trhnutie pri akceleracii

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
shagg
Příspěvky: 39
Registrován: 13 úno 2017, 23:37

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od shagg »

Se tady, pánové, pěkně odkopáváte. Plivete špínu a když si někdo dovolí naznačit, že to nemusí být ve všech případech pravda, tak nadáváte do dementů.

Natočil to už někdo aspoň na video, ať teda víme, jak to vypadá?

Taky bych mohl být drsnej a říct, že když to nedělá u automatu, tak zřejmě jenom neumíte řídit a jezdíte v nevhodných otáčkách. Ale uznávám, že to tak vůbec nemusí být.

Opakuji: já netvrdím, že problém nemáte. Já jenom chci, aby byl vyřešen. Pokud to někomu vadí, asi ví proč.
Reklama
 

Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od mattonecz »

My ho vyresit nechceme, my se tu radsi hadama o pi#ovinach s troly :lol:
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
Uživatelský avatar
pelito
Příspěvky: 173
Registrován: 15 led 2017, 20:41

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od pelito »

shagg píše:Se tady, pánové, pěkně odkopáváte. Plivete špínu a když si někdo dovolí naznačit, že to nemusí být ve všech případech pravda, tak nadáváte do dementů.

Natočil to už někdo aspoň na video, ať teda víme, jak to vypadá?

Taky bych mohl být drsnej a říct, že když to nedělá u automatu, tak zřejmě jenom neumíte řídit a jezdíte v nevhodných otáčkách. Ale uznávám, že to tak vůbec nemusí být.

Opakuji: já netvrdím, že problém nemáte. Já jenom chci, aby byl vyřešen. Pokud to někomu vadí, asi ví proč.
Ja zatial nie som majitelom Astry (co viem s istotou je ze 1.4T si urcite nekupim), mne tento motor trhol (bez cukania) na skusobnej jazde pri zrychlovani do kopca, prejavuje sa to slabym zatahom na 2-3 sekundy, v podstate auto nezrychluje aj ked mas nohu plyne, nechcel by som to zazit pri predbiehani niekde na okreske :roll:

a ano som troll plateny VW :lol:
Naposledy upravil(a) pelito dne 14 úno 2017, 16:52, celkem upraveno 1 x.
Astra K 1.0T 77kw Innovation
Granite Grey
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od mattonecz »

Jinak dnes jak mi to 2x cuklo tak sem uz vytah mobil a tocil ale v tom se to uklidnilo samozrejme :D
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
shagg
Příspěvky: 39
Registrován: 13 úno 2017, 23:37

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od shagg »

Hele já to nechci zesměšňovat ani bagatelizovat. Vynechávající auta jsem v minulosti měl, dokonce mi při předjíždění jedno umělo i úplně chcípnout. Vím, jaké zoufalství a nedůvěra to je a jak nerad do toho auta člověk sedá, nebo nedej Bože nakládá své milované. Taky vím, jakej vopruz je, když člověk má hledat závadu, která se projeví jenom občas. Takže držím palce.
Uživatelský avatar
Petr25
Příspěvky: 245
Registrován: 01 bře 2016, 17:53

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Petr25 »

mattonecz píše:Jinak dnes jak mi to 2x cuklo tak sem uz vytah mobil a tocil ale v tom se to uklidnilo samozrejme :D
Moc nevěřím, že to na videu bude vidět. Tohle je věc, která je v první řadě cítit. Nejvíc jsem to cítil, když jsem předjížděl autobus...... Pokud to na telefonu vidět bude, tak to stejně nebude k ničemu. Ideální by bylo, kdyby se to prokázalo na té zkušební jízdě s technikem. Když jsem jel s technikem já(asi tak 3km) tak to samozřejmě ani necuklo.
Opel Astra K 1.4Turbo 92kw Innovation
Luckiller
Příspěvky: 41
Registrován: 01 dub 2016, 19:16

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Luckiller »

Me to nekolikrat cukalo pri prvnich tisisich km.. ,, Posledni asik 4 tisice km tomu davam nehoraznou bídu a zatím žadné cukání, ztráta výkonu nepozoruji.. Je to zvlastni. Ted mam nejakych 15 tisic a zadny problem tak nevim co si o tom myslet :D
sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od sladas opc »

dnes mi volali z opelu kde jdu reklamovat matrixy-zateka mi do nich a rovnou mi bylo receno ze to cukani ted am resi maji prijet nejaci nadlidi a budou to na miste resit a cosi pokouset..zkusim zjistit vice..
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
Uživatelský avatar
Petr25
Příspěvky: 245
Registrován: 01 bře 2016, 17:53

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Petr25 »

sladas opc píše:dnes mi volali z opelu kde jdu reklamovat matrixy-zateka mi do nich a rovnou mi bylo receno ze to cukani ted am resi maji prijet nejaci nadlidi a budou to na miste resit a cosi pokouset..zkusim zjistit vice..
Zajímavá informace. Kde to máš v servisu?
Opel Astra K 1.4Turbo 92kw Innovation
sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od sladas opc »

Petr25 píše:
sladas opc píše:dnes mi volali z opelu kde jdu reklamovat matrixy-zateka mi do nich a rovnou mi bylo receno ze to cukani ted am resi maji prijet nejaci nadlidi a budou to na miste resit a cosi pokouset..zkusim zjistit vice..
Zajímavá informace. Kde to máš v servisu?

usti nad labem autotipservis novak..auto mam normalne doma budem to resit svetla mi opet vymeni a motor budem resit..trosku se s nima znam takze si dost spolu komunikujem..
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Motory“