Speciální (OEM) autorádio s gps

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
skoky
Příspěvky: 5
Registrován: 06 úno 2013, 15:38

Re: Speciální (OEM) autorádio s gps

Příspěvek od skoky »

já mám Vectru C GTS 2003 a ten zlom tam mám, a od roku 2003 do minimálně 2008 tam ten zlom je
Reklama
 

Uživatelský avatar
martulik
Příspěvky: 151
Registrován: 22 kvě 2011, 20:14
Bydliště: Olomoucko

Re: Speciální (OEM) autorádio s gps

Příspěvek od martulik »

skoky píše:já mám Vectru C GTS 2003 a ten zlom tam mám, a od roku 2003 do minimálně 2008 tam ten zlom je
A díval ses dobře? Já mám taky Vectru C a žádný zlom tam neí!!!
Přílohy
1358158361.jpg
Insignia Sports Tourer 2.0 DTE MY2015
Možnost diagnostiky Olomouc a okolí OP-COM Professional CZ verze 131125d
Možnost načipovat TPMS snímače
Uživatelský avatar
skoky
Příspěvky: 5
Registrován: 06 úno 2013, 15:38

Re: Speciální (OEM) autorádio s gps

Příspěvek od skoky »

tak asi nemyslíme to samé. já myslel že to 2 din rádio je tak trochu ve tvaru V.....jakože jsou vrchní hrany čirší jak spodní..
cos myslel ty?
Uživatelský avatar
martulik
Příspěvky: 151
Registrován: 22 kvě 2011, 20:14
Bydliště: Olomoucko

Re: Speciální (OEM) autorádio s gps

Příspěvek od martulik »

skoky píše:tak asi nemyslíme to samé. já myslel že to 2 din rádio je tak trochu ve tvaru V.....jakože jsou vrchní hrany čirší jak spodní..
cos myslel ty?
Ano, přesně tak, je to do V. Originál rádio ne. A proto se mi to tam moc nehodí. Prostředek toho rádia bude vystupovat ven a nebude ladit s tou ozdobnou lištou mezi rádiem a ventilačními otvory. No a nejspíš to nebude navazovat ani na ovladače pro klimu.
Insignia Sports Tourer 2.0 DTE MY2015
Možnost diagnostiky Olomouc a okolí OP-COM Professional CZ verze 131125d
Možnost načipovat TPMS snímače
fedas
Příspěvky: 18
Registrován: 05 lis 2012, 20:23

Re: Speciální (OEM) autorádio s gps

Příspěvek od fedas »

skoky: Uz jsem myslel, že asi špatně koukam. Fakt jsem nevedel, jakej lom mas na mysli. Jednoduše takhle. Tady je CD30 do VectryC http://www.ebay.de/itm/OPEL-Signum-Vect ... 19d4b083d5 a tady je CD30 do Astry http://www.ebay.de/itm/Radio-Blaupunkt- ... 19d979d7b1 . Je jasně vidět, jak to do Astry ma uprostřed svislej zlom, kterej navazuje na zlom cely stredni casti přístrojovky http://www.google.cz/imgres?hl=cs&clien ... =116&ty=76 .
Zacli jsme tim, že hodně těch OEM radií má právě tenhle zlom, ačkoliv je uváděj i jako do Vectry. Podle mě by tam vypadalo hrozně.
Uživatelský avatar
skoky
Příspěvky: 5
Registrován: 06 úno 2013, 15:38

Re: Speciální (OEM) autorádio s gps

Příspěvek od skoky »

jo tááák. tak tim pádem už to chápu. nevěděl jsem jak vypadá rádio do te astry..noo tak to by vypadalo blbě to jo. tak se na mě nezlobte :D

No a stejně co jsem se díval tak jsou od roku 2005 .... já mám 2003, to by byl asi pruser..
Uživatelský avatar
godz
Příspěvky: 58
Registrován: 25 dub 2010, 20:52
Bydliště: Praha

Re: Speciální (OEM) autorádio s gps

Příspěvek od godz »

Tak jsem nakonec vybral a objednal toto :

Kód: Vybrat vše

http://www.audiocom.cz/tovarni-navigace/opel/navigace-road-rover-opel-univerzal-c6225oa--2275cz
Zlom nemá, takže je to OK, jediné, co mě zklamalo, že žádné z rádií, které jsem si vybral nepodporuje ovládání na volantu pro předfaceliftové modely. Ty prý mají jiný konektor/sběrnici nebo co, tak doufám, že se mi to později povede vyřešit nějakým univerzálním zařízením, kterých jsem na netu pár našel, ale nejdřív rádio, který mělo být mimochodem včera, ale už od pondělka se nemůžu do toho eshopu dovolat :-/, a až pak budu vymýšlet další vyfikundace.
Dík za tipy na zahraniční eshopy, ale stále k nim nemám moc důvěru - už ohledně případné reklamace..
Vectra C, 1.8 16V (Z18XE), 2003
fedas
Příspěvky: 18
Registrován: 05 lis 2012, 20:23

Re: Speciální (OEM) autorádio s gps

Příspěvek od fedas »

hmmm, vypada celkem solidne ;) , ale ta raketa teda :roll: . za to mam spojku i se setrvakem :shock: , ten asi zatim dostane přednost :? .
Uživatelský avatar
godz
Příspěvky: 58
Registrován: 25 dub 2010, 20:52
Bydliště: Praha

Re: Speciální (OEM) autorádio s gps

Příspěvek od godz »

Tak jsem nečekal, že to bude takhle složitý. Nyní řeším napojení na originální konektor. Moje VeCe před faceliftem s CDR2005 má konektor (snad iso 36pin), na který snad neexistuje redukce. Už bych to rádio vyškub, abych se na to mrknul, ale nemůžu přijít na to, čím povolit ty čtyři šrouby. Vypadá to jako torx nebo imbus – je tam blbě vidět. Neví někdo?

BTW: Eshop, kde jsem měl radio vybrané, mě pěkně vyšplouchl a řekli mi, že rádio se prej teď teprve vyrábí a že to bude trvat další dva měsíce… Takže hledám dál.. :-/
Vectra C, 1.8 16V (Z18XE), 2003
Uživatelský avatar
martulik
Příspěvky: 151
Registrován: 22 kvě 2011, 20:14
Bydliště: Olomoucko

Re: Speciální (OEM) autorádio s gps

Příspěvek od martulik »

No nevím jestli tam máš červiky jako záslepky, ale jinak se to vytahuje tak, že tam strčíš dráty, tím to odjistíš a rádio vytáhneš.

Propojovací konektory jsou různý....

http://www.stualarm.cz/produkt/21501-ko ... in/36-pin/
Insignia Sports Tourer 2.0 DTE MY2015
Možnost diagnostiky Olomouc a okolí OP-COM Professional CZ verze 131125d
Možnost načipovat TPMS snímače
Odpovědět

Zpět na „VECTRA C – Autorádia + navigace + elektronika“