Programovanie cidla

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
100konik
Příspěvky: 2
Registrován: 14 pro 2018, 16:32

Programovanie cidla

Příspěvek od 100konik »

Nazdar oplaci.potreboval by som zistiť ako naprogramujem kola s cidlami.kupil som si ten Orange stroj ale neviem ako zresetovat či nastavit palubak až mi zasvietia vsetke smerovky a môžem nacitavat.mam tu astru bez kríža čiže len cez menu.vopred dik.
Reklama
 

tominomiki
Příspěvky: 130
Registrován: 30 črc 2016, 21:07

Re: Programovanie cidla

Příspěvek od tominomiki »

Na palubnom pocitaci si zvol ovrazovku kde sa zobrazia tlaky pneu, podrz dlhsie to tlacidlo na konci packy, opyta sa ta na reset, tak to potvrd, zatruby auto a mozes programovat. Tu antenku na krabicke priloz na pneumatiku k miestu kde je ventil,blizsie k disku, prikladaj to na gumu, nie na kov a stlac a drz to tlacidlo. Zacnes tou pneu kde ti svieti smerovka. po nastaveni senzora auto zatruby a pokracujes dalsou smerovkou. Zacinas vodicovim kolom a myslim, ze pokracujes spolujazdcovim... atd..
100konik
Příspěvky: 2
Registrován: 14 pro 2018, 16:32

Re: Programovanie cidla

Příspěvek od 100konik »

To som všetko vedel len mi to nechcelo zresetovat a ani nič také nenaskocilo.az som dnes pozrel do múdrej knižky na obsluhu a zistil som že auto musíš mať v neutrali a ručnú zatiahnutu.az potom vyskočí ikonka na resetovanie.ale aj tak dik za pomoc hádam to pomôže aj druhim.
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Kola a pneu“