Silentblok zadni napravy

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
ljelencik
Příspěvky: 20
Registrován: 17 bře 2012, 21:10
Bydliště: UNL

Silentblok zadni napravy

Příspěvek od ljelencik »

zdar vsem,

poprosim vas o nejaky kontakt na dobry servis, ktery by mi vymenil silentbloky na zadni naprave za rozumny penize, premyslim o nahrazeni puvodnich za powerflexi.

Usti nad Labem a okoli nejlepe

Diky moc Lukas
Corsa C, z12xe, dodělané el.zrcátka, denní svícení
Reklama
 

ljelencik
Příspěvky: 20
Registrován: 17 bře 2012, 21:10
Bydliště: UNL

Re: Silentblok zadni napravy

Příspěvek od ljelencik »

Dobry vecer,
to se nikdo nenajde kdo by mel chut si vydelat?

Jeste mam pro vas jedno zjisteni.


Zavrzalo mi obcas pri prujezdu velkou nerovnosti, takovou kdy dojde k uplnemu propruzeni tlumice a i k pohybu ramena. Nemohl jsem nikde nic najit (nova ramena, tycky, kulaky a silentbloky na stabilizatoru), jeste mam v pytli ulozeni tlumice - ale to se ozyva jen pri plnem rejdu. Po precteni vseho mozneho jsem narazil na problem s panty kapoty. Nechal jsem si sestelovat kapotu, dal nove dorazy a poradne panty promaznul a ejhle problem ustal.

zvuk se spatne idetifikuje, ani kov ani plasty o sebe
Corsa C, z12xe, dodělané el.zrcátka, denní svícení
hayney
Příspěvky: 45
Registrován: 21 čer 2010, 16:28
Bydliště: Teplice/Dubí

Re: Silentblok zadni napravy

Příspěvek od hayney »

ljelencik píše: Zavrzalo mi obcas pri prujezdu velkou nerovnosti, takovou kdy dojde k uplnemu propruzeni tlumice a i k pohybu ramena. Nemohl jsem nikde nic najit (nova ramena, tycky, kulaky a silentbloky na stabilizatoru), jeste mam v pytli ulozeni tlumice - ale to se ozyva jen pri plnem rejdu. Po precteni vseho mozneho jsem narazil na problem s panty kapoty. Nechal jsem si sestelovat kapotu, dal nove dorazy a poradne panty promaznul a ejhle problem ustal.

zvuk se spatne idetifikuje, ani kov ani plasty o sebe
máme asi něco podobného. dobrý tip!

jinak taky lovím nějaký schopný servis
[b]panimáma: Corsa C, 1,3 CDTI, 2005[/b]
moje: Volvo V70, D5, 2001/ Volvo S60, 2.4i LPG, 2001
Odpovědět

Zpět na „Corsa C“