Porucha osvětlení displeje, špatný centrál víčka nádrže

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
LiborPolak
Příspěvky: 26
Registrován: 13 čer 2012, 17:36

Porucha osvětlení displeje, špatný centrál víčka nádrže

Příspěvek od LiborPolak »

Zdravím, přestalo mi fungovat centrál na víčku nádrže, je pořád zamklý, když auto odemču, víčko zůstává pořád zamklé, takže jedině jde otevřít manuálně, o chvíli později přestali jít i blinkry a vnitřní osvěltení, zkontroloval sem pojistky a jedna byla spálená, vyměnil sem ji, blinkry fungují, ale displej funguje jen když sou zaplá světla, jakmile se vypnou, displej zhasne. Když zapnu rádio a světla jsou vyplá, displej zustane zhaslý ale rádio funguje. Má to víčko a to co sem dále popisoval nějakou souvislost?? ostatní pojistky sem zkontroloval a vše OK, čím to mlže být, co mám ještě zkontrolovat?? díky za rady
Reklama
 

JohnyDee
Příspěvky: 22
Registrován: 04 srp 2009, 15:14

Re: Porucha osvětlení displeje, špatný centrál víčka nádrže

Příspěvek od JohnyDee »

Co se palubovky týče, mohlo by to být tlumení osvětlení palubky? Najdeš ho napravo vedle světel. Je tam naklánění světel a ještě jeden potenciometr právě na tlumení osvětlení palubky na noc. S víčkem nádrže by to nic společnýho mít nemělo. Nikdy jsem s ním problém neměl naštěstí, takže jsem to nijak neřešil, ale asi bych ho zkusil vytáhnout, jestli třeba nemá zaoxidovanej konektor nebo jestli je vůbec zapojenej, popřípadě konektor prostříknout sprejem na kontakty a zkusit promáznout co půjde :) Ale jak říkám, nikdy jsem to neřešil, takže jen to, co bych zkoušel já.
Odpovědět

Zpět na „Vectra B“