Startovani

1994-

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
hudiny88
Příspěvky: 2
Registrován: 18 úno 2010, 20:26

Startovani

Příspěvek od hudiny88 »

Cau chlapi potrebuju od vas poradit.Mam Omegu 2.0I a nemuzu ji nastartovat.Normalne toci ale nenaskoci i kdyz ma obcas tendenci chytit.Od ty doby co mi dosel benzin tak ji nemuzu nastartovat.Mluvil jsem i s kamosem a ten rikal ze by to mohlo bejt zavzdusneny.Nevim ani jak se to odvzdusnuje takze nemuzu zjistit jestli to je tim. Diky moc za rady.
Reklama
 

Uživatelský avatar
warhy
Příspěvky: 287
Registrován: 31 led 2009, 16:09

Re: Startovani

Příspěvek od warhy »

jestli ti došel benzín a pak jsi ho dolil a už nenastartoval, tak to bude nejspíš tím, že jsi měl na dně nádrže nečistoty a ty ti ucpali sací koš na čerpadle tudíž ti nedává benzín a nenastartuješ, já měl něco podobnýho s astrou, muselo se vyndat čerpadlo, vypustit novej benzín, vybrat hrubý nečistoty a vyčistit sací koš a pak naskočila jedna radost, pokud máš už starší auto tak se doporučuje už rezervu uplně nedojíždět a nebo to dělat častěji, aby se ti tam nečistoty nehromadily........ pokud to nepomůže tak to může bej ještě podávací čerpadlo nebo špatný svíčky, v nejhorším případě zadřebej motor, ale to bys poznal už dávno, jinak mě už nic nenapadá pokud ti točí startér a nechytne to.
Odpovědět

Zpět na „Omega“