Spokojenost s Astrou

Zde projednáváme co se jinam nehodí.

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
pmickal
Příspěvky: 59
Registrován: 13 zář 2016, 13:10

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od pmickal »

tomasprochu píše:Musime myslet pozitivne :)

Jizdni vlastnosti a vzhled auta ocenuji - to byl i duvod pro koupi. Co si mohli odpustit jsou ty prolisy na horni casti palubni desky, to snad navrhoval nejaky francouz. Kdyby to bylo hladke jako u Audi, vypadalo by to jeste lepe.

Oproti Insignii neskutecny skok dopredu.

Jen ta elektronika. Asi jsou v Oplu tabory, co vedou zakopovou valku. Kazdy si bastli na svem pisecku (displayi) a zapomneli mezi sebou komunikovat resp. to pospojovat.

P.S. Nevite jak se da nastavit hlasitost Siri na Carplay? Na mem 5s je strasne potichu, ze ji neni nic rozumet, pritelky 6ka funguje normalne - stejny posledni system na telefonu.
Ta hlasitost sa tusim nastavuje v mobile Mapy -> Navigacia. Skus tam.
Opel Astra K 1.4. Turbo (92 kW/125 koni) Innovation
Reklama
 

Uživatelský avatar
pub24
Příspěvky: 53
Registrován: 01 srp 2009, 19:50
Bydliště: PRAHA

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od pub24 »

Kdyz jsme u te hlasitosti - jak to mate s hlasitosti vystraznych signalu? Ja totiz kvuli neustale pipajicim parkovacim senzorum mam hlasitost signalu stazenou na minimum (hodnota 30) - ale pri jizde treba vubec neslysim signaly treba od hlidani jizdnych pruhu / nizke hladiny paliva..atd. Musim se hodne dobre soustredit abych to slysel..i pri stisenem radiu. Prijde mi ze tyhle signaly jsou totalne potlaceny do minima oproti signalu z parkovacich senzoru. Mate to taky tak?
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od mattonecz »

pub24 píše:Kdyz jsme u te hlasitosti - jak to mate s hlasitosti vystraznych signalu? Ja totiz kvuli neustale pipajicim parkovacim senzorum mam hlasitost signalu stazenou na minimum (hodnota 30) - ale pri jizde treba vubec neslysim signaly treba od hlidani jizdnych pruhu / nizke hladiny paliva..atd. Musim se hodne dobre soustredit abych to slysel..i pri stisenem radiu. Prijde mi ze tyhle signaly jsou totalne potlaceny do minima oproti signalu z parkovacich senzoru. Mate to taky tak?
senzory řvou jako prase a chtěl bych je ztlumit dost pod těch 30
jinak mi pípá jen to palivo či pásy a to je hlasitý dost. i když za jízdy to palivo asi slyšet neni, ale zase to vyskočí na pc tak si toho člověk všimne
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
Uživatelský avatar
pub24
Příspěvky: 53
Registrován: 01 srp 2009, 19:50
Bydliště: PRAHA

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od pub24 »

Jo tak parkovaci bych ztlumil tak na 5 kdyby to slo:-) Jen mi prijde propastni rozdil mezi urovni hlasitosti parkovacich senzoru a zbytku (zatazena rucka, palivo, hlidani pruhu...). To hlidani pruhu jsem chtel uz reklamovat nez mi doslo, ze je to asi ovladane stejnym nastavenim urovne hlasitosti jako senzory a na 30 to proste za jizdy vubec nejde slyset. Takze kdyz jsem to pridal na maximum, tak ta uroven ostatnich signalu byla takova akorat (bylo to slyset a nijak to nerusilo), ale kdyz na mne pak zarvali parkovaci senzory tak jsem malem ohluch..
Uživatelský avatar
klm121
Moderátor
Příspěvky: 125
Registrován: 15 pro 2009, 15:44

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od klm121 »

To počujem prvýkrát, že sledovanie pruhov by malo mať aj zvukové upozornenie. Vždy som to cítil len na volante a ikonou na displeji. Musím pozrieť nastavenia, asi to mám od výroby vypnuté.
Opel Insignia B Sports Tourer Business Inovation 2.0 CDTi 2019 (154 kW) Automat 4x4
Opel Zafira Tourer Cosmo 2.0 CDTi 2015 (125 kW) Automat
Opel Meriva B Cosmo 1.6 CDTi 2014 (100 kW)
Opel Astra J Sports Tourer Cosmo 2.0 CDTi 2015 (121 kW) - ex
Uživatelský avatar
tomasprochu
Příspěvky: 18
Registrován: 18 říj 2016, 09:13

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od tomasprochu »

U mne toho nastesti moc nepipa, pasy si nadavam automaticky - ale i tak je vystraha ok (Zkuste Fiat...), jinak u mne nastesti pipa jen hladove oko 1x za 900km...
Hlidani pruhu vydava zvuky? U mne ticho, max. zasahy do rizeni. Nemate to v kombinaci se sledovanim mrtveho uhlu?
Lze na hatchback dodelat parkovaci kamera?
Opel astra K dynamic 1,6 100kw/136k
r.v 10/2015
Uživatelský avatar
Mike
Příspěvky: 337
Registrován: 29 pro 2016, 14:36
Bydliště: Praha

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od Mike »

klm121 píše:To počujem prvýkrát, že sledovanie pruhov by malo mať aj zvukové upozornenie.
Ani já nic neslyším, je to cukne volantem a vrátí mě to zpět. Zvukové upozornění s hláškou jen když nedržím volant. A v mizerným počasí to není moc spolehlivé, takže nedoporučuji používat, raději vypínám a jezdím bez asistence.
Astra K ST - 1.4T - 92kW - innovation - barva GAZ - MY2017
Uživatelský avatar
pub24
Příspěvky: 53
Registrován: 01 srp 2009, 19:50
Bydliště: PRAHA

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od pub24 »

U tech hlidani pruhu je to az nekolikata vystraha po sobe,kdyz uz se rozblika ikonka na palubce...treba kdyz nedrzis volant.. Aspon dle navodu to tak je a taky to slysim ale pouze kdyz dam hlasitost zvukovy signalu na max...ale pak jsou parkovaci senzory nesnesitelne..
Uživatelský avatar
Peto
Příspěvky: 419
Registrován: 06 lis 2016, 13:24
Bydliště: Bardejov

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od Peto »

tomasprochu píše:Dostal jsem se uz 3x na dno ostrikovacu bez jedine hlasky (jinak se snazim preventivne dolevat - otrava). Mam MY2016 - vyroba 10/2015 a pochybuji ze to hladinu hlasi.
Určite to musi hlásit.Mne to hlasi nizku hladinu vody v ostrekovači na display.
OPEL ASTRA 1,4 Turbo, 150k - r.v. 2015
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od mattonecz »

Peto píše:
tomasprochu píše:Dostal jsem se uz 3x na dno ostrikovacu bez jedine hlasky (jinak se snazim preventivne dolevat - otrava). Mam MY2016 - vyroba 10/2015 a pochybuji ze to hladinu hlasi.
Určite to musi hlásit.Mne to hlasi nizku hladinu vody v ostrekovači na display.
tak to jsi jediný
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Pokec“