Opel omega B 2.5i V6 _Dawes_

Ukažte ostatním vaše auto

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
dawes
Příspěvky: 16
Registrován: 05 úno 2012, 19:24
Kontaktovat uživatele:

Opel omega B 2.5i V6 _Dawes_

Příspěvek od dawes »

Tak abych taky něco napsal o mém autě, když jsem se tu zaregistroval, olhedně pomoci při škubání v řízení. Omegu jsem si koupil před rokem.
Je to rok 1996/6
2.5i V6 125kw CD
Pořídil jsem si omegu proto, že se mi ty auta prostě líbí, mají dobrý motory a tak prostě... :-) Koupil jsem ji a začal jí dávat dohromady. Bylo to těžký, jelikož mě můj mechanik poslal domů, že na tom nic dělat nebude na V6 :D Když jsem poprvé za ním přijel. Takže jsem scháněl po inzerát nějaký díly na omegu. Výfuky a podobně, Až jsem narazil na 2 mladý kluky co o omegách vědí opravdu dost věcí. Tak jsem se odhodlal jim svěřit mou omegu. Myslím že jsem se trochu bál uplně zbytečně. Né jen že udělají to co mají, ale poradí a určitě jak jsem psal vědí o čem mluví. Tudíž jsem nechal udělat dá se říct GO :-) Auto má nové rozvody s pumpou, Těsnění pod víkama, svíčky, kabely apod. a to nepočítám to co dělal někdo jiný před 2 měsícema, jako jsou komplet tlumiče a ramena.......
Ty kluci se mrknou v tom autě i kam nemusí, a to u lidí co dělají auta prostě oceňuju. Každopádně mají dost náhradních dílů na omegy, takže kdyby jste někdo něco potřeboval, Jak servis, nebo jen ňákou drobnost či radu, zde je Tel číslo, na jednoho z nich 773474000 Jsou z Prahy a můžu jen doporučit. Přídám pár fotek jak se dělal servis a pak samotného auta. Díky za přečtění
Přílohy
Po
Po
Před
Před
samotný motor :-)
samotný motor :-)
Naposledy upravil(a) dawes dne 11 čer 2012, 17:20, celkem upraveno 3 x.
Reklama
 

Uživatelský avatar
dawes
Příspěvky: 16
Registrován: 05 úno 2012, 19:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel omega B 2.5i V6 _Dawes_

Příspěvek od dawes »

Později dodám foto samotného auta.... :-)
Přílohy
vyčištěný, odmaštěný :-)
vyčištěný, odmaštěný :-)
Odpovědět

Zpět na „Vaše auta / Club cars“