trhnutie pri akceleracii

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
norinco
Příspěvky: 154
Registrován: 22 dub 2016, 14:03

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od norinco »

Tak už se také hlásím do klubu "trhačů". Najeto cca 4 tis km a při posledních cestách auto přestalo při akceleraci na okamžik zrychlovat, párkrát zacukalo... prostě to co tady popisujete. Ach jo.

Auto bylo vyrobené květen/červen 2016.

V OPEL servisu jsem byl od převzetí auta kvůli jiné závadě již cca 10x, bez auta cca 14 dní. Problém ale ještě není vyřešen, řeší to centrála OPELu. Dokud nebude vyřízeno, raději nebudu psát o co jde. Dle sledování fór i v UK jsem asi jediný s tímto problémem.

Kvalita OPEL mne velmi zklamala, každopádně do novinky už nikdy nejdu.
Astra K ST 1.4T 110kW Enjoy, 16" + další vychytávky.
Reklama
 

mia
Příspěvky: 201
Registrován: 25 říj 2016, 11:13

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od mia »

Tak pre mňa veľké sklamanie z Oplu, čakal som o dosť viac, urobiť takýto fault s novou astrou, hlavne keď to mal tak dobre naštartované :?
Keby ste sa tak vedeli zorganizovať a podať hromadnú žalobu...
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od mattonecz »

norinco píše:Tak už se také hlásím do klubu "trhačů". Najeto cca 4 tis km a při posledních cestách auto přestalo při akceleraci na okamžik zrychlovat, párkrát zacukalo... prostě to co tady popisujete. Ach jo.

Auto bylo vyrobené květen/červen 2016.

V OPEL servisu jsem byl od převzetí auta kvůli jiné závadě již cca 10x, bez auta cca 14 dní. Problém ale ještě není vyřešen, řeší to centrála OPELu. Dokud nebude vyřízeno, raději nebudu psát o co jde. Dle sledování fór i v UK jsem asi jediný s tímto problémem.

Kvalita OPEL mne velmi zklamala, každopádně do novinky už nikdy nejdu.
Já byl v servise taky asi 7x. A zdaleka nekončím...
7 jedu kvůli trhání a cvakání, ale nedělám si iluze, že to vyřeší.
A interiér drnčí čím dál tím víc, teď jezdím hodně po kostkách tak si toho víc všímám
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
palah
Příspěvky: 266
Registrován: 29 bře 2016, 12:13

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od palah »

Vy čo ste už reklamovali trhanie ako to je zo záznamom vady, dali vám nejaký záznam do servisnej knižky alebo niekde na papier, či proste ak sa u nich chyba neprejavila, žiadny záznam nerobili???
Opel astra K ST inovation 1,4 150k, čierna metalíza, sada inovace(led matrix a navigácia…) , zimná sada 2, funkčná sada pre zadné sedadlá, fleetova zľava 16,38%(3909€)…
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od mattonecz »

palah píše:Vy čo ste už reklamovali trhanie ako to je zo záznamom vady, dali vám nejaký záznam do servisnej knižky alebo niekde na papier, či proste ak sa u nich chyba neprejavila, žiadny záznam nerobili???
ja nemam zadny papir i kdyz sem reklamoval xkrat a zavada se neprojevila..
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
Uživatelský avatar
idam.i
Příspěvky: 12
Registrován: 29 lis 2016, 20:47

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od idam.i »

Chyba,vždy žiadať urobiť zápis reklamácie.Oni môžu kľudne odpísať,že sa závada nerejavila,ale pokial budu mať všetci záznami,tak ich skôr dokopete niečo robiť. :oops: Čo nie je na papiery,to nie je !
Insignia GS 1,5T Innovation + OPC packet interiér
Satin grey
palah
Příspěvky: 266
Registrován: 29 bře 2016, 12:13

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od palah »

idam.i píše:Čo nie je na papiery,to nie je !
Presne o toto mi ide…
Opel astra K ST inovation 1,4 150k, čierna metalíza, sada inovace(led matrix a navigácia…) , zimná sada 2, funkčná sada pre zadné sedadlá, fleetova zľava 16,38%(3909€)…
mist29
Příspěvky: 31
Registrován: 03 dub 2016, 19:07

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od mist29 »

Zdravim.Tak mě napada(nejsem žadnej odborník)nemuže popsené trhani a klepani zpusobovat turbodmýchadlo,obzvlašť když u atmosfer.motoru to zatim nikdo nespozoroval.Možna by chtělo zjisti jestli je stejné dmycadlo i u 1.6 případně 1.0 motoru,u těch to taky nikdo nepopisuje.Třeba je to hloupost ale než se zjistí příčina ověřil bych to.
Naposledy upravil(a) mist29 dne 30 lis 2016, 18:16, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od mattonecz »

mist29 píše:Zdravim.Tak mě napada(nejsem žadnej dborník)nemuže popsené trhani a klepani zpusobovat turbodmýchadlo,obzvlašť když u atmosfer.motoru to zatim nikdo nespozoroval.Možna by chtělo zjisti jestli je stejné dmycadlo i u 1.6 případně 1.0 motoru,u těch to taky nikdo nepopisuje.Třeba je to hloupost ale než se zjistí příčina ověřil bych to.
U 1.0T i 1.6T bude jiste jine turbo. Ten problem je pravdepodovne LSPI - jak popsal ONMi nekde drive.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
mist29
Příspěvky: 31
Registrován: 03 dub 2016, 19:07

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od mist29 »

No tak tim spiše by mohla byt závada v tom turbu.
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Motory“