Grandland Elegance 1,6 t ,8 kvalt automat

Moderátoři: Astra - R@SAG, Moderátoři

Odpovědět
vojtaopel
Příspěvky: 129
Registrován: 22 bře 2010, 08:26

Re: Grandland Elegance 1,6 t ,8 kvalt automat

Příspěvek od vojtaopel »

Jelikos anglictina neni moji silnou strankou,vyctete nekdo s toho odkazu,kdy byli aktualizovane mapy.Jedna se jestli byla uz novejsi aktualizace nez 7.7.2023?

https://opel.navigation.com/home/en_GB/OpelEMEA/EUR
Reklama
 

vojtaopel
Příspěvky: 129
Registrován: 22 bře 2010, 08:26

Re: Grandland Elegance 1,6 t ,8 kvalt automat

Příspěvek od vojtaopel »

Ahoj.Potrebuji vyndat zadni prave svetlo,to ktere ja na aute ne na zadnich dverach. Nevite jak na to??? Predem diky za navod.
Effe
Příspěvky: 18
Registrován: 09 pro 2018, 20:48

Re: Grandland Elegance 1,6 t ,8 kvalt automat

Příspěvek od Effe »

V manuálu na str.218-219 .
Nebo tady : https://www.grandlandforums.co.uk/viewtopic.php?t=946
Opel Grandland X 1.2 Turbo
vojtaopel
Příspěvky: 129
Registrován: 22 bře 2010, 08:26

Re: Grandland Elegance 1,6 t ,8 kvalt automat

Příspěvek od vojtaopel »

Ano,uz jsem to dohledal a povedlo se. Diky.
Patricktt
Příspěvky: 1
Registrován: 12 srp 2024, 21:30

Re: Grandland Elegance 1,6 t ,8 kvalt automat

Příspěvek od Patricktt »

Ahojte . Moje postrehy z Grandland X 1,6 T /133 kW Elegance 8 AT
Kvalita vyhotovenia chvalitebna - vrzgajuce opierky dvery , skaredo ukonceny tapacir na prechode A stlpiku a stropnice , slabucky postreh mastnoty v okoli klukovky - ze vraj je to odvetravanie klukovej hriadele , vynimocne sa stane , ze pri spiatocke neprepne na kameru , prevodovka pri podradeni a opatovnom pridani plynu , sa mi obcas zda ako keby zaspala a troska to trhne . Zavady do teraz (3xklop na hlavu ).ziadne . A teraz pozitiva : ten motor je super , pruzny , zvuk pri zosliapnuti a vytacani do otacok prijemny ,ak potrebujete zrychlit , tak vela aut sa ani nechyta ,ako to vystreli ( automat kludne podradi aj o 2 stupne a vyleti to na 5500 rpm ) spotreba dlhodobo 7,0 l , Nedavno cesta do a spat Chorvatsko -Slovensko /2000 km - necitil som sa unaveny , do auta som zbalil celu 4 clennu rodinu uplne pohodlne . Nikdy by ma ani nenapadlo ,ze budem mat raz Opla ( pred tym som mal Hondu Integru Type R 🙂) ,toto vozidlo je velke rodinne a pohodlne vozenie . PS: 1,2 /3 valec katastrofa ktoru si nechcu priznat ( gumenny rozvodovy remen v oleji , velky preslap ) moj nazor. Tak zdar
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 1808
Registrován: 01 úno 2012, 09:35
Bydliště: kutnohorskokolínské pohraničí

Re: Grandland Elegance 1,6 t ,8 kvalt automat

Příspěvek od Colommbo »

Patricktt píše: 12 srp 2024, 22:22 Nikdy by ma ani nenapadlo ,ze budem mat raz Opla ( pred tym som mal Hondu Integru Type R 🙂)...
Parádní auto, to jsi tedy pořízením Grandlandu klesl hodně hluboko... :lol: Ale chápu, Integra je pro rodinu poněkud malá... :)
Patricktt píše: 12 srp 2024, 22:22 PS: 1,2 /3 valec katastrofa ktoru si nechcu priznat ( gumenny rozvodovy remen v oleji , velky preslap ) moj nazor.
Ano, bohužel... :(
W124 E320 R6 Coupé 1994
Odpovědět

Zpět na „Grandland X“