Sleva při koupi nového auta. Kolik?

Pokud kupujete nebo už jste koupili Opel Astra K, podělte se o zkušenosti.

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Joska
Příspěvky: 443
Registrován: 20 črc 2016, 06:31
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Sleva při koupi nového auta. Kolik?

Příspěvek od Joska »

jestli máš inovation a ledky a objednáno teď někdy, tak se neboj, ve výrobě asi nebude - dodání by bude tak za 6 měsíců...máš li to jinak tak ti gratuluji...já měl objednáno 1.7. dodání na konci ledna,

co barva a kola?
Astra G -1,6 SZR, prostě Barča
Astra K - 1,6 CDTI (81kW) Innovation
Reklama
 

Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: Sleva při koupi nového auta. Kolik?

Příspěvek od mattonecz »

mirosval píše:
Joska píše:
mattonecz píše:ja kupoval skladovku na rychlo ale i tak sem se pomylil pac sem pak nasel v praze inovaci za stejne nebo levnejsi i v metalize.
no tak to je vzdy ze clovek koupi neco a pak najde neco jinyho atd atd
akorat u auta sem si to mohl rozmyslet lepe no, to neni vec za par tisic
barak nebo byt budu vybirat obezretneji :D
Tak záleží kolikráte a jak často měníš auto. já si to prožil taky těžce. prostě když něco vidím, tak to chci teď hned. ale naštěstí mám ženu, která mě dosti brzdila a museli jsme s dětmi udělat silný nátlak, takže auto všude, na ploše počítače, ledničky, plocha na mobilu, vše bylo káčkové atd...

Pro mirosvala - to že je objednaná, nic neznamená, záleží jestli se už vyrábí...jestli můžeš tak můžeš měnit, zkus se spojit s dealerem. ...já taky doplňoval a bohužel pozdě se rozhoupal pro sedačky. i tak se těším.
ode dneška vím, že už na mě čeká v anglii za fabrikou!! dodání za 23 dní.
Zatiaľ som zaplatil zálohu a poslali mi mail že je auto zaradené do výroby. Teraz som ale celkom zneistel po čítaní problémov s trhaním motoru a celkom zvažujem že zruším objednávku a počkám na 1.6T s automatom :?
v tom automatu snad lidi psali že to netrhá. a prý má být nějaká oprava ze začátku tohoto roku
ale jinak bych teda na 100% šel do 1.6T mít tu možnost
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
pythoon007
Příspěvky: 72
Registrován: 09 kvě 2016, 13:25

Re: Sleva při koupi nového auta. Kolik?

Příspěvek od pythoon007 »

mirosval píše:Koža bola len s AGR. Pamäť bola len k masáži a odvetrávaniu a aj to len na vodičovom sedadle tak to som tam nedal. Príplatok za kožu bol myslím okolo 1700€ s tým že dom AGR chcel tak či tak. V koži je sedadlo plne elektricky nastaviteľné v ôsmich smeroch + vyhrievanie vpredu aj vzadu a 2x USB vzadu. Nie som si istý ale myslím že v balíku s kožou bolo aj delenie sedadiel 40/20/40 čo bolo všetko zvlášť za príplatok takže ak tam tie veci človek chcel aj bez kože tak to v konečnom dôsledku nie je až také drahé.

Áno 1700 € je v pohode cena, ale v porovnaní s napr. BMW kde v 3-kovom BMW príplatok za kožu je 1800 € a navyše už je v cene pamäť sedadla vodiča a to nehovorím o kvalite kože. Keby si to chcel v Opli tak si musíš ako som práve pozeral doplatiť pamäť+masáž a dostávaš sa na sumu 3200 €. To je už cena sedadiel BMW Individual. Takže si myslím že to Opel cenou prešvihol. A navyše stále si ich môžeš kúpiť len v čiernej farbe čo ja osobne vidím ako veľké mínus. Na internete som našiel zrejme takúto PS fotku no vyzerá to veľmi zaujímavo. :)
Přílohy
Snímka obrazovky 2017-01-06 o 20.27.25.png
pete93
Příspěvky: 81
Registrován: 15 zář 2016, 17:55

Re: Sleva při koupi nového auta. Kolik?

Příspěvek od pete93 »

Ano, 1.4T v automatu pry netrha, takze by nemel byt problem.

A co se tyce dodacich lhut matrixu, Opel zda se toto jiz vyresil lepe. Ja nemenit specifikaci, tak pri objednani na zlommku listopadu/prosince bych mel dodani jiz zacatkem unora. Takze nejaky progres tam je. Take jsem se obaval silenych dodacich lhut. Takze, klepu na drevo, snad to take dodrzi :D
Naposledy upravil(a) pete93 dne 07 led 2017, 00:26, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Joska
Příspěvky: 443
Registrován: 20 črc 2016, 06:31
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Sleva při koupi nového auta. Kolik?

Příspěvek od Joska »

je li tomu tak, tak skřípu zubama...ale asi tomu tak má být...
Astra G -1,6 SZR, prostě Barča
Astra K - 1,6 CDTI (81kW) Innovation
brano
Příspěvky: 7
Registrován: 09 led 2017, 07:02

Re: Sleva při koupi nového auta. Kolik?

Příspěvek od brano »

Ja som objednal za 21604 astra st innovation 136k diesel zo sadou innovacia agr sedacky tazne 17palcove kolesa zatmavene skla rezervu
brano
Příspěvky: 7
Registrován: 09 led 2017, 07:02

Re: Sleva při koupi nového auta. Kolik?

Příspěvek od brano »

ale ako to tu citam neviem ci som spravil dobre ja jazdim corsy uz ich mam 3 a teraz som chcel nieco vacsie no ale uz mam strach
brano
Příspěvky: 7
Registrován: 09 led 2017, 07:02

Re: Sleva při koupi nového auta. Kolik?

Příspěvek od brano »

tak dodanie je uz koncom februara tak to trva uz len 3 mesiace
Uživatelský avatar
mirosval
Příspěvky: 30
Registrován: 05 led 2017, 10:01

Re: Sleva při koupi nového auta. Kolik?

Příspěvek od mirosval »

Tak už skrátili lehotu dodania aj mne o dva mesiace na marec. Takže cca 3 mesiace sa teraz čaká aj s matrixami.
Astra K ST 1.4T 150k automat, full okrem masáže
pythoon007
Příspěvky: 72
Registrován: 09 kvě 2016, 13:25

Re: Sleva při koupi nového auta. Kolik?

Příspěvek od pythoon007 »

brano píše:ale ako to tu citam neviem ci som spravil dobre ja jazdim corsy uz ich mam 3 a teraz som chcel nieco vacsie no ale uz mam strach


Nemáš mať z čoho strach, máme diesel 136k. a nieje s ním žiaden problém. Jediná vec kt. sa anm stala že bezdôvodne začal húkať alarm a v tom momente prestali svietiť nápisy PRND okolo prevodovky. Preinštalovali nám soft a už je všetko OK. KM 15tis.
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Astru K“