Koupit Insignii?

Pokud kupujete nebo už jste koupili, podělte se o zkušenosti.

Moderátor: Moderátoři

demolition
Příspěvky: 101
Registrován: 19 dub 2011, 16:30

Re: Koupit Insignii?

Příspěvek od demolition »

Tak čo od auta očakávaš, podľa toho koľko jazdíš a po akých cestách. Ak ti sedia jazdné vlastnosti atd.
Potrebuješ 4x4?
Ja osobne by som asi počkal na facelift, možno tak pol roka? Možno prinesie riešenie stredovej konzoly a vrz symfónie.
Cena je dobrá, ale nie nedosiahnuteľná aj inokedy u nového skladaného. (ako predvádzačka, to znamená, že už si druhý majiteľ)
Reklama
 

Eisy
Příspěvky: 483
Registrován: 20 srp 2012, 20:11

Re: Koupit Insignii?

Příspěvek od Eisy »

Keby som vedel co chcem by som al aj zivot jednoduchsi :D
Nj jazdim vsetko. Kratke dlhe trate hodne dialnica Vecinou ale do vzdialenosti 120km!
Rocne cca 30000km
4x4 vyslovene nepotrebujem !
stredovu konzolu neviem kde som cital ze robili nove uchyty tak vraj od r. v. 2011 to uz je zanebtelne.
demolition
Příspěvky: 101
Registrován: 19 dub 2011, 16:30

Re: Koupit Insignii?

Příspěvek od demolition »

Km je celkom dost, to uz je na tebe, ale ja by som diesel do toho auta nebral. Zabije to ako celok.
Uchyty? Mam MY11 vŕzga to a to je v podstate stále nové.
A čo skladať? Lebo ak nepotrebuješ ST. Medzi čím vyberáš?
Eisy
Příspěvky: 483
Registrován: 20 srp 2012, 20:11

Re: Koupit Insignii?

Příspěvek od Eisy »

ak mas na mysli ten vyber ako medzi znacka a model tak insignia a Hyndai i40!
Malo by to byt kombi
Ale cim viacej citam hladam tak sa viacej zamotavam.
Pozeral som aj po SUV ako ix35 , sportage .... Vsetko male kufre, vyssie rady uz zase cenovo uplne inde.
Este poskulujem po novej Astre.
demolition
Příspěvky: 101
Registrován: 19 dub 2011, 16:30

Re: Koupit Insignii?

Příspěvek od demolition »

Ak chodíš po diaľniciach, tak prečo SUV.
i40 nemôžem doporučiť, lebo nemám s ním skúsenosti. Inak príde aj nová mazda 6(súčasná gen. sa predáva za priaznivejšie cenové podmienky ako Insignia) alebo nové mondeo.
Liftback nedostačuje?.

Insignia je dosť reprezentatívna, ťažko ju človek prehliadne aj s tým jej agresívnym výzorom. Jazdné vlastnosti sú dobré, len jedna vec mi chýba, dvojlitrový benzín :lol: ale to bola moja sprostosť. S tým i40, to mi skôr pripadá ako hračka, hlavne ten interiér. Ale nejazdil som v tom. O spoľahlivosti je to tak, na koho skúsenosti natrafíš.
Kľudne ber auto, ktoré sa ti najviac páči aj tak sa to vyrába ako spotrebný tovar a ak ti na estetickej stránke záleží a budeš mať radosť pri každom priblížení k nemu, ako ja, tak ber.

Pôvodne som tiež chcel astru, ale prešiel som na Insigniu.
Eisy
Příspěvky: 483
Registrován: 20 srp 2012, 20:11

Re: Koupit Insignii?

Příspěvek od Eisy »

K tomu 4x4 otazka padla ci potrebujem, ale na skodu to nieje cez zimu.
Alebo je to tak ze ked nepotrebujem tak urcite nebrat 4x4! ?
Vdaka
demolition
Příspěvky: 101
Registrován: 19 dub 2011, 16:30

Re: Koupit Insignii?

Příspěvek od demolition »

So 4x4 som nemal doposiaľ nejaké skúsenosti, ale ide o prenášanie výkonu na cestu(to pri cdti snáď nemusíš riešiť) možno ešte stabilita v zatáčkach.

Ak nepotrebuješ vychádzať napr z garáže po prudkom kopci, tak nemyslím, že je to až tak potrebné. Pomer ceny/výkonu. Ešte podľa toho koľko máte snehu :D
Eisy
Příspěvky: 483
Registrován: 20 srp 2012, 20:11

Re: Koupit Insignii?

Příspěvek od Eisy »

Snehu jedine na horach ked ideme lyzovat.
Dost by ma zaujimalo aky tam je rozdiel v spotrebe, nikde som zatial nemasiel konkretne porovnanie motorov 4x4 a bez! Ci to mam riesit.
Mam tu v ponuke identicke vozidlo za tu istu cenu ako som pisal len bez 4x4. ! A nove! Ako riesit najazdenych 500km na tom prvom neviem ci ma zmysel ! Tak patram.

A ta 2rocna zaruka neni nic moc ! Tu by som si urcite priplatil radsej na tu 6 rocnu za cca800€!
Len aby sa tam potom nevykrucali z nej!
demolition
Příspěvky: 101
Registrován: 19 dub 2011, 16:30

Re: Koupit Insignii?

Příspěvek od demolition »

Tak ak Ti nevadí, že budeš druhý majiteľ, ber 4x4. Spotreba bude možno pár dcl a to len tým, že to auto bude mať viac kg, len ST verzia má tušim viac o 100 kg ako liftback.
V tom voze bude navi?

S tou zárukou, nájdi si presný popis na čo sa vzťahuje, potom budeš múdrejší. Myslím, že je tam aj úhrada mzdových nákladov.
Aká 2 ročná. Tá základná je tiež na 6 rokov alebo 80000 km ? pri tvojom nájazde ti padne teda skôr.
Eisy
Příspěvky: 483
Registrován: 20 srp 2012, 20:11

Re: Koupit Insignii?

Příspěvek od Eisy »

2 rocna plus potom 4r ale to je uz len na par veci ako som to narychlo cital!
Urcite pre mna kombi!
Hej ma to navi !

https://www.opel-akcia.sk/skladove-vozi ... /car.xhtml

Toto je ako moje len plus 4x4 a krasna cierna
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Insignii“