2.0 DI 16V špatné starty

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
ku-Bass
Příspěvky: 7
Registrován: 22 dub 2011, 21:27

2.0 DI 16V špatné starty

Příspěvek od ku-Bass »

Zdravím pánové. Mám takovej problém. Když startuji tak motor točí a nechytne. Čerpadlo normálně nasaje ale prostě nechytne. Když auto dlouho stojí např. 2h tak chytne na brnknutí ale jinač se mu moc nechce. Ale je to jak kdy. Při jízdě v malích otáčkách mi problikne občas chyba motoru ale po přidání plynu hnedka zhasne. Na autě bylo měněno naftové čerpadlo. Před poruchou čerpadla auto chytalo jak hodinky...Vyměnil jsem tam rovnou hadičky a téčka. Nemáme nějak zkušenosti s motory Opel. Ještě jsem něco slyšel o odvzušnovacích kleštích nebo co...Tak bych potřeboval radu či někoho poblíš Brna kdo by se na to třeba kouknul nebo poradil. Předem díky Kuba
Reklama
 

ferok
Příspěvky: 1
Registrován: 08 kvě 2011, 19:37

Re: 2.0 DI 16V špatné starty

Příspěvek od ferok »

Zdravim vas.Mam podobny problem.Mam opel vectra 2.0di 60kw.Vymenil som motor a musel som dat cerpadlo zo stareho motora.Nepasovala petica.Od vtedy startuje dlho.Pri teplotach okolo 12 stupnov cca 2 sek.ale ked sa ochladilo tak aj 6-7 sekund.Nafta asi nepada lebo teraz stalo 20 hodin a je teplo a nastartoval ako ked je teply motor(2sek).Chybu motora nesignalizuje.Nastavuje sa nejaka davka paliva pri starte po vymene cerpadla?Pomoze diagnostka?Potesi ma kazda rada.Dik.
Uživatelský avatar
denny
Příspěvky: 785
Registrován: 09 úno 2009, 21:08
Bydliště: Brozany u Pardubic

Re: 2.0 DI 16V špatné starty

Příspěvek od denny »

ku-Bass píše:Zdravím pánové. Mám takovej problém. Když startuji tak motor točí a nechytne. Čerpadlo normálně nasaje ale prostě nechytne. Když auto dlouho stojí např. 2h tak chytne na brnknutí ale jinač se mu moc nechce. Ale je to jak kdy. Při jízdě v malích otáčkách mi problikne občas chyba motoru ale po přidání plynu hnedka zhasne. Na autě bylo měněno naftové čerpadlo. Před poruchou čerpadla auto chytalo jak hodinky...Vyměnil jsem tam rovnou hadičky a téčka. Nemáme nějak zkušenosti s motory Opel. Ještě jsem něco slyšel o odvzušnovacích kleštích nebo co...Tak bych potřeboval radu či někoho poblíš Brna kdo by se na to třeba kouknul nebo poradil. Předem díky Kuba
Obrať se na RomanK.
777 620 300.
Odpovědět

Zpět na „Vectra B“