Zatmavení oken

Úpravy od motoru až po plasty

Moderátor: Moderátoři

genex
Příspěvky: 34
Registrován: 24 bře 2011, 22:26
Bydliště: Praha 9

Zatmavení oken

Příspěvek od genex »

Ahoj, nevite nekdo o slusne a kvalitni firme nekde na Pha 9, ktera by mi zatmavila zadni bocni okna a zadni okno za rozumny peniz. Furt mi nekdo do kocaru cumi. Diky za info.
..............................................
Opel Insignia Cosmo sedan
V6 2.8 4x4 (260PS) automat r.v. 2009
Reklama
 

jgoldman
Moderátor
Příspěvky: 295
Registrován: 03 led 2011, 00:26

Re: Zatmavení oken

Příspěvek od jgoldman »

Po špatných zkušenostech s foliema (bublinky) mi asi před 13 lety kamarád doporučil společnost Solarstop z Dubče. JNechávám u nich foliovat všechna má auta a mý přátelé taky a neznám jediného člověka který by měl jediný problém. Klidně mi písni a majitel ti udělá cenu. http://www.solarstop.cz/
jgoldman
Moderátor
Příspěvky: 295
Registrován: 03 led 2011, 00:26

Re: Zatmavení oken

Příspěvek od jgoldman »

U mojí Insignie mám malou novinku. Nechal jsem v Solarstopu na předních oknech folie přelepit za méně zatmavené z důvodu problémů s parkováním. Bylo za šera špatně vidět do zrcátek a bál jsem se abych někoho nepřehlédl. Teď mám od Solarstopu vzadu 20% a přední 50% průzračnost a je to tak akorád. :roll:
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 935
Registrován: 28 říj 2008, 13:15
Bydliště: Ústecko

Re: Zatmavení oken

Příspěvek od milosh »

Ja mam na astre 80/20 a ni problem 8-)
Uživatelský avatar
Dapos
Příspěvky: 197
Registrován: 15 dub 2011, 15:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Zatmavení oken

Příspěvek od Dapos »

Radši čerpadlo u opela za 30 tis. než ukradené auto od koncernu VW.
jgoldman
Moderátor
Příspěvky: 295
Registrován: 03 led 2011, 00:26

Re: Zatmavení oken

Příspěvek od jgoldman »

Ohledně zatmavení tak vždy jsem měl na všech autech ve předu taky 20% ale na Insignii je prostě něco jinak. Buď je to pokovením oken nebo tvarem a sklonem skel. Hold je víc zatmavená než jiná auta. Střešní okno na to vůbec nemá vliv. Když jsem v autě seděl tak jsem vůbec nebyl vidět což byl největší problém pro policisty v Německu a na Slovensku. Tam chtěji do aut holt vidět. :roll:
Brembo SV
Příspěvky: 268
Registrován: 14 čer 2015, 10:28

Re: Zatmavení oken

Příspěvek od Brembo SV »

jgoldman píše:Ohledně zatmavení tak vždy jsem měl na všech autech ve předu taky 20% ale na Insignii je prostě něco jinak. Buď je to pokovením oken nebo tvarem a sklonem skel. Hold je víc zatmavená než jiná auta. Střešní okno na to vůbec nemá vliv. Když jsem v autě seděl tak jsem vůbec nebyl vidět což byl největší problém pro policisty v Německu a na Slovensku. Tam chtěji do aut holt vidět. :roll:
Folie na predku su podla smerníc EU zakázané-na zatmavenie. Može byt len na čelnom skle v hornej časti.
Uživatelský avatar
skuči
Příspěvky: 1
Registrován: 18 pro 2016, 15:56

Re: Zatmavení oken

Příspěvek od skuči »

já vždy na přední řadu 30%, další řadu 20% a kufr 5% a naprosto v pohodě ;) obrysy jsou vepředu vidět, já vidím krásně a policajti nikdy nic neřikali :)
Opel Insignia Business 2,0biCDTI AT 4x4
PepponeCZ
Příspěvky: 13
Registrován: 25 kvě 2017, 13:51
Bydliště: P5

Re: Zatmavení oken

Příspěvek od PepponeCZ »

Nechal jsem dělat 15% a spokojenost. Za dvě hodiny zadní dveře a okno. Nechal jsem si dat trvanlivejsi fólii za 3500
Dělají i přes svátky.
http://www.autofolie-praha.cz
Insignia 2015, 2.0 CDTI 96kw -> Čip 115kw, 371Nm
sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: Zatmavení oken

Příspěvek od sladas opc »

Na celnim skle v horni casti nemuze byt nic,pokud se teda nejedna o tonovany pruh z vyroby..
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
Odpovědět

Zpět na „INSIGNIA – Tuning a styling“