trhnutie pri akceleracii

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
shagg
Příspěvky: 39
Registrován: 13 úno 2017, 23:37

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od shagg »

Chlapi, zkuste to někdo natočit. Ono cukání a škubání a výpadek tahu a kovové rány jsou dost široké pojmy. Jenom abyste si byli jistí, že všichni mluvíte o tom stejném.

U mě furt nic, ani v manuálním režimu, ale je fakt, že jsem to zkoušel jenom jednou - přece nebudu jezdit v manuálu, když mám automat.

Já bych teď taky šel do 1.6T, ale loni ještě nebyla v automatu. Navíc k 1.6T dostaneš i Wattův přímovod, což k 1.4T s automatem nejde ani přikoupit. Jestli bych znovu volil zrovna Astru je otázka, nejsem fanatik. Prošel bych znovu všechny akceptovatelné modely, nechal si udělat nabídky a vybral to, co by pro mě bylo nejlepší - což je asi standardní postup.
Reklama
 

Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od mattonecz »

shagg píše:Chlapi, zkuste to někdo natočit. Ono cukání a škubání a výpadek tahu a kovové rány jsou dost široké pojmy. Jenom abyste si byli jistí, že všichni mluvíte o tom stejném.

U mě furt nic, ani v manuálním režimu, ale je fakt, že jsem to zkoušel jenom jednou - přece nebudu jezdit v manuálu, když mám automat.

Já bych teď taky šel do 1.6T, ale loni ještě nebyla v automatu. Navíc k 1.6T dostaneš i Wattův přímovod, což k 1.4T s automatem nejde ani přikoupit. Jestli bych znovu volil zrovna Astru je otázka, nejsem fanatik. Prošel bych znovu všechny akceptovatelné modely, nechal si udělat nabídky a vybral to, co by pro mě bylo nejlepší - což je asi standardní postup.
Kovove zvuky jsou na videu z Corsy 1.0T je to tu nekolikrat ve vlakne. To cukani se natocit moc neda.
Ten wattuv primovod sem napr. ja myslel ze je na vsech autech, no ja bohuzel nakupoval jak rohliky takze mi toho dost uniklo :D
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
Tommm
Příspěvky: 36
Registrován: 10 úno 2017, 14:56

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Tommm »

shagg píše: Prošel bych znovu všechny akceptovatelné modely, nechal si udělat nabídky a vybral to, co by pro mě bylo nejlepší - což je asi standardní postup.
U nas to bylo uplne stejne. Proste takto vysla nejlepe Astra. Golf, Octa + nemusime kocern, protoze to jezdi vsude. Mazda byla dobra, ale financne nas to poslalo k Astre.
Megane 3 vevnitr spatnej pro nas.
Civic se nam nelibil celkove o Aurisu ani nemluve.

Takze to byla volba "rozumu" na zaklade dostupnych dat.

Ted je mi to sice trosku lito, ale nemyslim si, ze bych extra pochybil.
Ano, mel sem si precist tyto fora pred koupi. To byla snad jedina chyba a rekl bych, ze fatal.

Nicmene nevim, co by bylo po precteni fora.
Protoze pozadavek byla funglovka okolo 500 litru.
Asi by to skoncilo s Mazdou 3 revolution 165k, tam sem byl schopnej se dostat na 550.
Opel Astra K ST Innovation
1.4T (92 kW, 125 hp)
smoldik
Příspěvky: 8
Registrován: 09 úno 2017, 10:51

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od smoldik »

Tommm píše:
pelito píše:
mattonecz píše:Takze chces challenge. Ja koukal na tu Attraction, sou tam samy super veci dle meho nazoru..
Jak je to se slevou u mazdy? Na astru tu nekteri dostali 15%, treba bys taky dostal a mohl vzit attraction :)
mne v podstate v aute staci automaticka klima, tempomat, senzory a laktova opierka...a samozrejme motor ktory netrha a ktory sa mi nerozpadne :lol:

tie zlavy 15% v opli su cez firemne zamestnanecke programy, uvidim ako v Mazde, dam vediet.
U me sleva 13% - zadny firemni program atp. sem nemel.
Proste sem prisel jako clovek z ulice koupit auto za hotove.
Pořád se tu mluví o slevách 13-15 %. Ale to je sleva z čeho? V tom počítáte těch 50 tis. Kč, které dávají každému a započítává se rovnou v konfigurátoru?

Tzn. jestli je ceníková cena 550 tis. Kč, 50 tis. Kč dostanu automaticky, tj. 500 tis. Kč za auto. A pak jsi dostal ještě 13 % z slevu z těch 500 tis. Kč? tedy konečná cena za auto 435 tis. Kč?

Nebo tu mluvíš o slevě 13 % z 550 tis. Kč, tedy konečné ceně 478 500 Kč?

Pořád mi to není jasné :-D
Uživatelský avatar
pelito
Příspěvky: 173
Registrován: 15 led 2017, 20:41

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od pelito »

13% z cennikovej ceny 550 tis.
Astra K 1.0T 77kw Innovation
Granite Grey
bambini42
Příspěvky: 66
Registrován: 02 úno 2017, 09:33

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od bambini42 »

Myslím,že správná sleva je ta druhá varianta....
jinak třeba pro odboráře je... http://vyhody.odboryplus.cz/?p=1329
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od mattonecz »

tech 50K nemas smysl brat v potaz to ma kazdy. ja mel 50K +30K za uver ale ani jedno nepovazuju za relanou slevu..
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
smoldik
Příspěvky: 8
Registrován: 09 úno 2017, 10:51

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od smoldik »

Presne tak, realne tedy nemate slevu 13 %. Slevili vam nejakych 22 tis. Kc, co teda neni moc.

U Renaultu jsou schopni dat slevu 12 % z cenikove ceny. Takze Megane Intense Tce 130 se slusnou priplatkovou vybavou v cene 530 tis. Kc jde uhadat az na 466 tis. Kč.
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od mattonecz »

Kazdopadne toto je vlakno o trhani motoru 1.4T
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
Tommm
Příspěvky: 36
Registrován: 10 úno 2017, 14:56

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Tommm »

Sleva se vzdy pocita od cenikove ceny. At uz u aut nebo cehokoliv jineho.
Jestli davaji slevu 50k kazdemu nebo ne, to netusim. Mozna meli nejakou akci. Ja nic takoveho na smlouve nemam a zadnou zakladni slevu 50k sem nedostaval.
Opel Astra K ST Innovation
1.4T (92 kW, 125 hp)
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Motory“