IntelliLink Navi 900 před 7/2016

Informace ohledně aktualizací, DVD mechanik a jiných multimedií a elektroniky

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
lejzr
Příspěvky: 5
Registrován: 11 lis 2009, 19:35

IntelliLink Navi 900 před 7/2016

Příspěvek od lejzr »

Ahojte, podařilo se někomu v Insignii aktualizovat infotainment IntelliLink Navi 900 bez Android Auto na verzi s Android Auto? Popřípadě kde?
Mluvil jsem již s BS Auto Motol, kde mi řekli že žádnou oficiální aktualizaci pro můj systém nevidí, v Srba Servis mi řekli že aktualizace není podporovaní v ČR..
Insignia 1.6 CDTi 100kW AT 2016
Reklama
 

Uživatelský avatar
mfilip
Příspěvky: 282
Registrován: 06 kvě 2017, 10:21

Re: IntelliLink Navi 900 před 7/2016

Příspěvek od mfilip »

Mne odpovedeli toto:

Dobrý den, pane xxxxx,

na základě prověření Vašeho dotazu na produktovém oddělení společnosti Opel nelze danou aplikaci dohrát formou softwarového zásahu, protože daný systém se změnil i po hardwarové stránce.

Proto bychom Vám doporučili kontaktovat kterýkoliv autorizovaný servis značky Opel z následujícího odkazu: https://www.opel.cz/tools/hledani-prodejce.html, kde mohou prověřit možnost výměny rádia za novější za účelem funkčnosti této aplikace ve Vašem vozidle a případně nacenit daný zákrok.
Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex A20DTE MR2015
lejzr
Příspěvky: 5
Registrován: 11 lis 2009, 19:35

Re: IntelliLink Navi 900 před 7/2016

Příspěvek od lejzr »

Tak jsem auto na radu z fóra Astry zavezl do Smažík Kladno a tam mi SW s funkčním Android Autem aktualizovali. Pročítal jsem zahraníční fóra a to že plno servisů o aktualizaci neví je prý běžné, očividně to ale jde.
Insignia 1.6 CDTi 100kW AT 2016
martinhamr
Příspěvky: 6
Registrován: 24 říj 2014, 03:22

Re: IntelliLink Navi 900 před 7/2016

Příspěvek od martinhamr »

A na kolik tě to vyšlo? Také se tam chystám :-) Jinak, já mám navíc 900stovku bez sd karty. Tak jsem zvědav.
sopeto
Příspěvky: 6
Registrován: 23 čer 2014, 11:39

Re: IntelliLink Navi 900 před 7/2016

Příspěvek od sopeto »

Je rozdiel aky HMI modul je v aute. Pri 2.0 to nejde ale pri 2.5 staci spravit soft upgrade. Mne v Opli na Slovensku povedali, ze vopred nevedia ci to pojde. Az po pripojeni na diagnostiku im ponukne upgrade, ktory je v 4 roznych verziach( odlisuju sa aj cenovo - max 150€).
Mal som auto na diagnostike tak mi to pozreli a ponuklo im to upgrade za cca 105€. Zatial som nedaval.
Oficialne mi ale nevedel zarucit, ze po upgrade tam Android Auto bude :-)
Odpovědět

Zpět na „INSIGNIA – Autorádia + navigace + elektronika“