ztráta výkonu 1,9 cdti 110 kw

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
milhauzz
Příspěvky: 303
Registrován: 04 kvě 2011, 13:17
Bydliště: Šumava

Re: ztráta výkonu 1,9 cdti 110 kw

Příspěvek od milhauzz »

Zdravím "kepláci",mám dotaz,několikrát se mi teď stalo,že auto jede jako kule a najednou jakoby mně někdo držel za prdel,musím rychle podřadit,auto div nechcípne,z komína vyletí bílej dejm,pak to zase jede třeba 5 km a udělá to zase. Stalo se mi to teď asi 3 krát během cca 40 km cesty. Ale paradoxně to udělá jenom když mám tak 1/4 nafty v nádrži, když je tam 1/2 a víc,neudělá to ani omylem !
Tak jestli na "to" nemá vliv malé množství nafty v nádrži ? Nikdy nevyjíždím nádrž do sucha,zvlášť u tohodle motoru,jakmile mám pod 1/2 už honem znova doplna rychle,tak jestli to nebude tím malým množstvím nafty v nádrži , co ?
Live data OK. Díky za help - nebo spíš zkušenosti. Díkec ;)
Insignia 118 kW ST, automat
Reklama
 

Uživatelský avatar
milhauzz
Příspěvky: 303
Registrován: 04 kvě 2011, 13:17
Bydliště: Šumava

Re: ztráta výkonu 1,9 cdti 110 kw

Příspěvek od milhauzz »

milhauzz píše:Zdravím "kepláci",mám dotaz,několikrát se mi teď stalo,že auto jede jako kule a najednou jakoby mně někdo držel za prdel,musím rychle podřadit,auto div nechcípne,z komína vyletí bílej dejm,pak to zase jede třeba 5 km a udělá to zase. Stalo se mi to teď asi 3 krát během cca 40 km cesty. Ale paradoxně to udělá jenom když mám tak 1/4 nafty v nádrži, když je tam 1/2 a víc,neudělá to ani omylem !
Tak jestli na "to" nemá vliv malé množství nafty v nádrži ? Nikdy nevyjíždím nádrž do sucha,zvlášť u tohodle motoru,jakmile mám pod 1/2 už honem znova doplna rychle,tak jestli to nebude tím malým množstvím nafty v nádrži , co ?
Live data OK. Díky za help - nebo spíš zkušenosti. Díkec ;)

Nikdo nic neví ? :( :roll:
Insignia 118 kW ST, automat
Uživatelský avatar
milhauzz
Příspěvky: 303
Registrován: 04 kvě 2011, 13:17
Bydliště: Šumava

Re: ztráta výkonu 1,9 cdti 110 kw

Příspěvek od milhauzz »

milhauzz píše:
milhauzz píše:Zdravím "kepláci",mám dotaz,několikrát se mi teď stalo,že auto jede jako kule a najednou jakoby mně někdo držel za prdel,musím rychle podřadit,auto div nechcípne,z komína vyletí bílej dejm,pak to zase jede třeba 5 km a udělá to zase. Stalo se mi to teď asi 3 krát během cca 40 km cesty. Ale paradoxně to udělá jenom když mám tak 1/4 nafty v nádrži, když je tam 1/2 a víc,neudělá to ani omylem !
Tak jestli na "to" nemá vliv malé množství nafty v nádrži ? Nikdy nevyjíždím nádrž do sucha,zvlášť u tohodle motoru,jakmile mám pod 1/2 už honem znova doplna rychle,tak jestli to nebude tím malým množstvím nafty v nádrži , co ?
Live data OK. Díky za help - nebo spíš zkušenosti. Díkec ;)

Nikdo nic neví ? :( :roll:

:shock: :roll: :idea:
Insignia 118 kW ST, automat
Odpovědět

Zpět na „VECTRA C – Motory“