Tlačítko na otvírání pátých dveří caravan - demontáž

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Kimi
Příspěvky: 17
Registrován: 18 lis 2010, 19:39
Bydliště: Liberec

Tlačítko na otvírání pátých dveří caravan - demontáž

Příspěvek od Kimi »

Ahoj chlapíci,
asi mi skáplo venkovní tlačítko na otvírání pátých dveří, to co je nad SPZtkou. Můžete mi někdo poradit, jak se ten spínač demontuje??? Musí se sundat čalounění a jít na to zevnitř, nebo to je jen z venčí nacvaknutý jako osvětlení spz??? Díky všem za radu. David.
Reklama
 

Uživatelský avatar
denny
Příspěvky: 785
Registrován: 09 úno 2009, 21:08
Bydliště: Brozany u Pardubic

Re: Tlačítko na otvírání pátých dveří caravan - demontáž

Příspěvek od denny »

Musíš zevnitř,kdyby to šlo z venku,tak by nemuseli dělat zámky a klíče :D
Kimi
Příspěvky: 17
Registrován: 18 lis 2010, 19:39
Bydliště: Liberec

Re: Tlačítko na otvírání pátých dveří caravan - demontáž

Příspěvek od Kimi »

Tam není nic mechanického jako u starších aut. To je jen spínač, který je při zamčeném autě nefunkční.
Uživatelský avatar
megabeda
Příspěvky: 269
Registrován: 28 kvě 2009, 09:58

Re: Tlačítko na otvírání pátých dveří caravan - demontáž

Příspěvek od megabeda »

Musíš demontovat obložení pátých dveří zevnitř je to tuším na 2 šroubkách M6. Řešil jsem to někde na jaře. Byl zoxidovaný mikrospínač.
Opel Vectra C Caravan 1.9 CDTI, Elegance, AFL - Bi-xenon, RDKS, DVD 90 NAVI, CID, PDC, UHP, AHS - originální nezávislé topení EBERSPÄCHER, DWA - Alarm s Dead Lock, Power Tailgate - elektické zavírání 5 dveří, Sklopné tažné zařízení ORIS, MKJ
Kimi
Příspěvky: 17
Registrován: 18 lis 2010, 19:39
Bydliště: Liberec

Re: Tlačítko na otvírání pátých dveří caravan - demontáž

Příspěvek od Kimi »

Díky chlapi za rady. Už je to v cajku. Demontáž i monntáž proběhla v pohodě. Naštěstí stačilo jen přimáznout a rozhýbat ten krycí plech na "pantíku" co mačkáš prsty a on pak mačká ten mikrospínač. Zůstalo to totiž viset v sepnuté poloze a centrál z toho nechápal. Ještě jednou dík. David.
Odpovědět

Zpět na „Vectra C + Signum“