Servis ústeckoorlicko

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
arlie
Příspěvky: 19
Registrován: 28 pro 2016, 06:42
Bydliště: Hnátnice

Servis ústeckoorlicko

Příspěvek od arlie »

Ahoj,
jsem tu nový a také vlastním zcela nově svého prvního Opela - Vectra C 110kw (Z19dth).
Rád bych se zeptal, zda někdo nezná nějaký servis v okolí Ústí nad Orlicí přes tento motor. Na rozvody, klapky sání a běžnou údržbu motoru.
Popř. kdyby to někdo z klubáků zvládal "na počkání", tak bych to přivezl.
Opel Vectra C 1.9 CDTI 110kW (Z19DTH) -> 132kW (412Nm)
Reklama
 

Uživatelský avatar
denny
Příspěvky: 785
Registrován: 09 úno 2009, 21:08
Bydliště: Brozany u Pardubic

Re: Servis ústeckoorlicko

Příspěvek od denny »

Na počkání ?Nesmysl.Rozvody s pumpou se mění za pokojové teploty\5-6 hodin chladnutí\.Čerpadlo za tepla rvát z auta kvůli sacímu potrubí je taky nesmysl.
Ale třeba nějakého sebevraha najdeš. ;)
Vectra C Michal
Příspěvky: 5
Registrován: 15 kvě 2016, 12:33

Re: Servis ústeckoorlicko

Příspěvek od Vectra C Michal »

Také by mě zajímalo kde bych našel nějakého machra přes opely mam c 3.0 cdti se 135kw. Problem je v tom ze mi prestal fungovat tempomat zapalovac, nelze aktivovat sport rezim a nesviti mi taky podsviceni palubky u spinace na svetla. Na palubce se na me porad smeji kontrolky tlumicu to chapu jelikoz mam uz neoriginal na predku. Dale se mi jeste rozsvitil servis, protiskluz a pak prestal fungovat ten tempomat a svitit ta cast palubky. Občas to naskocilo a pak zase prestalo. Diag psal ze krouzek pod volantem a kdyz jsem s tim byl i v Opelu Rychnov tak mi rekli ze krouzek ne ale pojistky jsou KO pritom vsechny OK a baba prej hodte to ze skaly. Byl bych rad kdyby se na to fakt kouknul nekdo kdo tomu rozumi prijedu snad uz i kamkoliv hlavne at je v pohode.
Odpovědět

Zpět na „VECTRA C – Garanční prohlídky + svolávací akce + servis + servisy“