trhnutie pri akceleracii

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od mattonecz »

Ja napr. chci v srpnu jet do chorvatska a neprijde mi toto auto jako spolehlive. Loni jsem tam astrou byl, ale to byl ten motor jeste v lepsim stavu, skoro novy a tankoval sem tam 98cku tak to neblblo. Letos uz by to mohlo byt o drzku
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
Reklama
 

Uživatelský avatar
pelito
Příspěvky: 173
Registrován: 15 led 2017, 20:41

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od pelito »

pmickal píše:Zalezi na pristupe servisu, ja som bol napriklad vo Final CD v BA a uznali, ze o chybe vedia a ze to maju zdokumentovane a pracuje sa na tom. Este tomu dam 2-3 mesiace a pred letom tam s tym pojdem znova, ak sa nic neudeje.
Vo Final CD to chceli zvalit na novy softver, ktory sa vraj vyvija :lol: potom mi uz radsej ani nedvihali telefon a ani sa nepokusali mi tu kraksnu 1.4T predat, asi vedeli preco :lol:
Astra K 1.0T 77kw Innovation
Granite Grey
pmickal
Příspěvky: 59
Registrován: 13 zář 2016, 13:10

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od pmickal »

pelito píše:
pmickal píše:Zalezi na pristupe servisu, ja som bol napriklad vo Final CD v BA a uznali, ze o chybe vedia a ze to maju zdokumentovane a pracuje sa na tom. Este tomu dam 2-3 mesiace a pred letom tam s tym pojdem znova, ak sa nic neudeje.
Vo Final CD to chceli zvalit na novy softver, ktory sa vraj vyvija :lol: potom mi uz radsej ani nedvihali telefon a ani sa nepokusali mi tu kraksnu 1.4T predat, asi vedeli preco :lol:

Moze byt, ja som tam bol zatial este len raz, takze je mozne, ze uz tam nic nove nezistim :lol: kazdopadne pri mojom style jazdy to skoro vobec nepocitujem, ani s tymi cudnymi zvukmi som sa este nestretol (zatial).
Opel Astra K 1.4. Turbo (92 kW/125 koni) Innovation
jardaastra
Příspěvky: 218
Registrován: 19 led 2017, 11:38

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od jardaastra »

Dneska jsem to taky vyzkoušel 4.plný plyn a trhalo to . Při zpáteční cestě jak už byl motor pěkně zahřátý tak nic . Jezdím na Natural 95 + VIF. Zatím se mě objevilo trhání jen cca 4x.

Opel Astra ST 1,4 92kw Najeto jen 1600km.
Uživatelský avatar
Petr25
Příspěvky: 245
Registrován: 01 bře 2016, 17:53

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Petr25 »

jardaastra píše:Dneska jsem to taky vyzkoušel 4.plný plyn a trhalo to . Při zpáteční cestě jak už byl motor pěkně zahřátý tak nic . Jezdím na Natural 95 + VIF. Zatím se mě objevilo trhání jen cca 4x.

Opel Astra ST 1,4 92kw Najeto jen 1600km.

Počkej až se ti to objeví při předjíždění autobusu jako mě. Jsem měl půlky sevřený, že by přecvakly desítku kulatinu......
Kdy máš auto vyrobený?
Opel Astra K 1.4Turbo 92kw Innovation
jardaastra
Příspěvky: 218
Registrován: 19 led 2017, 11:38

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od jardaastra »

Petr25 píše:
jardaastra píše:Dneska jsem to taky vyzkoušel 4.plný plyn a trhalo to . Při zpáteční cestě jak už byl motor pěkně zahřátý tak nic . Jezdím na Natural 95 + VIF. Zatím se mě objevilo trhání jen cca 4x.

Opel Astra ST 1,4 92kw Najeto jen 1600km.

Počkej až se ti to objeví při předjíždění autobusu jako mě. Jsem měl půlky sevřený, že by přecvakly desítku kulatinu......
Kdy máš auto vyrobený?
Naposledy upravil(a) jardaastra dne 17 úno 2017, 18:00, celkem upraveno 1 x.
jardaastra
Příspěvky: 218
Registrován: 19 led 2017, 11:38

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od jardaastra »

jardaastra píše:
Petr25 píše:
jardaastra píše:Dneska jsem to taky vyzkoušel 4.plný plyn a trhalo to . Při zpáteční cestě jak už byl motor pěkně zahřátý tak nic . Jezdím na Natural 95 + VIF. Zatím se mě objevilo trhání jen cca 4x.

Opel Astra ST 1,4 92kw Najeto jen 1600km.

Počkej až se ti to objeví při předjíždění autobusu jako mě. Jsem měl půlky sevřený, že by přecvakly desítku kulatinu......
Kdy máš auto vyrobený?


Dostal jsem ho v prosinci
Předjíždím často a zatím nic a nešetřím ho.
Uživatelský avatar
Katikakus
Příspěvky: 75
Registrován: 03 pro 2016, 11:20

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Katikakus »

Chlapi, kua necitujte predchozi prispevek, je jasne, na co odpovidate. Citace je urcena pokud odpovidas na prispevek o nekolik prispevku zpatky.
Opel Astra K (MY17,5) Cosmic Grey 1.4T 92kW Enjoy + Komfortní sada 2 + mlhovky
jardaastra
Příspěvky: 218
Registrován: 19 led 2017, 11:38

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od jardaastra »

Ok, beru na vědomí jsem zde nový nooo :)
Uživatelský avatar
Petr25
Příspěvky: 245
Registrován: 01 bře 2016, 17:53

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Petr25 »

Tak auto je doma.

Servisní úkony provedené na mém voze:

Test komprese motoru
Demontáž motoru
Demontáž hlavy válců pro kontroly
Výměna pístů ojnic a ložisek
Výměna pístních kroužků
Motorový olej a filtry - výměna
Diagnostika, přeprogramování MDI/TECH/SCAN/přeprogramování ECM dle TAC
Oprava hlavy válců
Zkušební jízda

Ještě dávali nové svíčky, gufera, těsnění atd....
Dle technika už to cukat nebude.

Po cestě domů (cca 30km) jsem nezaznamenal žádné cuknutí. A to jsem se hodně snažil situaci vyvolat. Zatím to vypadá nadějně, ale ještě nejásám. 30km na zkoušku je málo a výsledek ukáže další provoz. Vzal jsem plnou na OMV 95 tak uvidíme.
Opel Astra K 1.4Turbo 92kw Innovation
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Motory“