Problémy se startováním

Moderátor: Moderátoři

RockStar
Příspěvky: 2
Registrován: 02 zář 2009, 18:52

Problémy se startováním

Příspěvek od RockStar »

Zdravím,
mám Kadetta 1.4i a mám problémy se startováním. Někdy přijdu k autu a na první škrt nastartuje, ale někdy to vůbec nejde. Minule mi stál před barákem a musel jsem ho přeparkovat nestartoval, tak jsem ho odtlačil kousek vedle a tam jsem ho zkusil nastartovat a najednou šel. Startér jsem měnil. (A občas když jedu tak mi to při jízdě chcípne a pak už to nejde opět nastartovat.) Neví někdo co stím? Dík moc
Reklama
 

adam09
Příspěvky: 374
Registrován: 01 led 2009, 23:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy se startováním

Příspěvek od adam09 »

Palivový filtr? v jakém je stavu ? a tím že nejde nastartovat se startér točí nebo ne ?
Opel Astra coupe bertone 2,2 16V
DIAGNOSTIKA OPEL Kladno,PRAHA kdyby tak SZ
Náhradní díly nové i starší na OPEL
RockStar
Příspěvky: 2
Registrován: 02 zář 2009, 18:52

Re: Problémy se startováním

Příspěvek od RockStar »

Startér se normálně roztáčí.
Uživatelský avatar
Fritol
Příspěvky: 512
Registrován: 25 lis 2008, 00:10
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy se startováním

Příspěvek od Fritol »

jelikoz jeste nemaj tolik elektroniky jako novy auta typoval bych to bud na to ze to nedava jiskru nebo dodavku paliva... pokud se starter točí a nenastartuje se..
ASTRA-G-2.0 -X20DTL,Hatchback 5dv.1998, ABS,4kotouč,vyhřívany el.zrcátka,centrál,origo lité kola,klima,el okna, dodělany Pal PC, modul zavíraní oken pomocí DO
Diagnostika:op-com v.1.39 (CZ) / Hradec Kralové a okolí
Uživatelský avatar
denny
Příspěvky: 785
Registrován: 09 úno 2009, 21:08
Bydliště: Brozany u Pardubic

Re: Problémy se startováním

Příspěvek od denny »

Buď máš vadný HALL v rozdělovači nebo modul zapalování /pod cívkou -taková destička na 4pin konektor/.
Lucaso gsi
Příspěvky: 7
Registrován: 26 dub 2011, 14:36

Re: Problémy se startováním

Příspěvek od Lucaso gsi »

Tohle mi dělalo gsi a nakonec to byl uhnilý drátek u pumpy a odpálené relé..to relé najdeš u nádobky na vodu..zkus si ho někde jen půjčit a dát ho tam a uvidíš, al enevímtedy, jestli to 1.4 takhle taky mají:(, pak když nastartuješ by měla vrčet pumpa, stačí jí lehce poklepat a musí točit..
boyapunk
Příspěvky: 3
Registrován: 27 čer 2012, 09:01

Re: Problémy se startováním

Příspěvek od boyapunk »

ahoj, mam u kadeta 1,6 benzin problem se startem. rele cvakne,cerpadlo nasaje, starter toci,ale jiskru nedava. uz sem se v tom odpoledne vrtal, ale bez vysledku. na tom 4 pinovym konekroru jsem led diodou meril,jestli me jdou pulsy ze snimace na klikovce a to blikalo,takze jdou. ale na civce se nic nedeje, napeti 12V na ni je, zkousel jsem i jinou civku asi ze sto dvacitky, co mi pujcil soused se slovy, ze to je jedno. asi se to neprizemnuje. podezreni mam na nejakou tu kosticku v rozdelovaci , ale nevim jak postupovat dal. za radu dik

modul zapalovani je asi ta moje kosticka v alternatoru? viz http://www.autodily-pracharna.cz/nahrad ... 96052.html sem na to koukal a vypadalo to jako kdybych kvuli tomu musel sundat vse z klikovky? nebo to jde oddelat jednodusse- jen sundat rozdelovac a odsroubovat ten modul? jeden sroubek-uzemneni tam byl spatne dostupnej, proto se ptam na to sundavani vseho z klikovky, co je v rozdelovaci.
boyapunk
Příspěvky: 3
Registrován: 27 čer 2012, 09:01

Re: Problémy se startováním

Příspěvek od boyapunk »

tak to nakonec byl modul zapalovani v rozdelovaci, objednal sem novej starej rozdelovac od splzne a dobry, akorat mi do nej panacek zapomnel dat palec co dava jiskru na svicky, jestli se to tak jmenuje, tak sem to dal ze staryho.
shark9
Příspěvky: 19
Registrován: 05 zář 2012, 10:12

Re: Problémy se startováním

Příspěvek od shark9 »

zdravim.mam opel astra F 94ku.. mam problem so startovanim.zo zaciatku to tazko pretacalo motor iba rano pri studenom starte a po case to uz nestartuje vobec.jedine mi zaskoci pastorok a starter velmi slabo toci az potom netoci vobec..kupil som baterku ale robilo to stale.tak som dal dole starter vymenil uhliky za nove,ocistil kontakty aj na baterii aj na starteri a kabloch a stale to nejde..pri startovani sa velmi prehrievaju kable k baterke takisto starter je horuci a to skusam iba par sekund..cim by to mohlo byt?
LordMMX
Příspěvky: 40
Registrován: 06 úno 2012, 15:09

Re: Problémy se startováním

Příspěvek od LordMMX »

skrat :)
Opel Corsa 1.0 X10XE r.v. 1998, 2x Airbag, EPS
Opel Vectra Caravan 1.6i r.v. 1997, 2x Airbag, AC, 2x Electric Windows - PREDANÁ 15.9.2012
Daewoo Nexia GLX 1.5 16v r.v. 1996, Airbag, AC, ABS, 4x Electric Windows
Odpovědět

Zpět na „Kadett“