trhnutie pri akceleracii

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
Ludva
Příspěvky: 80
Registrován: 11 pro 2016, 11:12

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Ludva »

N98 od EuroOilu jsem zkousel. Nekolik nadrzi. Zadny citelny rozdil. Kdyby byl problem v benzinu, bude to delat paseku i u jinych motoru, modelu, znacek. Svadet to na benzin je pokus Opelu, jak se vyhnout odpovednosti a hodit prusvih na nekoho jineho. Ja nic, ja muzikant, ale vsichni okolo delaji vsechno blbe.... (ridici moc slapou na plyn, benzin spatny, Euro6, bla bla bla bla).
Aniz bych teda tvrdil, ze kvalita benzinu je u nas zavratna. Tankoval jsem ale i v Rakousku a bez rozdilu.
Reklama
 

jozuo
Příspěvky: 373
Registrován: 19 říj 2016, 11:33

trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od jozuo »

ja tankujem bud OMW alebo Slovnaft, povacsine 95+aditivum, kazdu siedmu nadrz davam bud Maxmotion 100 alebo Evo99. Tankujem vzdy plnu a idem akoro so nuly, dojazd cca 50km.. Naposledy mi to cuklo ked som dal raz na vyskusanie cistu 95 bez aditiva. Odvtedy stale aditivum do 95 alebo 100oktan a ziadne cukanie sa nekona uz cca 2000km. Najazd aktualne tesne pred 25 000 a o necely mesiac mam rocnu prehliadku s druhou vymenou oleja.


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Uživatelský avatar
yggdrasilsk
Příspěvky: 164
Registrován: 28 dub 2016, 14:20

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od yggdrasilsk »

Ake aditivum tam davas?
VW Golf 6 Variant 1.6 TDi
Opel Astra-K ST Inovation 1.4T už doma
jozuo
Příspěvky: 373
Registrován: 19 říj 2016, 11:33

trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od jozuo »

Millers aditivum do benzinu, zvysuje aj oktanove cislo benzinu


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
jardaastra
Příspěvky: 218
Registrován: 19 led 2017, 11:38

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od jardaastra »

Já dával 2000km Natural 95 + VIF a cukalo to, teď už to dělá jen kovový zvuk. Zkusím teď dávat 2000km Verva 100 uvidíme. Je pravda že aditivum Millers Petrol Power ECOMAX zvyšuje i oktanové číslo, proto je asi 3x dražší než VIF.

https://www.pipaoils.cz/produkty/aditiv ... omax-500ml
sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od sladas opc »

ja daval pripravek od liqui moly na zvysovani oktanu a stejne to nepomohlo,auto furt cukalo..
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od sladas opc »

ja dnes navstivil servis kde to napichli na diagnostiku a vse pry v pohode no cekal jsem to..nedokazou odstranit a furt cekaj s cim prijde vyrobce..furt teorie o benzinu a vstrikach atd..kazdopadne jak tu nekdo psal ze nekomu mohli nahrat software treba z jineho auta nebo spise nahrat do auta software s funkci start stop do auta bez funkce start stopu je nesmysl a pry to nejde stejne tak jako 92kw prehrat na 110kw taky ne..software se pry nahrava sam podle VIN kdyz se prej prippoji na server nekam do anglie a ten se nahraje podle VIN daneho vozu..
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
jardaastra
Příspěvky: 218
Registrován: 19 led 2017, 11:38

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od jardaastra »

No já stejně budu trvat na přehrání softwaru. Jednou mě to udělali u problému s motorem co také cukal náhodně sice šlo o škodu Fabia II a problém se vyřešil.
jozuo
Příspěvky: 373
Registrován: 19 říj 2016, 11:33

trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od jozuo »

16€ za balenie je pohoda, jednoduche davkovanie neriesim. dostal som to ako typ od kamosa co s tym robi, v predoslom aute som bral aj olej od nich a ten dam aj do astry potom ked budem mimo zaruky
Obrázek


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od sladas opc »

problem to neodstrani..zbytecne drahy a funkce bude stejna jako u VIF
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Motory“