Podsvícení ovládačů klimatizace

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
bobanHTP
Příspěvky: 4
Registrován: 15 pro 2020, 15:00

Podsvícení ovládačů klimatizace

Příspěvek od bobanHTP »

Zdravím chlapi! Moje tchýně má Zafiru r.2000, 1.8i, kde přestalo fungovat podsvícení ovládačů mech. klimatizace.
Dle mého toho nesvítí více(zapalovač?) atd., ale informační displej svítí např.
Můžete prosím poradit jaký typ žárovek mám vyměnit, kde se nachází a pro jistotu, které pojistky zkontrolovat?
Stáhl jsem si plán pojistek, jenže u žádného čísla nemohu najít odpovídající popisek, není to tak konkrétní :-)

Díky moc! :-)
Reklama
 

Uživatelský avatar
vasekpetr1
Příspěvky: 204
Registrován: 21 čer 2019, 17:51
Bydliště: Hospoda u Třebíče

Re: Podsvícení ovládačů klimatizace

Příspěvek od vasekpetr1 »

Žárovky osvětlení ovládacího panelu klimy a zapalovače jsou napájeny z pojistky F2.22 (15A) přes Multitimer (ovladač tlumení svícení), ale pokud ti svítí ostatní ovladače (ovládání oken, světel), tak to pojistkou nebude. V ovladači klimy bývají dle modelu buď dvě nebo tři žárovky 1,2W s paticí tuším B8,5, v zapalovači je 1,2W bezpaticová (T5). Výměna žárovek je dobře popsána v knize "Jak na to". Pokud ji nevlastníš, můžu poslat na mail odkaz ;)
Zafira B black line, Z19DT, 2008, WIN: W0L0AHM759G0031xx, 210 tkm
...a bydlím v Hospodě - Červené....
bobanHTP
Příspěvky: 4
Registrován: 15 pro 2020, 15:00

Re: Podsvícení ovládačů klimatizace

Příspěvek od bobanHTP »

vasekpetr1 píše: 15 pro 2020, 17:46 Žárovky osvětlení ovládacího panelu klimy a zapalovače jsou napájeny z pojistky F2.22 (15A) přes Multitimer (ovladač tlumení svícení), ale pokud ti svítí ostatní ovladače (ovládání oken, světel), tak to pojistkou nebude. V ovladači klimy bývají dle modelu buď dvě nebo tři žárovky 1,2W s paticí tuším B8,5, v zapalovači je 1,2W bezpaticová (T5). Výměna žárovek je dobře popsána v knize "Jak na to". Pokud ji nevlastníš, můžu poslat na mail odkaz ;)
Ahoj, moooc děkuji, supr! :-)
Pošlu Ti můj email.
Odpovědět

Zpět na „Zafira A“