Algon auto - nedoporučuji

Garančky, servisy, ceny a hodnocení servisů.

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
xholy24
Příspěvky: 93
Registrován: 18 zář 2016, 11:51
Bydliště: Nejdek

Algon auto - nedoporučuji

Příspěvek od xholy24 »

Dobrý den. Chtěl by se podělit o příšernou zkušenost s Algon auto. Před 2 lety jsem zakoupil svou Astru K u Srba servis z důvody neochotného a nepřijemného prodejce v K.Varech. Na kterého jsem slyšel několi dalších stížností, dokonce i od kolegy p.Václavíka. Rovněž jsem zažil arogatní chování k mému otci , který si v důchody našetřil na nový vůz, od prodejce u Fiat Algon (p.Václavík) , když vůz otci přišel měsíc po termínu jasně daném , ředitel střediska byl na dovolené a po stížnosti mi řekl , že je to slovo proti slovu! (dali nám nakonec 1000Kč poukázku Algon a myslí , že to vše vynahradil).Po necelých 2 letech jsem mluvil s majitelem celého Algonu p. Nohejlem a sdělil mu své zážitky , že radší jezdím na servis o 80 km dál do Kladna, než k nim. Řekl že udělá VŠE , aby změnil můj názor na Algon a ať na další prohlídku zajedu k nim . Chyba veliká!! Po příjezdu na objednaný garanční servis v 13:00, jako klient přes pane majitele , kdy technik byl stále na obědě prý , se mě prodejce užitkových aut zeptal co tam jako chci a to jsem objednaný jako, když je technik na obědě. Po té se mu snažil marně dovolat. Technik p .Weber přišel o 10 minut dýl bez jakékoliv omluvy. Začal vyplňovat podkady a když mi řekl konečnou cenu, tak jsem řekl že mám mít slevu přes pana majitele. Technik mi ještě řekl , že jsem to měl říct hned , že to teď bude muset přepisovat! Očekával jsem, že to měl vědět on. Technik nic nevěděl tedy a divil se proč chci slevu. Po výslechu jak znám majitele zatelofonal na mou žádost řediteli pobočky p.Janečkovi a co si mu řekl. Po té se ke mě i tak choval. Servis 2 hodiny . Tak jsem odešel vedle do nákupního centra, páč mi kávu ani posezení u nich v kavárně nikdo nenabídl. Po příchodu jsem nejdříve zavítal na salon Hyundai , kde mě vřele přivítal prodejce p. Vysocký a choval se opravdu ochotně , jediný mě potěsil v Algonu. Po té jsem obhlížel vystavené vozy Opel na saloně o patro níže, nikdo si mě samozřejmě nevšiml. Dva vozy byli špinavé (prach, pavučiny , zaschlý stýkanec, špinavé ráfky od brzd). Po dokončení prohlídky (výměna oleje a filtru, kabinového filtru - dvířka a otvor pro filtr nechali špinavý zevnitř,při mé kontrole na mě vypadl bordel, kdo by to kontroloval také, já ano, diagnostiky a vyměně brzdové kapaliny) Zeptal jsem se proč mi účtují 2,1 hodiny za práci , když vůz tam byl 1,5 hodiny , mi to technik nedokázal vysvětlit , tak jsem odešel k pokladně, to na mě technik volá ať se vrátim , abych o nic zas někdo něco neříkal!(Jinak je to úkolová taxa prý , mi sdělil až p.Nohejl po té) To už mi přišlo jako vrchol všeho. Navíc závadu rádia nenašli , tak prý to asi děla neoriginální anténa , mě jako elektrotechnikovi přijde jako výsměch , aby něco plácli, abych mlčel. Druhá závadá : vrzání clonítka , na tu se ani nepodívali,dodělej si sám asi. Když jsem chtěl odejít od pokladny si najít auto (když jsem měl klíče) , tak na mě technik volá , že mi předá vůz a to jsem se ho před tím ptal a na to a mi neodpověděl , že mi ho bude předávat. Očekávat , že by vůz byl umytý, je zbytečné. Cena s VIP slevou byla 6602Kč (sleva prý 700Kč)! U Smažíka v Kladně (kde jsem byl v loni a naprostá spokojenost) cena bez slev za to samé 5400Kč. Přijde mi to jako výsměch zákazníkovi. Toto jsem sdělil opět majiteli a ten se prakticky zastal svých lidí a vše je v pořádku. Takže mě to stále více o 1200Kč, které už nikdy neuvidim a nervy a všem to bylo fuk prakticky. Ale dostal jsem voňavý stromeček jako dárek- super. Po diskuzu na Opel klubu jsem si ověřil, že je spousty lidí , kteří maj také špatnou zkušenost zde v K. Varech s Algonem. Vše je o lidech a věřím , že se kvalita jednou z lepší. Dnes ale nedoporučuji nikomu. Sbohem.
Opel Astra ST enjoy 1,4 74Kw
By holy
Reklama
 

Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: Algon auto - nedoporučuji

Příspěvek od mattonecz »

staci 1x
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Garanční prohlídky + svolávací akce + servis + servisy“