ANDROID AUTO

Informace ohledně aktualizace navigace, multimedií a elektroniky

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
szucs
Příspěvky: 3
Registrován: 06 bře 2016, 19:27

Re: ANDROID AUTO

Příspěvek od szucs »

Petr25 píše:Zdravím.
Myslíte že je nějaká šance že android auto bude fungovat na nižší verzi než 5.0?
Nechce se mě kupovat nový telefon :x


Aký máte telefón ?, na na rôznych fórach sú manuály na upgrade Androidu, aj ked to oficiálne výrobca nepodporuje.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Šroubek
Příspěvky: 147
Registrován: 28 úno 2016, 09:34

Re: ANDROID AUTO

Příspěvek od Šroubek »

Honor 7 - nespáruje se, android auto v telefonu spuštěno, připojeno přes USB, ale při kliknutí na promítání v autě mi to píše ať připojím USB.... :(
Opel Astra K Innovation 1,4 Turbo, 110kW/150k, Flip Chip metalíza
Uživatelský avatar
jurajlo
Příspěvky: 58
Registrován: 03 led 2016, 16:27
Bydliště: Michalovce

Re: ANDROID AUTO

Příspěvek od jurajlo »

Šroubek píše:Honor 7 - nespáruje se, android auto v telefonu spuštěno, připojeno přes USB, ale při kliknutí na promítání v autě mi to píše ať připojím USB.... :(
Aj mne to tak napoprve robilo..
Skus iny kabel a skus aj odinstalovat z mobilu androidauto a dat ho nanovo z apk mirror.com potom si daj automaticky spustat USB v aute nevravim ze to tak musi byt ale ja to tak mam
Zapni si v mobile Androidauto pripoj sa pockaj a ked nejde odpoj a pripoj znova ak ti obrazovka scernie tak nacitava
mne to dost casto spoji az na druhy krat ale potom uz nespadne
o.i. mne pri prvom uspesnom spojeni Google pytal aktualizaciu na telefone az ked som dal tak to nabehlo takze je potrebne mat aj internet v mobile.potom uz ide aj bez datoveho pripojenia....trpezlivost... ,myslim ze by to malo ist ak mas Android 5
Uživatelský avatar
jurajlo
Příspěvky: 58
Registrován: 03 led 2016, 16:27
Bydliště: Michalovce

Re: ANDROID AUTO

Příspěvek od jurajlo »

jurajlo píše:
Šroubek píše:Honor 7 - nespáruje se, android auto v telefonu spuštěno, připojeno přes USB, ale při kliknutí na promítání v autě mi to píše ať připojím USB.... :(
Aj mne to tak napoprve robilo..
Skus iny kabel a skus aj odinstalovat z mobilu androidauto a dat ho nanovo z apk mirror.com potom si daj automaticky spustat USB v aute nevravim ze to tak musi byt ale ja to tak mam
Zapni si v mobile Androidauto pripoj sa pockaj a ked nejde odpoj a pripoj znova ak ti obrazovka scernie tak nacitava
mne to dost casto spoji az na druhy krat ale potom uz nespadne
o.i. mne pri prvom uspesnom spojeni Google pytal aktualizaciu na telefone az ked som dal tak to nabehlo takze je potrebne mat aj internet v mobile.potom uz ide aj bez datoveho pripojenia....trpezlivost... ,myslim ze by to malo ist ak mas Android 5
A este v telefone v Androidauto ,nastavenia zaskrtnut ...accepted new car.
Uživatelský avatar
gogin
Příspěvky: 26
Registrován: 20 led 2016, 08:48

Re: ANDROID AUTO

Příspěvek od gogin »

Ahoj, všechny zdravím. Tak už mám konečně svoji "atletku". Android Auto je fajn, vše funguje, ale nabídka aplikací a jejich praktická využitelnost je tristní. Pevně věřím, že Google zapracuje a brzy se dočkáme pokročilejších funkcí alá Automate:

https://www.youtube.com/watch?v=YJYLBseBfHI
Opel Astra K Enjoy 1.4 74kW
Nissan Note II 1.2 DIG 59 kW
Hyundai IX20 1.4 CVVT 66 kW
Uživatelský avatar
Mike
Příspěvky: 337
Registrován: 29 pro 2016, 14:36
Bydliště: Praha

Re: ANDROID AUTO

Příspěvek od Mike »

Audiosystém R 4.0 IntelliLink - telefon Samsung Galaxy Note 4 s Android 6 - apk Android Auto stažená z APK Mirror (http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/). Vše funguje velmi dobře. Na první pokus. Verze 2.0 aplikace Android auto jde spustit i bez auta. Offline mapy fungují dobře, je nutno si ale oblasti stáhnout předem. Až bude Waze, bude to bezkonkurenčně nejlepší navigace. Spotify pracuje omezeněji a je skoro lepší si hudbu streamovat přes Bluetooth. MR2017 má zásuvky USB s 2.1A takže to telefon i pěkně dobíjí - je potřeba mít ale kvalitní USB kabel.

Jinak zaznamenány záseky, navigace se přestala pohybovat, nebo se displej rádia zobrazil černý, případně se nezobrazovala celá obrazovka ale jakoby o několik milimetrů posunutá níže mimo obrazovku. Vždy ale stačilo telefon vytrhnout z kabelu a znovu připojit.

Přepínání den/noc funguje perfektně.

Povel "OK Google" a zadání adresy funguje skvěle, ale musí být připojení...

Snad krom Waze přijdou i další smysluplné aplikace.

Nemrzí mne, že nemám Navi 900 u ní se mi ale líbí větší LCD a skleněný displej...
Astra K ST - 1.4T - 92kW - innovation - barva GAZ - MY2017
CHlebaCZ
Příspěvky: 128
Registrován: 22 kvě 2016, 15:11
Bydliště: Slavkov u Opavy

Re: ANDROID AUTO

Příspěvek od CHlebaCZ »

čaute vyšla dalši verze android auto 2.1.70903

hlavní výhoda je,že nemusím mačkat mikrofon, stači říct "ok google"
jen znam celkem malo povelů,byl bych rád kdyby jste mi nějaké řekli
zatím znam "jake je počasí v..."
"hrát + nazev interpreta"
ńavigace stačí říct adresu ono už atomaticky začne vyhledávat
jen mě štve, že neznam povel na volaní, vždy to musím namačkat na obrazovce
zkoušel jsem ruzne ale stale mi nerozumí
morgoth
Příspěvky: 339
Registrován: 27 úno 2016, 00:47

Re: ANDROID AUTO

Příspěvek od morgoth »

No tahle verze vyšla už někdy před měsícem. Co je zajímavé, tak teď při opětovném stisknutí tlačítka navigace vyskočí nabídka pro volbu aplikace (zatím ukazuje jen Google Mapy), což by naznačovalo, že by jsme se mohli brzo dočkat waze.

Když jsme u toho telefonu - zdá se mi to, nebo nejde vytočit libovolné číslo ze seznamu? Buď se dá vybrat z posledních hovorů, nebo ručně vytočit číslo na číselníku, nebo vytočit přes ok google (což u nás zatím nefunguje).

Pořád taky, zdá se, nejde odpovídat na zprávy (alespoň přes hangouts). Aplikace je v pohodě přečte ale na příkaz odpovědět neumí reagovat.

EDIT: Teď možná kecám, poslední verze co mám (a co vyšla před měsícem) je 2.1.7049, o 2.1.70903 žádné info nemám.
Astra K HB 1,4T 110kW, Innovation, 02/2016
pete
Příspěvky: 13
Registrován: 01 pro 2016, 14:29

Re: ANDROID AUTO

Příspěvek od pete »

Android auto jde jen na obyčejném kabelu, když dám s větším tokem dat hlásí, že není USB. Prosincový AA se mi zaktualizoval a napsal. že služba v ČR není dostupná, musel jsem nainstalovat AA z února a zase to jde. Je vidět, že to není podporované, protože to nebere aplikace pro AA určené, Takže jde navigace google mapy, jen některé kontakty a hudba play. Mám P8 lite. Až to google konečně pro čr spustí, tak to bude jiná.
Uživatelský avatar
Mirďa
Příspěvky: 112
Registrován: 17 lis 2008, 17:35

Re: ANDROID AUTO

Příspěvek od Mirďa »

Na LG G3 s kabelem 3m fungoval bez problémů, teď mám Honor8, který používám také jako kameru, na 1m kabel funguje AA bez problémů, čekám na 3m z Ali, u nás jsem jej nesehnal, tak jsem zvědav jestli to pojede :)
Opel Astra K enjoy 1,4 74kw, Red Power + mlhovky+ park.sensory
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Autorádia + navigace + elektronika“