Spokojenost s Astrou

Zde projednáváme co se jinam nehodí.

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
mrkef
Příspěvky: 3
Registrován: 27 kvě 2011, 18:43

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od mrkef »

Výdechy pro zadní řadu sedadel znamená co konkrétně?
Reklama
 

morgoth
Příspěvky: 339
Registrován: 27 úno 2016, 00:47

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od morgoth »

Výdechy pro zadní řadu sedadel znamená co konkrétně?
No že v loketní opěrce budou výdechy stejně jako jsou na palubní desce, něco jako tady, zatímco astra tam nemá nic. Výdechů pod sedačkama jsem si teda nevšiml a pro klimatizaci jsou stejně nanic.
- prisvecovanie zatáčky - pletieš si dve veci dohromady -natáčanie a prisvecovanie.
Nepletu, matrixy umí sami o sobě přisvěcovat do zatáček, ale mám právě pocit že jsem někde četl (manuál, uk fórum?) že u led matrixů jde v nastavení vybrat, jestli se má do zatáček přisvětlovat matrixama (jsou tam na to extra diody na stranách) nebo pomocí mlhovek. To mi právě přišlo naprd, protože by se to spíš hodilo u halogenů.
Astra K HB 1,4T 110kW, Innovation, 02/2016
mrkef
Příspěvky: 3
Registrován: 27 kvě 2011, 18:43

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od mrkef »

Ty výdechy mám v konfiguraci pro Astru jako příplatek za 0,- k výbavě Dynamic.
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od mattonecz »

výdechy jsou pod sedačkama

jinak nevim na co je svícení mlhovky při zatáčení :D
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
Sunman
Příspěvky: 1337
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od Sunman »

morgoth píše: Nepletu, matrixy umí sami o sobě přisvěcovat do zatáček, ale mám právě pocit že jsem někde četl (manuál, uk fórum?) že u led matrixů jde v nastavení vybrat, jestli se má do zatáček přisvětlovat matrixama (jsou tam na to extra diody na stranách) nebo pomocí mlhovek. To mi právě přišlo naprd, protože by se to spíš hodilo u halogenů.
manuál píše že to funguje v podstate rovnako ako u Xenon AFL:
- natáčanie do zákrut u xenonov natáčaním servom, u matrix zapínaním LED ktoré svietia do zatáčky
- rohové prisvecovanie do 40kmh - u xenonov špeciálny halogén s parabolou otočenou nabok, u matrix extra LED, ktorá svieti nabok

u vyššieho stupňa infotainmentu je možné voliť režimy
- AFL s prisvecovaním rohov
- ľavá prevádzka
o použití hmloviek ani slovo, myslím že to u opla proste nie je. hmlovka a prisvecovanie rohu u AFL je "nebe a dudy". Hmlovka je len placeboefekt :lol:
Uživatelský avatar
pepojoky
Příspěvky: 127
Registrován: 13 říj 2016, 15:56

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od pepojoky »

Kedže som tu nový tak zopár postrehov. Auto zakúpene 29.2.2016 / objednané 11/2015

Mám najazdených ca 6000km, jediné čo môžem vytknúť výrobárom v opli je kvalita laku. Po cca mesiaci som našiel na spolujazdcových dverách nastrieknuté špinky čo by sa stať nemalo. Ked som bol v opli tak mi to navrhli preleštiť ale kedže je to pod farbou tak to nepomôže a že ked mi to strieknu tak stratím originál lak - chcel som nech mi vymenia dvere tak technik sa len zasmial že takéto chyby má každé auto - no možno má ale nie na tak viditelnom mieste.
+ autorádio
+usb
+sedačky
+priestor na výmenu žiarovky
+ volant
+ laktová opierka
+celkovo interier sa podaril a aj vzdau dosť miesta kufor na kočiar ok tz. super
+ spotreba
+ odhlučnenie
+ celkovo pohodlie v aute

- chyba laku to by sa nemalo stať
- celkovo lak asi je mäkký - ak by som chcel auto vyleštiť hned sú tam slniečka čo lutujem že som urobil
-vnútorné plasty v okolí klučky sa rýchlo škrabu
-poškrabaná zapalovacia skrinka mohli ju urobiť ináč
- licovanie karosérie vpredu otras čo sa týka svetla na lavej strane
- nalievacie hrdlo na nápln do ostrekovačov - furt vylejem nieco mimo
- hlučné stierače
- nefunguje mi správne android-auto resp. asi mám zlý telefon no seká hlas navigácie a hudbu neprehrá vôbec

A nakoniec parkovanie v meste otras mám asi 4x buchnuté do dverí a vpredu neviem či mi padol kamen ale lak vyzerá mám pocit horšie ako ked som mal starú 20ročnú astru :) takže do mesta iba jazdené autááááá lebo tu to ma každý na háku ako otvára dvere... Neviem či sa dá auto prelakovať cez havaríjnu poistku ale ak ano tak asi to o tri roky urobím :) ešte som zvedavý na cenu prvej garančnej prehliadky čo si PK Auto prešov pre mna pripraví :)
ASTRA K 1,4i 74kw Enjoy
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od mattonecz »

to lícování karoserie vyreklamuj a srovnaj ti to.
já mám taky model MY16 - asi máš taky- a když sem koukal na MY17 tak to bylo mnohem lepší, tak mi to prý srovnali.
v sobotu jedu pro auto do servisu tak uvidím
já mám bílou a lak je fakt naprd, všude díry od kamenů + na dveřích rýha od nějakýho hajzla co neumí otevřít dveře jako člověk
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
Uživatelský avatar
pepojoky
Příspěvky: 127
Registrován: 13 říj 2016, 15:56

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od pepojoky »

mattonecz píše:to lícování karoserie vyreklamuj a srovnaj ti to.
já mám taky model MY16 - asi máš taky- a když sem koukal na MY17 tak to bylo mnohem lepší, tak mi to prý srovnali.
v sobotu jedu pro auto do servisu tak uvidím
já mám bílou a lak je fakt naprd, všude díry od kamenů + na dveřích rýha od nějakýho hajzla co neumí otevřít dveře jako člověk
auto potrebujem denne tz. nemôžem si dovoliť ho mať týžden v servis :) možno ich o to požiadam pri prehliadke :D uvidíme
ASTRA K 1,4i 74kw Enjoy
Eisy
Příspěvky: 483
Registrován: 20 srp 2012, 20:11

Spokojenost s Astrou

Příspěvek od Eisy »

To licovanie je kus od kusu ... ale vacsinou nelicuje
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od mattonecz »

já sem bez něj necelý týden a je to hrozný :D
ale myslím, že ti to udělají za 1 den, když půjde jen o to
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Pokec“