Opel Astra Sports Tourer

Zde projednáváme co se jinam nehodí.

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
tosen
Příspěvky: 29
Registrován: 22 čer 2016, 13:15

Re: Opel Astra Sports Tourer

Příspěvek od tosen »

Tak dufam ze coskoro dorazi aj moja. Objednaval som 16.5. a skoro rovnaku vybavu. Predajca mi dal termin dodania 16.8., no pri predaji ma uistoval ze do konca jula by mohla byt :roll:
Opel Astra-K ST Innovation, 1.4T 92kW
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 83
Registrován: 15 srp 2012, 20:22

Re: Opel Astra Sports Tourer

Příspěvek od Tomys »

Ahoj. Po X letech píšu příspěvek, možná první, sám nevím. Každopádně jsem si před 4 dny přivezl domu ST 1.4 Turbo - Innovation . Výbava bez příplatků, nepočítám-li metalízu Cool Beige ), rezervu, koberce a drobné pitchovinky.
Nečekal jsem vůbec, ač jsem původně chtěl, al moje Vectra C se vysypala a tak jsem hlídal skladovky, až se jedna přesně podle mého požadavku našla. Opravdu mě netrápí že nemám MY 2017 ( One star oželím ) . Aspoň hned jezdím.
Každopádně ,ůj 4 opel - Ascona c, Astra F, Vectra C a teď tenhle mazlik.
Nebrečímnad sem tam něčím ošizeným ( poslední týden jsem jezdil půlročním Ceedem a tak se nabízelo perfektní srovnání. Ano, KIA je pořád poloviční číňan.
No nic..při najetých 500 km nemám co hodnotit.
T
Astra K ST , 1.4 Turbo 125k , Innovation, 17"
Uživatelský avatar
yggdrasilsk
Příspěvky: 164
Registrován: 28 dub 2016, 14:20

Re: Opel Astra Sports Tourer

Příspěvek od yggdrasilsk »

pekna farba :lol:
VW Golf 6 Variant 1.6 TDi
Opel Astra-K ST Inovation 1.4T už doma
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 83
Registrován: 15 srp 2012, 20:22

Re: Opel Astra Sports Tourer

Příspěvek od Tomys »

nejlepší.... :lol: :lol: :lol:
Astra K ST , 1.4 Turbo 125k , Innovation, 17"
tosen
Příspěvky: 29
Registrován: 22 čer 2016, 13:15

Re: Opel Astra Sports Tourer

Příspěvek od tosen »

tak moja astra este stale nedorazila a to udajne 31.8. bola uz v madarsku. Vraj je taky zaujem ze uz je standard cakat 5 mesiacov.
Opel Astra-K ST Innovation, 1.4T 92kW
palah
Příspěvky: 266
Registrován: 29 bře 2016, 12:13

Re: Opel Astra Sports Tourer

Příspěvek od palah »

tosen píše:tak moja astra este stale nedorazila a to udajne 31.8. bola uz v madarsku. Vraj je taky zaujem ze uz je standard cakat 5 mesiacov.
12.3.2016 objednaná a 10.8.2016 prišla na predajnu…
Opel astra K ST inovation 1,4 150k, čierna metalíza, sada inovace(led matrix a navigácia…) , zimná sada 2, funkčná sada pre zadné sedadlá, fleetova zľava 16,38%(3909€)…
Bedar
Příspěvky: 50
Registrován: 04 čer 2016, 20:13

Re: Opel Astra Sports Tourer

Příspěvek od Bedar »

Tak v pátek jsem si dovezl tu svou krasavici domů. Objednáno 16.6. převzato 9.9. a to už byla týden na prodejně.
Astra ST, 1.4 turbo 92kw, Innovation, r.v.2016
tosen
Příspěvky: 29
Registrován: 22 čer 2016, 13:15

Re: Opel Astra Sports Tourer

Příspěvek od tosen »

To si ma teda potesil. Ja som objednaval 16.5. a stale nie je na predajni. Predajca sa vyhovara ze maju strasne vela objednavok a nestihaju. Vraj este mali 2-tyzdnovu celozavodnu dovolenku tak preto sa termin natiahol. Mas tam aj nejaku doplnkovu vybavu? Aby som mal nejake argumenty pre predajcu.
Opel Astra-K ST Innovation, 1.4T 92kW
Bedar
Příspěvky: 50
Registrován: 04 čer 2016, 20:13

Re: Opel Astra Sports Tourer

Příspěvek od Bedar »

tosen píše:To si ma teda potesil. Ja som objednaval 16.5. a stale nie je na predajni. Predajca sa vyhovara ze maju strasne vela objednavok a nestihaju. Vraj este mali 2-tyzdnovu celozavodnu dovolenku tak preto sa termin natiahol. Mas tam aj nejaku doplnkovu vybavu? Aby som mal nejake argumenty pre predajcu.
Nějaká doplňková výbava tam byla, je to bez LED světel, má zimní sadu 1, navigaci, automatický parkovací assistent, metalická barva a flex organizer.
Astra ST, 1.4 turbo 92kw, Innovation, r.v.2016
Eisy
Příspěvky: 483
Registrován: 20 srp 2012, 20:11

Opel Astra Sports Tourer

Příspěvek od Eisy »

tosen píše:To si ma teda potesil. Ja som objednaval 16.5. a stale nie je na predajni. Predajca sa vyhovara ze maju strasne vela objednavok a nestihaju. Vraj este mali 2-tyzdnovu celozavodnu dovolenku tak preto sa termin natiahol. Mas tam aj nejaku doplnkovu vybavu? Aby som mal nejake argumenty pre predajcu.
Co mas na zmluve? Termin dodania?
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Pokec“