astra k - svetla

Informace ohledně aktualizace navigace, multimedií a elektroniky

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
AK ST
Příspěvky: 78
Registrován: 27 čer 2016, 17:47

Re: astra k - svetla

Příspěvek od AK ST »

jozuo píše:co za dazda ci snehu??


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Za dazda v pohode a za snehu este nebola moznost...
Opel Astra K ST 1.4T 92KW Innovation
Reklama
 

Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: astra k - svetla

Příspěvek od mattonecz »

jozuo píše:Skusal uz niekto nahodit HID sadu namiesto h7 klasickych?


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
já chci 4300K 35W asi až někdy v létě
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
Uživatelský avatar
Andrej
Příspěvky: 115
Registrován: 28 srp 2016, 22:40

Re: astra k - svetla

Příspěvek od Andrej »

jozuo píše:co za dazda ci snehu??


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Za deště bída, jak je sucho tak super! Ty ledky, i když neosvětlí dokonale cestu do dálky kuželem světla, tak mají větší dosvit,.. resp. značky vidím daleko dřív, protože to má holt jiné záření než "oheň" ve vlákně.
Astra K, ST 1.4T (92Kw) Enjoy + sady gumových a velurových koberečků :-)
Uživatelský avatar
AK ST
Příspěvky: 78
Registrován: 27 čer 2016, 17:47

Re: astra k - svetla

Příspěvek od AK ST »

Andrej píše:
jozuo píše:co za dazda ci snehu??


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Za deště bída, jak je sucho tak super! Ty ledky, i když neosvětlí dokonale cestu do dálky kuželem světla, tak mají větší dosvit,.. resp. značky vidím daleko dřív, protože to má holt jiné záření než "oheň" ve vlákně.
A odkial si kupoval?Mas link?
Opel Astra K ST 1.4T 92KW Innovation
Uživatelský avatar
Andrej
Příspěvky: 115
Registrován: 28 srp 2016, 22:40

Re: astra k - svetla

Příspěvek od Andrej »

AK ST píše:
Andrej píše:
jozuo píše:co za dazda ci snehu??


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Za deště bída, jak je sucho tak super! Ty ledky, i když neosvětlí dokonale cestu do dálky kuželem světla, tak mají větší dosvit,.. resp. značky vidím daleko dřív, protože to má holt jiné záření než "oheň" ve vlákně.
A odkial si kupoval?Mas link?

eBay. Link už není, protože prodej skončil. Je to ale podobné těm na slovenskému linku. Tvar i značka Philips LEDek i obdobně řešené chlazení 8-) cena cca 1500,-Kč
Astra K, ST 1.4T (92Kw) Enjoy + sady gumových a velurových koberečků :-)
morgoth
Příspěvky: 339
Registrován: 27 úno 2016, 00:47

Re: astra k - svetla

Příspěvek od morgoth »

Hm tak to teda žádná sláva, ale do dálkových by mohli být LEDky ok (navíc je tam víc místa na chladič). Já jsem objednával na aliexpressu - https://cnsunnylightcarled.aliexpress.c ... 69305.html mají tam toho mraky a zpracování na první pohledn není špatné.

Do hlavních světel budou asi lepší xenony, koukal jsem na http://www.hids4u.co.uk/H7-HIDS4U-Steal ... n-Kit.html, na UK fóru s tím mají dobré zkušenosti.
Astra K HB 1,4T 110kW, Innovation, 02/2016
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: astra k - svetla

Příspěvek od mattonecz »

morgoth píše:Hm tak to teda žádná sláva, ale do dálkových by mohli být LEDky ok (navíc je tam víc místa na chladič). Já jsem objednával na aliexpressu - https://cnsunnylightcarled.aliexpress.c ... 69305.html mají tam toho mraky a zpracování na první pohledn není špatné.

Do hlavních světel budou asi lepší xenony, koukal jsem na http://www.hids4u.co.uk/H7-HIDS4U-Steal ... n-Kit.html, na UK fóru s tím mají dobré zkušenosti.
přesně tohle chci
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
Uživatelský avatar
Andrej
Příspěvky: 115
Registrován: 28 srp 2016, 22:40

Re: astra k - svetla

Příspěvek od Andrej »

mattonecz píše:
morgoth píše:Hm tak to teda žádná sláva, ale do dálkových by mohli být LEDky ok (navíc je tam víc místa na chladič). Já jsem objednával na aliexpressu - https://cnsunnylightcarled.aliexpress.c ... 69305.html mají tam toho mraky a zpracování na první pohledn není špatné.

Do hlavních světel budou asi lepší xenony, koukal jsem na http://www.hids4u.co.uk/H7-HIDS4U-Steal ... n-Kit.html, na UK fóru s tím mají dobré zkušenosti.
přesně tohle chci

No,za víc jak dvojku, si myslím, že se to prodraží.. Zajímalo by mě, jak dlouho pak s tím našim "pošahaným" senzorem vydrží ty žarovky.. Ty půjdou do kytek asi dřív než je zdrávo :?
+ je třeba někde umístit balasty,které jsou celkem velké a teplé;)
Astra K, ST 1.4T (92Kw) Enjoy + sady gumových a velurových koberečků :-)
Uživatelský avatar
AK ST
Příspěvky: 78
Registrován: 27 čer 2016, 17:47

Re: astra k - svetla

Příspěvek od AK ST »

tu su fotky lediek
Přílohy
stretavacie
stretavacie
dialkove
dialkove
dialkove
dialkove
Opel Astra K ST 1.4T 92KW Innovation
sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: astra k - svetla

Příspěvek od sladas opc »

no na pohled to vypada hezky..ale nesel bych do toho uz z toho duvodu ze problem na stk ci pripadne pri nehode,neschvaleno pro provoz na komunickacich..dalsi vec kdyz to tam zadelas xenony hazi chybu tudiz musis resit odporama atd a ty ve vetsine pripadu rusi radio atd nehlede na to ze musis do tesniciho krytu svetla delat diru kvuli kabelum a ty svetla pak netesni a mlzi se a to nemluvim o tom ze tyhle cinske sady hrozi i tim ze pri zkratu balasstu ti shori auto a taky dost ty neorigo xenony furt blikaji a vecne nenaskoci vybojka..co se tyce prestavbovych ledek to bude asi temer to same..nevim jak vy ale tomuhle ja proste neverim kdyz se nekde musi neco dodelavat a jeste tyhle ciny..kdysi jsem tohle resil prave na astra h a skoncilo to prave tim ze jsem zustal u lepsicch zarovek...takze pokud je to svetlo staveny na zarovky zustal bych u zarovek a nebo jste si meli priplatit za matrixy..
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Autorádia + navigace + elektronika“