Adaptivní přední světla (AFL) a jejich mouchy

Vše o garančkách, servisech, cenách servisů a hodnocení servisů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
jgoldman
Moderátor
Příspěvky: 295
Registrován: 03 led 2011, 00:26

Re: Adaptivní přední světla (AFL) a jejich mouchy

Příspěvek od jgoldman »

Koukam MIKI, že jsi ve stejné náladě jako já před rokem ;) . Když se to sere tak se to sere. Mimochodem s Transitem jsem byl v servisu a taky v týdnu praskla hadice klima. Asi stejný výrobce jako na Movanu :lol: . Pánové, věřte mi, že je to fakt jedno jaký si koupíte auto. Mé zkušenosti s jinýma značkama jsem tu už taky psal. Vemte si, že dříve opravdu auta vydržela kvanta km bez poruch. Kamarád například má Oktávku na které je 1 300 000 km a v milionu dělal teprve motor. Auto by mělo jít do muzea ale když ho vidím, tak si řeknu ,,normální Oktávka jako milion dalších". To ale přece není pro dnešní dobu moc dobré pro automobilky. Je to pro ně špatný obchodní tah. Lepší je aby se po 4 letech auto rozpadlo a opravovalo a prodávaly náhradní díly, ne !? Taky se stane jako v našem případě, že ty díly se rozpadnou hold dřív. No, s tím ale my nic neuděláme. Taky bych dnes asi přehodnotil koupi Opla. Možná bych byl taky jen nasr...j u jiný značky za mnohem víc peněz jako už jsem byl například u Mercedesa, VW, Peugeota, Škodovky. Mluvím ale o autech v hodnotě kolem milionu korun. MIKI prostě rezignuj a auto si zase sedne jako u mě. Vždy mě naštve když mi lidi kteří nepoznají ani píchlé kolo na autě říkají, že oni na autě nemají žádný problém. Ano jsem perfekcionalista a problémy hold řeším. Mimochodem minulý týden jsem opět navštívil servis kvůli lítajícím otáčkám motoru (lítalo to mezi 750 - 1100 ot/min) . Kamarád v Oplu vyřkl neuvěřitelnou větu ,, bude to NAFTOU". Dotankoval jsem do plna a ejhle lítající otáčky tam už nejsou. :lol:
Krásný den přeje Jirka
Kdy MIKI dorazíš na to seštolování světel ?
Obrázek
RE Dix: sleva dobrá ale pořád tam jsi za dvojku !!!
Reklama
 

Dix
Příspěvky: 118
Registrován: 31 říj 2010, 15:18
Bydliště: Kojetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Adaptivní přední světla (AFL) a jejich mouchy

Příspěvek od Dix »

jgoldman:V plné výbavě se u prémiovek níž nedostaneš. ;)
jgoldman
Moderátor
Příspěvky: 295
Registrován: 03 led 2011, 00:26

Re: Adaptivní přední světla (AFL) a jejich mouchy

Příspěvek od jgoldman »

No jo, mě ale Insignia v plné stála po slevě 849.000,- s DPH ;)
tak to pak můžu mít dvě a ještě Astru jako bonus ;)
Uživatelský avatar
peter.eu
Příspěvky: 270
Registrován: 12 kvě 2010, 15:59

Re: Adaptivní přední světla (AFL) a jejich mouchy

Příspěvek od peter.eu »

to je lepsi si koupit novou OPC, nez dve a jeste astru ne :D
ex Vectra GTS 2.0T Elegance 129kW
Tigra TwinTop Design Edition 1.8 16V 92kW
Vectra C Caravan 1.9 CDTi 110kW Cosmo
jgoldman
Moderátor
Příspěvky: 295
Registrován: 03 led 2011, 00:26

Re: Adaptivní přední světla (AFL) a jejich mouchy

Příspěvek od jgoldman »

Tak to bylo přesně co jsem nechtěl.
miki11
Příspěvky: 174
Registrován: 28 úno 2009, 16:43

Re: Adaptivní přední světla (AFL) a jejich mouchy

Příspěvek od miki11 »

:arrow:
Naposledy upravil(a) miki11 dne 08 úno 2012, 01:15, celkem upraveno 1 x.
Anndy
Příspěvky: 2
Registrován: 13 čer 2011, 11:35

Re: Adaptivní přední světla (AFL) a jejich mouchy

Příspěvek od Anndy »

Hmm, dovolim sa vratit k svetlam :D.
Tiez sa mi obcas stane, ze mi niekto preblikne, ale nie je to casto. Je to skor, ked idem rychlejsie ako cca 120kmh tacho - vtedy sa aktivuje nejaky ten "dialnicny" rezim - proste sa natiahne a zvacsi kuzel aj vzdialenost.

Co spominate prepnutie na nocny rezim - toto je podla mna dost citlivo - az moc - urobene. Staci cez slnecny den obycajny podjazd - siroky 30m a hned sa aktivuje "nocny" rezim, co podla mna neprospieva xenonom. Co mam svetelny senzor aj vo forde (a ze to teda nie je ziadna kvalita vynimocna), tam to funguje ovela lepsie (paradoxne), tunel rozozna hned, ale podjazdy spravne ignoruje.

Inak tie svetla funguju super, ale ked porovnam s MB-E s podobnymi svetlometmi, tak ten MB svieti teda lepsie - t.j. dalej a viac do sirky. Ale je to MB, takze chapem.

este k tej spolahlivosti. Mam ju len cca 6 mesiacov, ale uz 26,5 tis. km ma nabehanych a zatial 2 problemiky sa stali.
1 - este v zime, proste auto zacalo samo maximalne kurit, vetrak na plne otacky a nic nepomohlo. Co som to zistival podobne sa sprava pri "vypalovani" pdf filtru, ale ma to byt len chvilu a prestat. Po tel. konzultacii so servisom stacilo na 5 min. odpojit bateriu (akumulator) a vsetko slo v pohode (nic ine sa nevynulovalo, ani nezrusili nastavenia).
2 - blbol park senzor (vpredu aj vzadu). Riesenie jednoduche - predny ramcek na SPZ bolo treba vymenit. Bol tam taky vycnievajuci (insignia ma vpredu zalomeny naraznik, cize aj znacku s ramcekom je nutne trochu zalomit - prisposobnit) a ten oblboval senzor, a to mylilo potom elektroniku, cize v servise vymenili za tenky ohybny ramcek, ktory uz nevycnieva z narazniku a vsetko funguje ako ma (klop-klop-klop).
miki11
Příspěvky: 174
Registrován: 28 úno 2009, 16:43

Re: Adaptivní přední světla (AFL) a jejich mouchy

Příspěvek od miki11 »

:arrow:
Naposledy upravil(a) miki11 dne 08 úno 2012, 01:16, celkem upraveno 1 x.
jgoldman
Moderátor
Příspěvky: 295
Registrován: 03 led 2011, 00:26

Re: Adaptivní přední světla (AFL) a jejich mouchy

Příspěvek od jgoldman »

Miki, to je normální. Vem si, že by ti světla spínala při podjetí mostu. Ono je to tak lepší kvůli výdrži světel.
Ohledně seštolování - stačí říct kdy budeš v Praze a já to zařídím. ;)
Dix
Příspěvky: 118
Registrován: 31 říj 2010, 15:18
Bydliště: Kojetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Adaptivní přední světla (AFL) a jejich mouchy

Příspěvek od Dix »

Kamarád je po garančce.Světla v HK seřídily dobře,Opel v olomouci je nastavil na anglickej provoz,už seřízeno pro levostranné řízení.Cena za celou ganačku 5 500 Kč,kromě světel tam toho bylo víc,ještě se ho zeptám co v té ceně všechno bylo.
Odpovědět

Zpět na „INSIGNIA – Garanční prohlídky + svolávací akce + servis + servisy“