astra k - svetla

Informace ohledně aktualizace navigace, multimedií a elektroniky

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
pmickal
Příspěvky: 59
Registrován: 13 zář 2016, 13:10

Re: astra k - svetla

Příspěvek od pmickal »

Mike píše:Foto zadní LEDky pořídím. Mám kombíka v innovation a s elektricky otvíraným víkem. Když se víko otvírá a zavírá, pouští to osvětlení RZ asi jako pomoc s osvětlením okolí, barva krásná bílá. Kamarád má Jčko a když jsme stáli vedle sebe to žlutý osvětlení nebylo nic moc. LED vypadá hezky. Zadní světla mám obyč, ne ty LED. Docela by mě zajímali ostatní STčkáři zda mají také LED.

Co se týká výměny H7 je to uplně jednoduché a nádherně přístupné, otevře se víčko, vytáhne takový drátek "spona" směrem nahoru a žárovka visí v patici. Vymění se a znovu zasune a zajistí. Dělal jsem to v noci skoro poslepu, lepší je to ale udělat ve dne. Je to otázka 5 minut. Při cviku snad i méně. To mě velmi mile překvapilo. Dálkovky neřeším, ty vzhledem k provozu ani člověk nepoužije. Ale žlutá barva v hlavních světlech k LED parkovačkám neladila.
Mozes pls urobit aj foto prednych svetiel? Chcel by som vidiet ako to vyzera. Dik.
Opel Astra K 1.4. Turbo (92 kW/125 koni) Innovation
Reklama
 

Uživatelský avatar
Andrej
Příspěvky: 115
Registrován: 28 srp 2016, 22:40

Re: astra k - svetla

Příspěvek od Andrej »

Mike píše:Foto zadní LEDky pořídím. Mám kombíka v innovation a s elektricky otvíraným víkem. Když se víko otvírá a zavírá, pouští to osvětlení RZ asi jako pomoc s osvětlením okolí, barva krásná bílá. Kamarád má Jčko a když jsme stáli vedle sebe to žlutý osvětlení nebylo nic moc. LED vypadá hezky. Zadní světla mám obyč, ne ty LED. Docela by mě zajímali ostatní STčkáři zda mají také LED.

Co se týká výměny H7 je to uplně jednoduché a nádherně přístupné, otevře se víčko, vytáhne takový drátek "spona" směrem nahoru a žárovka visí v patici. Vymění se a znovu zasune a zajistí. Dělal jsem to v noci skoro poslepu, lepší je to ale udělat ve dne. Je to otázka 5 minut. Při cviku snad i méně. To mě velmi mile překvapilo. Dálkovky neřeším, ty vzhledem k provozu ani člověk nepoužije. Ale žlutá barva v hlavních světlech k LED parkovačkám neladila.
Já mám Enjoy ST a LED mám na SPZ osvětlení taky. Takže ST od jistého data mají asi všechny LED.
Astra K, ST 1.4T (92Kw) Enjoy + sady gumových a velurových koberečků :-)
jozuo
Příspěvky: 373
Registrován: 19 říj 2016, 11:33

astra k - svetla

Příspěvek od jozuo »

Obrázek


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
jozuo
Příspěvky: 373
Registrován: 19 říj 2016, 11:33

astra k - svetla

Příspěvek od jozuo »

Obrázek


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
jozuo
Příspěvky: 373
Registrován: 19 říj 2016, 11:33

astra k - svetla

Příspěvek od jozuo »

u mna takto


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: astra k - svetla

Příspěvek od sladas opc »

me prijde ze to sviti hrozne silne...taky premyslim o led nad spz,ale chtel bych aby to svizilo slabeji...
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
jozuo
Příspěvky: 373
Registrován: 19 říj 2016, 11:33

astra k - svetla

Příspěvek od jozuo »

neni to len led, je to komplet nahrada origo ziaroviek


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Uživatelský avatar
Andrej
Příspěvky: 115
Registrován: 28 srp 2016, 22:40

Re: astra k - svetla

Příspěvek od Andrej »

sladas opc píše:me prijde ze to sviti hrozne silne...taky premyslim o led nad spz,ale chtel bych aby to svizilo slabeji...

To dělá ten sníh,nenech se zmást :lol:
Astra K, ST 1.4T (92Kw) Enjoy + sady gumových a velurových koberečků :-)
sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: astra k - svetla

Příspěvek od sladas opc »

jj vim ze se meni cele svetla plus je k tomu i nejaka kabelaz..jinak snih me nemate ono to opavdu sviti hodne origo ledky takhle nesviti..uz jsem ale videl i ledky nad spz kde pisou ze nesviti tak extremne silne...
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
Uživatelský avatar
HansV
Příspěvky: 25
Registrován: 21 říj 2016, 16:16
Bydliště: Praha

Re: astra k - svetla

Příspěvek od HansV »

Mám ST, přebíral jsem auto v 07/2016 a mám také LED osvětlení RZ (+Matrix)
Co mě ale teď štve je přepínání denních a poznávacích světel. Jsem na horách, je slunce, sníh. Skoro si neumím představit jasnější podmínky. Nastartuju ve stínu za barakem, rozsvítí se potkávačky a už se to neprepne na denní. V poledne. Senzor je zbytečně citlivý. Jakmile je slunce trochu nízko, což je v zimě furt, tak si auto mysli, ze už se stmiva. Vím, ze v tomhle vlakne se to už zmiňovalo. Je mi jasný, ze s tím asi nic udělat nejde, ale leze mi nervy, když všichni jezdí s denními světly a já jak magor svítím jak o půlnoci :-)
Opel Astra K, Sports Tourer, 1.6 T, 147kW/200k, výbava Dynamic + LED Matrix, Navi 900 atd.
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Autorádia + navigace + elektronika“