Opel Astra K 1,4 turbo

Pokud kupujete nebo už jste koupili Opel Astra K, podělte se o zkušenosti.

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Uživatelský avatar
jurajlo
Příspěvky: 58
Registrován: 03 led 2016, 16:27
Bydliště: Michalovce

Opel Astra K 1,4 turbo

Příspěvek od jurajlo »

Ahojte OPLACI som tu nový pretože som sa rozhodol predat svoj Ford Focus a kupit Opel Astru K
Hladame uz z manzelkou asi mesiac nieco v tejto triede hatchbackov .....v podstate za 14-15 litrov
su tie auta skoro rovnake [Hyunday Kia Ford atd.atd] ale nova Astricka sa nam straaasne paci
Tak sme sa rozhodli pre Enjoy a 1.4 125 koni
Mate ju uz niekto objednanu? a kolko sa asi caka? :roll:

P.S. Viem ze je to asi este skoro ale verim ze sa tato tema rozbehne....
Caute
Reklama
 

Sunman
Příspěvky: 1337
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: Opel Astra K 1,4 turbo

Příspěvek od Sunman »

no koľko sa čaká ti najlepšie povedia u každého predajcu, stačí si tam zavolať. asi tiež záleží čo si chceš do nej dať. ak si kúpiš dáku z výkladu môžeš ju mať zrejme zajtra - je prvý pracovný deň.
s matrixami, vyhrievaným volantom a pod tipujem 3-4 mesiace.
Uživatelský avatar
jurajlo
Příspěvky: 58
Registrován: 03 led 2016, 16:27
Bydliště: Michalovce

Re: Opel Astra K 1,4 turbo

Příspěvek od jurajlo »

Dnes objednane vybava Enjoy dodanie +-3 mesiace
Uživatelský avatar
vojta
Příspěvky: 173
Registrován: 14 čer 2014, 20:32
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Astra K 1,4 turbo

Příspěvek od vojta »

wau tak to se těším až sem dáš foto... dobrá volba
DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel
Uživatelský avatar
jurajlo
Příspěvky: 58
Registrován: 03 led 2016, 16:27
Bydliště: Michalovce

Re: Opel Astra K 1,4 turbo

Příspěvek od jurajlo »

Diky, jasne ze dam foto okrem ineho teraz ponukaju 17 palcove elektrony za doplatok 300e a od aprila 16 za 200e
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 1812
Registrován: 01 úno 2012, 09:35
Bydliště: kutnohorskokolínské pohraničí

Re: Opel Astra K 1,4 turbo

Příspěvek od Colommbo »

vojta píše:wau tak to se těším až sem dáš foto... dobrá volba
Zcela upřímně - jsem toho názoru, že pořízení nového vozu (jakékoli značky) v dnešní době z 90% nemůže být, bohužel, dobrou volbou... :cry:
W124 E320 R6 Coupé 1994
Uživatelský avatar
vojta
Příspěvky: 173
Registrován: 14 čer 2014, 20:32
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Astra K 1,4 turbo

Příspěvek od vojta »

a co maj lidi dělat když nechtěj jezdit 15 let starý auta? ale neodpovídej, to je zbytečná diskuze
DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel
Uživatelský avatar
lubaan
Příspěvky: 255
Registrován: 10 črc 2009, 17:52
Bydliště: okres Klatovy

Re: Opel Astra K 1,4 turbo

Příspěvek od lubaan »

Colommbo píše:
vojta píše:wau tak to se těším až sem dáš foto... dobrá volba
Zcela upřímně - jsem toho názoru, že pořízení nového vozu (jakékoli značky) v dnešní době z 90% nemůže být, bohužel, dobrou volbou... :cry:
Proč by to nebyla dobrá volba? Koupíš nový auto, budeš jezdit na garančky, budeš mít nějakou záruku, kdyby se něco rozbilo. Za 4 roky, až bude mít najeto 150 tis.km ho prodáš a koupíš si jiný nový auto. Dobrá volba to nebude teprve pro toho, co to koupí jako ojetinu a bude na tom chtít nalítat dalších 200 tis.km. Což je třeba muj případ. Ale protože si dokážu skoro všechno opravit sám a mam i přístup k levnějším dílům, tak to až tak neřešim. Navíc mam hrabání se v autě jako koníčka :D . Ale, kdybych musel s každou blbostí a každou rozsvícenou kontrolkou jezdit po servisech, asi už bych dneska taky radši koupil nový auto.
Insignia B ST 2,0CDTI 125kW 2019
Zafira B 1,8i 103kW 2008
Peugeot 307 1,6HDI 80kW 2005
Bylo:
Vectra C Caravan Sport 1,9CDTI 110kW 2005
Astra F Caravan 1,7TD 50kW 1997
Omega A Limousine 2,0i 85kW 1986
Škoda 105M 1986
Uživatelský avatar
jurajlo
Příspěvky: 58
Registrován: 03 led 2016, 16:27
Bydliště: Michalovce

Re: Opel Astra K 1,4 turbo

Příspěvek od jurajlo »

lubaan píše:
Colommbo píše:
vojta píše:wau tak to se těším až sem dáš foto... dobrá volba
Zcela upřímně - jsem toho názoru, že pořízení nového vozu (jakékoli značky) v dnešní době z 90% nemůže být, bohužel, dobrou volbou... :cry:
Proč by to nebyla dobrá volba? Koupíš nový auto, budeš jezdit na garančky, budeš mít nějakou záruku, kdyby se něco rozbilo. Za 4 roky, až bude mít najeto 150 tis.km ho prodáš a koupíš si jiný nový auto. Dobrá volba to nebude teprve pro toho, co to koupí jako ojetinu a bude na tom chtít nalítat dalších 200 tis.km. Což je třeba muj případ. Ale protože si dokážu skoro všechno opravit sám a mam i přístup k levnějším dílům, tak to až tak neřešim. Navíc mam hrabání se v autě jako koníčka :D . Ale, kdybych musel s každou blbostí a každou rozsvícenou kontrolkou jezdit po servisech, asi už bych dneska taky radši koupil nový auto.
Nechcel som aby sa tato tema rozbehla tymto smerom ale neda mi aby som nereagoval.
Paradoxne Ja uz som mal 5 aut samozrejme jazdenky a mozem povedat ze vacsie problemy som z nimi nemal
ale...a to je dolezite nekupoval som velmi stare auta a po cca 4-5 rokoch som ich predal pretoze na obzore boli uz vacsie vydaje

Tak si to zhrnme co je lepsie:1 kupovat jazdenky zivotnost 4-5 rokov a potom zasa predat a dolozit 5.000e na kupu lepsej jazdenky
z rizikom stocenych km a neprijemnych prekvapeni

2 kupit nove auto za dvakrat taku cenu dobre si ho zabehnut dobre sa starat ale mat ho dvakrat dlhsie

Vychadza to rovnako podla mojho nazoru.....ale ked som si niekedy kupil Daewoo tak som si ho aj sam opravil
a co myslite urobi ten pan co mu predam Focusa z Commonrailom DPFkom egrventilom a nabehanymi 180 000km dobru volbu? aj ked auto vyzera ako nove?
Okrem ineho casto jazdim do zahranicia a nechcem sa strachovat ze ako to dopadne
Uživatelský avatar
lubaan
Příspěvky: 255
Registrován: 10 črc 2009, 17:52
Bydliště: okres Klatovy

Re: Opel Astra K 1,4 turbo

Příspěvek od lubaan »

Tak samozřejmě, je to vlákno o Astře K.
Taky se mi moc líbí a jsem i docela nalomenej si pořídit nový auto a právě zrovna Astru. Jako starej oplař to samozřejmě jiná značka bejt nemůže, že jo :D . Akorát bych radši kombíka. Na fotky se taky těšim, to jo :D

Taky jsem s ojetinama žádnej větší problém neměl. Ale dnešní auta jsou prostě složitější a udržovat 10 let starý auto, jako např.moje Vectra ve skoro plnej výbavě, prostě něco stojí. Ono, jo, moh bych jezdit třeba bez parkpilota, když čidla odejdou, bez klimatizace, bez DPF, EGR ventilu a pod., jako některý v mým okolí, ale to zase já chci mít auto v pořádku. Bohužel to ale stojí dost peněz, i když si to opravuju sám. A jezdit s tim po servisech si už vůbec nechci představit. Když bych spočet náklady na jetou vectru a náhradní díly za 200 tis km, co jsem na tom najel, vim, že by mě nový auto (Astra) o moc dráź nevyšlo.
Insignia B ST 2,0CDTI 125kW 2019
Zafira B 1,8i 103kW 2008
Peugeot 307 1,6HDI 80kW 2005
Bylo:
Vectra C Caravan Sport 1,9CDTI 110kW 2005
Astra F Caravan 1,7TD 50kW 1997
Omega A Limousine 2,0i 85kW 1986
Škoda 105M 1986
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Astru K“