rezonovani v motoru

1993-2000

Moderátor: Moderátoři

krejva
Příspěvky: 25
Registrován: 15 úno 2013, 13:33
Bydliště: Český Brod

Re: rezonovani v motoru

Příspěvek od krejva »

Tak přátelé, pokud to ještě někoho zajíma, tak motor opět žije a je tichoučkej jako kočička. :D Byly prasklý kroužky a šálky na klice ko. Prišly jsme na to, že jak tam bylo zvodnatělý palivo tak byla asi komprese tak vysoká, že to už kroužky nezvládly. Dále potom prasklej O kroužek u sání oleje ve vaně a tudíž asi nizkej tlak oleje, proto ty šalky. Každopádně sehnat nové kroužky a šálky je dost problém. Nicméně oprava se zdařila a včetně těsnění pod hlavu a vanu, novýš šroubů na palici sem v tom za 4000. což není zlé. je pravda že s předchozí opravou po švagrově uvaření ( broušení hlavy a nove ventily) mě ten motor přišel na cca 9000. Ale mam novej motor :lol:
Reklama
 

Uživatelský avatar
pitrs130
Příspěvky: 131
Registrován: 07 pro 2010, 09:05

Re: rezonovani v motoru

Příspěvek od pitrs130 »

Jj, já vyměnil vše co ty, kroužky, šály a udělal repas hlavy, měsíc to bylo tichoučký ale už se ten pazvuk vrací, chce to prostě výbrus. 4000,- je za spodek docela pálka, já dával za díly 2500,- Co říkala klika na ten prasklej lágr? :shock:
VB 1.6 16v 1998 74kW X16XEL
krejva
Příspěvky: 25
Registrován: 15 úno 2013, 13:33
Bydliště: Český Brod

Re: rezonovani v motoru

Příspěvek od krejva »

Kliku sme meřily a byloa v pohodě. On je to docela tvrdej materiál, aby se to jen tak vyklepalo. Jinak vybrus potřeba není, pokud zámky kroužků nenadělaj rýhy do válce, jinak to stačí překroužkovat. Pravdivost mého tvrzení ukáže čas.
Odpovědět

Zpět na „Corsa B“