motor k.o.?

Moderátor: Moderátoři

Lucaso gsi
Příspěvky: 7
Registrován: 26 dub 2011, 14:36

motor k.o.?

Příspěvek od Lucaso gsi »

zdravím vás všechny..
Mám technický dotaz..mám gsi 8v a přihodila se mi nemilá věc, praskl mi za jízdy rozvod řemen. Důsledek je mi jasný motor k.O. Nemá někdo z vás nějaké info, kde by se dal sehnat jiný ..kod C20NE
Díkes Lucas
Reklama
 

Miro
Moderátor
Příspěvky: 1297
Registrován: 07 lis 2008, 23:55
Bydliště: Rumburk - LOC 50°57'5.428"N, 14°33'25.161"E
Kontaktovat uživatele:

Re: motor k.o.?

Příspěvek od Miro »

hehe a zrovna C20NE je v podstatě nepotkatelný motor :lol: :lol: spíš se jukni jak to vubec dopadlo ;) než hledat jinej kterej muže byt před smrtí
Pohřební služba ANUBIS - Vaše smrt naše živobytí.
Lucaso gsi
Příspěvky: 7
Registrován: 26 dub 2011, 14:36

Re: motor k.o.?

Příspěvek od Lucaso gsi »

Já vím, že jo, ale v servisu mi chlapec trvrdí, že se to potká na každým, tak jsem se tam s ním půl hodiny dohadoval a nic. Taky si myslim, že by stačilo udělat opět rozvody a nastavit momenty a tak. Spíš mi jde o to co to způsobilo. Myslíš, že by mohlo vypovědět olej čerpadlo a motor se mohl přidřít?? Měnil se komplet olej a filtr, tak se mohlo třeba něco zacpat nějakým starým sajrajtem. Každopádně díky, že se necítím jako debil, ze kterého v servisu dělaj idiota. :) ;)
Uživatelský avatar
m.artty
Příspěvky: 1031
Registrován: 06 pro 2008, 11:14
Bydliště: Litvínov, občas Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: motor k.o.?

Příspěvek od m.artty »

Nastav rozvody jak se mají nastavovat a nahoď novej rozvodovej řemen... a mělo by to být ok. C20NE se nepotká ;)
Opel Kadett GSi cabrio ---> Obrázek

Opel Astra 1,7 TD ---> Obrázek
Lucaso gsi
Příspěvky: 7
Registrován: 26 dub 2011, 14:36

Re: motor k.o.?

Příspěvek od Lucaso gsi »

Myslím, že je problém v tom olej čerpadle, jel jsem s ním asi 100 metrů a je dost možné, že se něčím zacpalo a netlačilo olej..v tom případě bych to viděl na udřenej motor..to se dá rozhejbat jedině výbrusem, že. Nebo máte nějaký jiný griff? Tohle se mi nikdy nestalo, takže s tím nemám zkušenost. dík
:cry:
Uživatelský avatar
m.artty
Příspěvky: 1031
Registrován: 06 pro 2008, 11:14
Bydliště: Litvínov, občas Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: motor k.o.?

Příspěvek od m.artty »

Ono když se na to nepodíváš sám a nevyzkoušíš, tak ti asi těžko řekneme. Každopádně kdyby si to měl zadřené, leží mi v garáži jeden blok z C20NE.
Opel Kadett GSi cabrio ---> Obrázek

Opel Astra 1,7 TD ---> Obrázek
Lucaso gsi
Příspěvky: 7
Registrován: 26 dub 2011, 14:36

Re: motor k.o.?

Příspěvek od Lucaso gsi »

celý jsem to měl rozdeklovaný a řemen je normálně napnutý, všechno točí, ale neotočí se rozvoďák..ještě zkusím vytočit svíčky, aby měl kompresi a uvidím jestli se roztočí, jestli půjde ztěžka, tak je hotovo a asi bude na prodej na díly...už jednu smrt přežil, ale měnit blok už by bylo nákladné:((((
Uživatelský avatar
denny
Příspěvky: 785
Registrován: 09 úno 2009, 21:08
Bydliště: Brozany u Pardubic

Re: motor k.o.?

Příspěvek od denny »

Můžou být taky jen dole na klikovce stržené zuby na řemenu.Tento motor se nikdy nepotká.Stačí nový řemen,nastavit a jedeeeeem.
Uživatelský avatar
BoboCali
Příspěvky: 4
Registrován: 01 úno 2011, 22:49
Bydliště: Ml.Boleslav

Re: motor k.o.?

Příspěvek od BoboCali »

A nebo střižený péro v ozub.kole na klice.Zažil jsem již několikrát.
Lucaso gsi
Příspěvky: 7
Registrován: 26 dub 2011, 14:36

Re: motor k.o.?

Příspěvek od Lucaso gsi »

Hej kluci dík moc..to by mě nenapadlo v pátek se na to vrhnu a uvidíme, snad se ještě projedu a zkrotím gsi vášně:)) ;)
Odpovědět

Zpět na „Kadett“