Ztráta chladící kapaliny Insignia 2,0 cdti 96 KW

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
icet2585
Příspěvky: 6
Registrován: 29 říj 2016, 10:42

Ztráta chladící kapaliny Insignia 2,0 cdti 96 KW

Příspěvek od icet2585 »

Všiml jsem si že mi ubýva chladící kapalina,respektive mne na to upozuňuje počítač.Minule jsem dolil cca 0,4dcl a po 150km byla zase pryč,po Otevření motorového prostoru je mokro v pravé přední časi asi někde tam kde je umístěn termostat.Nevíte nějaké rady či zkušenosti?Auto mám krátce,zkusím ještě reklamovat u kupujícího ale pochybuju o tom,že o tom bude chtít něco slyšet.
Reklama
 

Eisy
Příspěvky: 483
Registrován: 20 srp 2012, 20:11

Ztráta chladící kapaliny Insignia 2,0 cdti 96 KW

Příspěvek od Eisy »

Prava predna cast... Hmm. Skontroluj vedenie, hadice, spoje.. V servise ti povedia viacej.
Keby si sa velmi chcel natahovat(ak to bude nieco vaznejsie/drahsie) tak mas sancu reklamovat a aj nieco dosiahnut. Ale sam asi nie.


A pis to do fora pre insignie, tuto je to dost mimo aj druhu temu co si dal ...
icet2585
Příspěvky: 6
Registrován: 29 říj 2016, 10:42

Re: Ztráta chladící kapaliny Insignia 2,0 cdti 96 KW

Příspěvek od icet2585 »

Omlouvám se že sem to téma střelil sem,ještě se tu tak neorientuju.Mluvil jsem se znamym mechanikem,a ten mi řekl že je to teče na nějakým tlakovým zásobníku.Ale mělo by to být ok,že se dají vyměnit jen těsnící gumičky.
Sunman
Příspěvky: 1337
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: Ztráta chladící kapaliny Insignia 2,0 cdti 96 KW

Příspěvek od Sunman »

tlakový zásobník???

v lepšom prípade netesná hadica, to nie je asi poblém
v horšom netesný chladič - je to hliníkový lepený chladič, stáva sa to aj na iných autách. Keďže vidíš mokro, nájsť to nebude zrejme problém.
icet2585
Příspěvky: 6
Registrován: 29 říj 2016, 10:42

Re: Ztráta chladící kapaliny Insignia 2,0 cdti 96 KW

Příspěvek od icet2585 »

Nasli jsme to kdyz stojis pred motorem tak na pravy strane bloku motoru asi tak v jedny tretine od shorra mezi motorem a krabici na pojistky.Kdyz se na to poradne zadivam tak je to cerna plastova jakoby koule s zebrovanim.Zitra budu vedet vic,znamy se mi podiva pres dily u opla ma tam pristup.Tak budu vedet jak se to jmenuje.Kazdopadne kdyz doleju kapalinu na MAX tak behm 100 km to klesne na pulku ale pak uz to drzi hladinu.A motor drzi porad 90°C.Tak doufam ze to nebude az tak drahy.
icet2585
Příspěvky: 6
Registrován: 29 říj 2016, 10:42

Re: Ztráta chladící kapaliny Insignia 2,0 cdti 96 KW

Příspěvek od icet2585 »

Jj to bude ono,vcera mi volali a rikali neco o egr ventilu.Kazdopadne diky moc za pomoc.
Brembo SV
Příspěvky: 268
Registrován: 14 čer 2015, 10:28

Re: Ztráta chladící kapaliny Insignia 2,0 cdti 96 KW

Příspěvek od Brembo SV »

je to chladič výfukových spalín a ten plast je jeho kryt. Docela častý problém Insignií
Odpovědět

Zpět na „Diesel“