Opel Astra Sports Tourer

Zde projednáváme co se jinam nehodí.

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
palah
Příspěvky: 266
Registrován: 29 bře 2016, 12:13

Re: Opel Astra Sports Tourer

Příspěvek od palah »

Opel astra K ST inovation 1,4 150k, čierna metalíza, sada inovace(led matrix a navigácia…) , zimná sada 2, funkčná sada pre zadné sedadlá, fleetova zľava 16,38%(3909€)…
Reklama
 

Uživatelský avatar
Colbricon
Příspěvky: 80
Registrován: 03 úno 2011, 12:31
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Astra Sports Tourer

Příspěvek od Colbricon »

Paráda, mám objednanou téměř stejnou specifikaci..

Přidej pls pár postřehů z jízdy a nějaký fotečky interiéru + tvoje subjektivní pozorování drobností a vychytávek / nedostatků...

Díky Sepp
Sepp

Opel Signum 1,9 CDTi Sport / 110 kW
http://moje.auto.cz/--Sepp--/opel-signum.html

Opel Astra K ST Innovation 1,4 / 110 kW
https://photos.app.goo.gl/o3w53Hgg9WA6c84KA
tosen
Příspěvky: 29
Registrován: 22 čer 2016, 13:15

Re: Opel Astra Sports Tourer

Příspěvek od tosen »

Neviete niekto, kolko moze trvat kym sa ST dostane z anglicka az na predajnu. Prave som rozpraval s predajcom a ten mi dal info za moja astra je momentalne na vystupnej prehliadke a potom ju prevezu do madarska. Predajca tvrdil ze buduci tyzden by mohla byt na predajni, no moc tomu neverim. Cakam uz vyse troch mesiacov a termin dodania bol 16.8. tak som netrpezlivy.
Opel Astra-K ST Innovation, 1.4T 92kW
specmarrio
Příspěvky: 4
Registrován: 05 srp 2016, 09:16

Re: Opel Astra Sports Tourer

Příspěvek od specmarrio »

Moju maju zajtra doviezt na predajnu, tak som zvedavy. 5.8. bola este v anglicku. Len ma este bude zaujimat kolko to bude trvat kym mi ju daju. Pokial namontuju tazne zariadenie a pod.
Astra K ST, 1,4, 92kW, Asteroid Grey
adanedhlel
Příspěvky: 46
Registrován: 22 srp 2016, 10:08

Re: Opel Astra Sports Tourer

Příspěvek od adanedhlel »

Ja som cakal na svoju 3 a pol mesiaca a to som mal termin dodania slubeny na zmluve po 2 mesiacoch...Od oznamenia ze auto je uz na vystupnej prehliadke som cakal este asi 4 tyzdne pokial doslo(a z Madarska z centralneho skladu to do KE trvalo neuveritelnych 7 dni...)
Astra K ST, Innovation, 1.4T, 92kW, Benzin
tosen
Příspěvky: 29
Registrován: 22 čer 2016, 13:15

Re: Opel Astra Sports Tourer

Příspěvek od tosen »

adanedhlel píše:Ja som cakal na svoju 3 a pol mesiaca a to som mal termin dodania slubeny na zmluve po 2 mesiacoch...Od oznamenia ze auto je uz na vystupnej prehliadke som cakal este asi 4 tyzdne pokial doslo(a z Madarska z centralneho skladu to do KE trvalo neuveritelnych 7 dni...)
tiez som objednaval v KE, dik za info
Opel Astra-K ST Innovation, 1.4T 92kW
palah
Příspěvky: 266
Registrován: 29 bře 2016, 12:13

Re: Opel Astra Sports Tourer

Příspěvek od palah »

adanedhlel píše:Ja som cakal na svoju 3 a pol mesiaca a to som mal termin dodania slubeny na zmluve po 2 mesiacoch...Od oznamenia ze auto je uz na vystupnej prehliadke som cakal este asi 4 tyzdne pokial doslo(a z Madarska z centralneho skladu to do KE trvalo neuveritelnych 7 dni...)
Ak ti dal predajca dodanie 2 mesiace hned na začiatku pri objednavaní, si podla mna pekne uplietol bic na seba. Bez led matrixou je doba dodania min. 3 mesiace a s led matrixami ešte o 2 mesiace dlhšie, čiže 5.
Mne ju dodali na predajnu 11.8 a objednaval som ju 12.3.… .
Opel astra K ST inovation 1,4 150k, čierna metalíza, sada inovace(led matrix a navigácia…) , zimná sada 2, funkčná sada pre zadné sedadlá, fleetova zľava 16,38%(3909€)…
Uživatelský avatar
yggdrasilsk
Příspěvky: 164
Registrován: 28 dub 2016, 14:20

Re: Opel Astra Sports Tourer

Příspěvek od yggdrasilsk »

Ja som necakal ani 3 mesiace. Bez matrixov. Innovation a zadne led.
VW Golf 6 Variant 1.6 TDi
Opel Astra-K ST Inovation 1.4T už doma
Tom94
Příspěvky: 8
Registrován: 14 črc 2016, 16:28

Re: Opel Astra Sports Tourer

Příspěvek od Tom94 »

Ja som objednával ešte v polovici mája bez matrixov. Pred dvoma týždňami som volal s predajcom a povedal mi že ešte je v Anglicku a začiatkom septembra by mala byť tu tak uvidíme.
Mazda 3 2,0 Skyactiv - G 88kw , Opel Astra ST 1.6 CDTI 81kw
Uživatelský avatar
AK ST
Příspěvky: 78
Registrován: 27 čer 2016, 17:47

Re: Opel Astra Sports Tourer

Příspěvek od AK ST »

Taak uz aj mne dorazila Astra ST Innovation 1.4t 92kw bez matrixov s navigaciou,alarmom,zimna sada1 cierna metaliza.Objednaval som 20.5. dodanie malo byt 15.9 takze na moje potesenie skoro o mesiac skor :D Vo FinalCd Ba.
Opel Astra K ST 1.4T 92KW Innovation
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Pokec“