Nefungující palubní počítač

Informace ohledně aktualizace navigace, multimedií a elektroniky

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Uživatelský avatar
Šroubek
Příspěvky: 147
Registrován: 28 úno 2016, 09:34

Nefungující palubní počítač

Příspěvek od Šroubek »

Ahoj,

Jsem od pátku také nově majitelem Astry K, 1,4 benzín, 110kW, innovation.
Jel jsem si pro něj z Prahy do Rychnova nad Kněžnou (předváděcí vůz na autosalonu) předání auta trvalo hodinu a půl, paní byla milá.....ale již od začátku byl vyplý palubní počítač (navigace fungovala), ale říkal jsem si, že na to příjdu po cestě, jenomže jsem ten palubní počítač nezprovoznil, obnovil jsem tovární nastavení v navigaci, byl jsem v autorizáku Opel na Spořilově v AutoPalace, ale technik také nepřišel na to, kde by mohla být chyba, přes diagnostiku mu to házelo chybu s tím palubním počítačem, ale ani po hard resetu (odpojení baterie) palubní počítač nenajel, pojistka je prý také v pořádku, neměli jste někdo stejnou zkušenost? :(
Mám se prý objednat na zítra, a mrkne se na to někdo zkušenější, v sobotu tam měli od OPLU jen jednoho technika, a ten ještě nic takového neviděl....
Jinak auto super, lidé se zastavují a koukají na ulici, odhlučnění, odezva na plyn, navigace, vše super!

Jinak přikládám pár fotek :)
(na této první fotce jsem vyfotil ten palubní počítač)
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Opel Astra K Innovation 1,4 Turbo, 110kW/150k, Flip Chip metalíza
Reklama
 

Sunman
Příspěvky: 1337
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: Nefungující palubní počítač

Příspěvek od Sunman »

že by taká prozaická závada ako trebárs vadný displej? alebo vadné podsvietenie displeja?
Uživatelský avatar
modern
Příspěvky: 37
Registrován: 28 led 2016, 19:09
Bydliště: Opava

Re: Nefungující palubní počítač

Příspěvek od modern »

Gratulace k novému autíčku :)

Nedá se tam někde štelovat jas obrazovky, není třeba úplně ztlumený displej ?
Astra Innovation 1.4 benzin,110 kw, automat. převodovka, Navigace, parkovací automat, Zimní sada, zadní LED světla, zadní tmavá okna
Uživatelský avatar
Šroubek
Příspěvky: 147
Registrován: 28 úno 2016, 09:34

Re: Nefungující palubní počítač

Příspěvek od Šroubek »

modern píše:Gratulace k novému autíčku :)

Nedá se tam někde štelovat jas obrazovky, není třeba úplně ztlumený displej ?
JJ dá, je to vedle světel, ale reguluje to jas na navigaci, palubní počítač nereaguje....oni tam právě i přehrávali software, kdyby to někdo nějak vypl, ale nic....
Opel Astra K Innovation 1,4 Turbo, 110kW/150k, Flip Chip metalíza
Uživatelský avatar
Šroubek
Příspěvky: 147
Registrován: 28 úno 2016, 09:34

Re: Nefungující palubní počítač

Příspěvek od Šroubek »

Sunman píše:že by taká prozaická závada ako trebárs vadný displej? alebo vadné podsvietenie displeja?
Vážně? Tak tato varianta mě teda nenapadla, spíš jsem myslel že je pod palubkou schovanej nějakej imigrant, a dělá si ze mě pr... .
Taky si myslím že bude displej v háji, ale třeba je na to nějaký jednoduchý fígl...
Opel Astra K Innovation 1,4 Turbo, 110kW/150k, Flip Chip metalíza
Uživatelský avatar
vojta
Příspěvky: 173
Registrován: 14 čer 2014, 20:32
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefungující palubní počítač

Příspěvek od vojta »

možná blbá otázka, ale má to palubní počítač? jinak bych chtěl vidět tu pojistku co kontroloval, na pal. pc přece žádná pojistka neni, dělal z tebe (a ze sebe) blbce
DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel
Uživatelský avatar
Šroubek
Příspěvky: 147
Registrován: 28 úno 2016, 09:34

Re: Nefungující palubní počítač

Příspěvek od Šroubek »

ne, baterie i pojistky jsou v kufru, prej museli vytáhnout půlku kufru i s rezervou....jsme tam čekali asi hodinu...
A ano, je to ve výbavě innovation, mám tam i vyhřívané přední a zadní sedačky, matrix světla, 8" navigaci....dělá se to i v základu, sice monochromatický ale dělá, já mám, mít barevný normálně....
Opel Astra K Innovation 1,4 Turbo, 110kW/150k, Flip Chip metalíza
Uživatelský avatar
vojta
Příspěvky: 173
Registrován: 14 čer 2014, 20:32
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefungující palubní počítač

Příspěvek od vojta »

já neříkám kde jsou pojistky, ale že napájení palubního počítače nejde přes žádnou extra pojistku.... nebo by ti nešly ani budíky a spousta dalších věcí
DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel
Uživatelský avatar
Šroubek
Příspěvky: 147
Registrován: 28 úno 2016, 09:34

Re: Nefungující palubní počítač

Příspěvek od Šroubek »

vojta píše:já neříkám kde jsou pojistky, ale že napájení palubního počítače nejde přes žádnou extra pojistku.... nebo by ti nešly ani budíky a spousta dalších věcí
no, nejsem sice automechanik, ale v návodu mi těch pojistek na různé displeje, informační systémy apod. příjde dost, mohla by to být nějaká z nich, akorát že v manuálu píšou, že v kufru jsou spíše pojistky na zadní část auta, tyto by měly být v přihrádce u spolujezdce....půjdu na to kouknout...

Obrázek
Opel Astra K Innovation 1,4 Turbo, 110kW/150k, Flip Chip metalíza
Uživatelský avatar
vojta
Příspěvky: 173
Registrován: 14 čer 2014, 20:32
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefungující palubní počítač

Příspěvek od vojta »

máš návod na jéčko....
DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Autorádia + navigace + elektronika“