Nová farba z katalógu: Stříbrná Cosmic/Cosmic Grey/QuarzGrau

Pokud kupujete nebo už jste koupili Opel Astra K, podělte se o zkušenosti.

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

igorrohal
Příspěvky: 10
Registrován: 13 čer 2016, 20:10

Nová farba z katalógu: Stříbrná Cosmic/Cosmic Grey/QuarzGrau

Příspěvek od igorrohal »

Ahojte.
Už pár mesiacov je na svete nový cenník a nová ponuka farieb, diskov, atď. V nemeckom konfigurátore sa odvtedy objavila nová farba Quarz Grau (viď príloha). Mám ju nakoniec aj objednanú, vzorka u predajcu vyzerala celkom fajn, tak som to riskol. Žiadne auto v tejto farbe vtedy nemali, ba dokonca ani žiadnu reálnu fotku (ani u Insignie a Zafiry - farba bola pridaná v rovnakom čase), proste nič. Na prvý reálny obrázok Astry v tejto farbe som čakal doteraz. Narazili ste ale máte niekto objednanú túto farbu a máte niekto nejaké iné foto? V českom a slovenskom konfigurátore totižto túto farbu nevidím, tak neviem, žeby u nás nebola v ponuke? Pochybujem... Auto mám objednané u nemeckého predajcu. Tu je ten jediný obrázok, na ktorý som zatiaľ narazil:

http://www.astra-k-forum.de/gallery/ind ... zgraue-ST/

A čo na ňu poviete? :)

Majte sa krásne
Přílohy
Quarz grau - nemecká stránka
Quarz grau - nemecká stránka
Naposledy upravil(a) igorrohal dne 01 říj 2016, 17:27, celkem upraveno 1 x.
Reklama
 

Mróza
Příspěvky: 12
Registrován: 15 zář 2016, 11:28

Re: Nová farba z katalógu 2017: Quarz Grau (DE)

Příspěvek od Mróza »

Je to ta nová "Šedá Cosmic" ??? ...pěkná...právě mám objednanou a jediné co ještě mám otevřené je barva...zatím mám v objednávce černou...ale právě sem se informoval dealera jak vypadá "Šedá asteroid" a říkal, že ta je nově nahrazená "Šedou Cosmic"....tak by mě zajímalo jestli to je ona, nevíte? :)
igorrohal
Příspěvky: 10
Registrován: 13 čer 2016, 20:10

Re: Nová farba z katalógu 2017: Quarz Grau (DE)

Příspěvek od igorrohal »

Aaaa joo, máš pravdu, takže bol som slepý, resp. som usúdil len na základe toho opel.cz náhľadu farieb (http://www.opel.cz/vozidla/prezentacni- ... #colorizer), ktorý je očividne na CZ a SK stránke neupdatenutý, kdežto na DE stránke je nový. Takže len to je ten rozdiel. Takže každopádne, aspoň máme prvá reálnu foto :)
Mróza
Příspěvky: 12
Registrován: 15 zář 2016, 11:28

Re: Nová farba z katalógu 2017: Quarz Grau (DE)

Příspěvek od Mróza »

tak sem to posílal mému dealerovi, jestli to je ta nová MY2017 Cosmic Grey a píše mi, že ne...že to je prý béžová cool...:)...ale že mi prý nějakou cosmic grey vyfotí a pošle... :)
igorrohal
Příspěvky: 10
Registrován: 13 čer 2016, 20:10

Re: Nová farba z katalógu 2017: Quarz Grau (DE)

Příspěvek od igorrohal »

Hele, ono ja som bol slepý, tam nie je len 1 foto, ale celá galéria. Po pozretí tých ostatných fotiek sa mi ta farba páči ešte viac, takže som spokojný :))

http://www.astra-k-forum.de/gallery/ind ... K-MJ-2017/

Kliknúť na tú prvú fotku a zobrazí sa celá galéria, 2 auta tam sú, jeden hatchback a jeden kombík.
igorrohal
Příspěvky: 10
Registrován: 13 čer 2016, 20:10

Re: Nová farba z katalógu 2017: Quarz Grau (DE)

Příspěvek od igorrohal »

Mróza, ja si myslím, že ten dealer trochu kecá, lebo mozno sa nevyzna v tom ze anglicky "Cosmic Grey" je v nemecku "Quarz Grau" a ta galeria je ocivine Quarz grau, kedze je tak aj pomenovana a autor snad vie, ze ake ma auto :) a tu farbu som este nikdy predtym nevidel, takze podla mna je to ono! A viď príloha, autíčka odfotené u nemeckého dealera: Quarzgrau=Cosmic Grey a pasuje to presne s tymi fotkami.
A uz len podla normalneho naseho oka je vidiet, ze ta farba nema s "bezovou" vazne nic spolocne.
Co myslis? Myslim, ze je to jasne...
Přílohy
1-Farben-001.jpg
Uživatelský avatar
Joska
Příspěvky: 443
Registrován: 20 črc 2016, 06:31
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Nová farba z katalógu 2017: Quarz Grau (DE)

Příspěvek od Joska »

furt si hrají s těmi stejnými barvami, aby udělali něco s červenou, to ne...(jo vlastně změnili Laser, za play...)
Astra G -1,6 SZR, prostě Barča
Astra K - 1,6 CDTI (81kW) Innovation
igorrohal
Příspěvky: 10
Registrován: 13 čer 2016, 20:10

Re: Nová farba z katalógu: Stříbrná Cosmic/Cosmic Grey/Quarz

Příspěvek od igorrohal »

Pridávam ďalších pár foto od človeka z anglického fóra:

http://www.astrakforums.co.uk/viewtopic.php?f=10&t=1671
Mróza
Příspěvky: 12
Registrován: 15 zář 2016, 11:28

Re: Nová farba z katalógu: Stříbrná Cosmic/Cosmic Grey/Quarz

Příspěvek od Mróza »

tak právě sem požádal dealera o změnu barvy na cosmic grey...:)
matus22
Příspěvky: 29
Registrován: 07 říj 2016, 09:29

Re: Nová farba z katalógu: Stříbrná Cosmic/Cosmic Grey/Quarz

Příspěvek od matus22 »

GR5 je už doma :)
Přílohy
gr5.jpg
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Astru K“