Zapojení autorádia

1988-1995

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Michelin881
Příspěvky: 5
Registrován: 18 dub 2013, 23:26

Zapojení autorádia

Příspěvek od Michelin881 »

Zdravím,
mám takový "menší" problém. Koupil jsem si rádio s DVD a vznikly tyto problémy:

Rádio mi začne hrát pouze při poloze klíčku, kdy už svítí kontrolky. Pokud s klíčkem pootočím zpět vypne se. V žádné jiné poloze nefunguje.
Když nastartuji a poté vypnu motor, rádio se opět vypne a musím znovu pootočit do polohy, kdy svítí kontrolky.

Propojil jsem tedy paměť a druhý proud dohromady, aby rádio hrálo pořád. Byl jsem spokojený a myslel jsem že mám vyhráno ALE!!!

Druhý den jsem nenastartoval :D Rádio má totiž velkou spotřebu i se sundaným panelem.

Nešla by tedy předělat nějak spínačka nebo prostě něco aby to fungovalo? :)
Už si nevím rady....Děkuji za odpovědi :)
Reklama
 

P.S.
Příspěvky: 468
Registrován: 28 říj 2009, 20:33
Bydliště: Karlovarsko

Re: Zapojení autorádia

Příspěvek od P.S. »

kurna chlape najdeš v konektoru měřením 12V na kterých je napětí i po vyndání klíčku ze spínačky a to dle návodu k autorádiu napojíš na pamět rádia
pak měřením najdeš v konektoru rádia 12V po klíčku a dle návodu k autorádiu zapojíš
pokud v konektoru náký to napětí nenajdeš v tomto případě typuju že tam nemáš to stálé napětí tak je třeba si ho odněkud dotáhnout -spínačka pojistková skřínka nebo přímo s baterie pokud taháš přímo s baterie vložíš poj. pouzdro s 10A pojistkou
pokud nemáš měřák stačí si ze žárovky 12v udělat zkoušečku a měřit proti kostře auta :idea:
stálé napětí nikdy nespojuj s napětím po klíčku neb se ti rádio nikdy nedá do klidového pohotovostního stavu a žere ti to baterii :!:
VB 1.6 16V 74 KW 1996 -ex
škoda octávie combi 1.9 TDI 81KW
škoda octávie combi 1.6 SR 74 KW
Odpovědět

Zpět na „Vectra A“