Marcelova “Buchta”

Zde představujeme svoje Astry K a dáváme k dispozici svoje poznatky

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
fixxxer
Příspěvky: 119
Registrován: 11 črc 2017, 12:23

Re: Marcelova “Buchta”

Příspěvek od fixxxer »

Bert píše:
Bert píše:no, já teda nevím, ale MY16.5 má měkčený plast logicky na horní části palubky, v předních dveřích až po madlo dveří a v zadních dveřích až po tapecírunk. To už se teď tolik šetří, že se tam nedává?
edit a oprava: tak jsem to ošahal - v zadních dveřích to vypadá jako měkčený, tváří se to jako měkčený, ale měkčený plast to není. 1:0 pro Opel.
:lol: :lol: :lol: Podarená reakcia :)
Marcel
Astra K (ST, MY2018) Innovation, 1,6 CDTI 100kW AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
fixxxer
Příspěvky: 119
Registrován: 11 črc 2017, 12:23

Marcelova “Buchta”

Příspěvek od fixxxer »

Nuž, kúpili sme (kvôli našim dvom jazvečíkom) takú “vec” na zadné sedadlá a sadlo to tam našťastie “ako riť na šerbel” ;)

A ešte som potvoru 3x odfotil v rôznych svetelných podmienkach. Už aby sme prezuli na letné.

Sorry kuciii, mám to auto rád :)
ObrázekObrázekObrázekObrázek


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Marcel
Astra K (ST, MY2018) Innovation, 1,6 CDTI 100kW AT
Uživatelský avatar
Mike
Příspěvky: 337
Registrován: 29 pro 2016, 14:36
Bydliště: Praha

Re: Marcelova “Buchta”

Příspěvek od Mike »

Koukám na tu postel pro jezevčíky, proč mají vytažené spony pro uchycení pásů? Jezdí připoutaní? :lol:
U Astry se mi líbí, že se dají ty úchyty nacpat do díry v sedačce a neobtěžuje to. Barva je super, těším se na další fotky za sluníčka a s elektrony.

PS: Já šel do Michelin CrossClimate na celý rok, jeden z důvodů byl, že černý kola, nebo poklice jsem už nechtěl. Jezdí se na nich supr, za všech okolností. Tohle se vážně povedlo. Když už ale člověk nainvestuje do dvou sad, pak to nemá smysl, takže bych to taky přezouval.
Astra K ST - 1.4T - 92kW - innovation - barva GAZ - MY2017
Uživatelský avatar
fixxxer
Příspěvky: 119
Registrován: 11 črc 2017, 12:23

Re: Marcelova “Buchta”

Příspěvek od fixxxer »

Ahojme.

Áno áno, maskoti majú na sebe postroje a sú pripútaní.
Predsa len pri prudkom brzdení alebo čelnej zrážke by to zrejme neprežili.

Tá farba je potvora. Veľmi ťažko sa zachytáva aj na priamom slnku.
Ale z čoho som sklamaný je, tvrdosť laku. Už sú na predných blatníkoch vidiet v laku jemné oderky a to máme auto 2 týždne! Cele zle. Nie hlboké ale je ich prosto videť, keď sa človek pozrie detailne. Od všetkých možných drobných kamienkov a soli, predpokladám.
Uvidíme ako sa to bude vyvíjať.

Pneu - ja som v tomto ešte “stará škola”. Teraz sup tam 16” Matador Sibir Snow či ako sa to voľajú a letné? Ani neviem:)))) Sú uskladnené, takže to zistím o pár týždňov.:))) Ale na tie som doplatil 17”, nech to voľajako vyzerá:)
Marcel
Astra K (ST, MY2018) Innovation, 1,6 CDTI 100kW AT
Marek L
Příspěvky: 194
Registrován: 21 úno 2017, 16:20

Re: Marcelova “Buchta”

Příspěvek od Marek L »

V ceníku je tuším položka...něco jako prémiová barva, anebo se mýlím? Znamená to odolnější lak?
Nevíte někdo?
Jinak tu barvu máš fakt pěknou, ale ty plecháče moc ne...promiň. Už ať tam jsou "aspoň" ty 17-ctky.
Insignia GS Dynamic 2017 - 1,5 121 kW - kůže - kompletní výhřev
Astra J ST Drive 2015 - 1,4 88 kW - Infinity - výhřev sedadel a volantu - kamera
"EX" Corsa D Sport 2014 - 1,4 74 kW
"RIP" Astra G Sportive 1998 - 1,6 74 kW
jardaastra
Příspěvky: 218
Registrován: 19 led 2017, 11:38

Re: Marcelova “Buchta”

Příspěvek od jardaastra »

Já za červenou- zářivou připlácel 5000kč. By mě zajímalo za co po zimě je předek otlučený od kamínků na bílý základ nic to nevydrží. No jo vodou ředitelné barvy a ekologie.
Uživatelský avatar
fixxxer
Příspěvky: 119
Registrován: 11 črc 2017, 12:23

Re: Marcelova “Buchta”

Příspěvek od fixxxer »

Marek L píše:V ceníku je tuším položka...něco jako prémiová barva, anebo se mýlím? Znamená to odolnější lak?
Nevíte někdo?
Jinak tu barvu máš fakt pěknou, ale ty plecháče moc ne...promiň. Už ať tam jsou "aspoň" ty 17-ctky.

Ahojme.
No, ja dávam na zimu vždy iba plechy a je mi fuk ako to vyzerá :)))) Ale leťásky sú pekné :)
Marcel
Astra K (ST, MY2018) Innovation, 1,6 CDTI 100kW AT
Uživatelský avatar
Joska
Příspěvky: 443
Registrován: 20 črc 2016, 06:31
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Marcelova “Buchta”

Příspěvek od Joska »

Hele vodou ředitelný základ z tužidlem používáme v práci na korby náklaďáků - a můžu řici, že dostat to z dlaždiček nebo pomocných konstrukcí je za odměnu. Je to tvrdý jako šutr.
Dokud je poškození jen do bílého podkladu, tak to zamrzí, ale s autem to nic nedělá. Měl jsem před 10 let škrábanec na géčku, jen do podkladního laku a nic to nedělalo, jen to nebylo hezké...
Astra G -1,6 SZR, prostě Barča
Astra K - 1,6 CDTI (81kW) Innovation
Uživatelský avatar
sova
Příspěvky: 172
Registrován: 10 črc 2017, 08:14
Bydliště: Praha

Re: Marcelova “Buchta”

Příspěvek od sova »

jardaastra píše:Já za červenou- zářivou připlácel 5000kč. By mě zajímalo za co po zimě je předek otlučený od kamínků na bílý základ nic to nevydrží. No jo vodou ředitelné barvy a ekologie.
Taky mám po zimě kvalitně otlučený předek a jako bonus prasklinu na čelním skle :(
Uživatelský avatar
Mike
Příspěvky: 337
Registrován: 29 pro 2016, 14:36
Bydliště: Praha

Re: Marcelova “Buchta”

Příspěvek od Mike »

Já na bílém laku po roce a 3 měsících jízdy a dvou zimách celkem dobré skóre, nejezdím ale moc trasy, kde se sype štěrk. Koupil jsem si bílou lakovou tužku a cca 5 ťukanců, včetně dveří od nějakého dobráka, budu řešit teď na jaře po očištění povrchu karoserie. U bílé je fajn, že to není moc vidět, protože podklad je také bílá. Jinak co dost pomáhá je kvalitní ošetření laku tvrdým voskem, nebo podobnou technologií. Dělá to další vrstvu a subjektivně mi připadá, že to opravdu dost pomáhá. Takže doporučuji něčím co nejdříve ošetřit.
Astra K ST - 1.4T - 92kW - innovation - barva GAZ - MY2017
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Auta členů a RECENZE“