trhnutie pri akceleracii

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
Eisy
Příspěvky: 483
Registrován: 20 srp 2012, 20:11

trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Eisy »

Ako mozu nic neukazat... Das plny plyn, auto ide do otacok stupa rychlost/otacky/poloha plynoveho pedalu ... A drb. Takze mi live data ukazu, ze otacky padli, klesli alebo sa zastavili na urcitej rychlosti ....
Reklama
 

Uživatelský avatar
Petr25
Příspěvky: 245
Registrován: 01 bře 2016, 17:53

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Petr25 »

Pouze pisu co jsem zde cetl.
Opel Astra K 1.4Turbo 92kw Innovation
Eisy
Příspěvky: 483
Registrován: 20 srp 2012, 20:11

trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Eisy »

Jasna vec ... :)
Ludva
Příspěvky: 80
Registrován: 11 pro 2016, 11:12

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Ludva »

Live data nahravali X lidem, vcetne me. Viz starsi prispevky.
Kdo ta live data vyhodnocuje? Opel. Kdo je interpretuje? Opel. Kdo chce, aby na nich nic nebylo? ........ To je k nicemu ve chvili, kdyz proste nechces... :?
Eisy
Příspěvky: 483
Registrován: 20 srp 2012, 20:11

trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Eisy »

Za jazdy ked to cuklo?
Sory, som asi prehliadol ...
Ludva
Příspěvky: 80
Registrován: 11 pro 2016, 11:12

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Ludva »

U me to uuuplne nezakuckalo a nezachrastilo pri snimani tak ukazkove, jako treba dneska pred hodinou, ale takovy to duseni se motoru (teplyho) tam bylo. Samozrejme jako ridic to vnimam vic nez jako spolujezdec z Opel, kterej ocekava explozi z motoru, kovovou ranu jako z dela a rudou zari z motoru... Nicmene, co si vybavuju, reportoval nekdo "standardni trhnuti" pri snimani a stejne nic. Pochop, ze kdyz nechces nebo nesmis (technici z Opel maji v teto souvislosti pokyn na nic nesahat, pokud nenabehne hlaska o vynechani zazehu na diagnostice!), na nic sahat nebudes.
sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od sladas opc »

ja osobne mam zkusenosti takove ze v autorizovanych servisech delaji same okurky,nerikam ze je to vsude ale prevazne je to tak..ti nebudou nic resit pokud neco neukaze diagnostika a nebudou patrat po problemu ktery je..ty tam jsou od toho jen sem tam neco vymenit a tim to konci..je to blby ale je to tak..mam ted slibeno ze auto zmerime osiloskopem za jizdy a pozna se v cem je vlastne problem a k cemu vlastne dochazi..diagnostika tohle udjane nedokaze a je zbytecna..rikal mi mechanik ze mi zkusi vytisknout papir z toho mereni abych mel neco v ruce az tam s tim pujdu..kazdopadne pistama to muze byt a vypada to ze to tak bude dle clena petr25..udajne u techto malych oturbenych vykonnych motoru je pravda ze dochazi k vyssim teplotam a pisty to nemusi vydrzet coz asi bude tenhle pripad...

zkusim vec az udelame testovaci jizdu a bude to trhat a cukat atd ze jim proste reknu ze to auto at si tam nechaj dokud to neodstrani jsem zvedav co na to reknou..
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
shagg
Příspěvky: 39
Registrován: 13 úno 2017, 23:37

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od shagg »

Oni to auto k opravě vůbec nepřijmou a pokud ho tam necháš, tak ho buď nechají odtáhnout na tvůj náklad, nebo ti začnou napočítávat za parkovné. Obojí může skončit až exekucí. Nastuduj si kupní smlouvu a záruční podmínky, souhlas s těmito dokumenty jsi jim už podepsal. Obávám se, že tady řadový zákazník tahá za kratší provaz. Otázka je, co na to ochrana spotřebitele, ale to by zřejmě znamenalo jít do sporu. Porada s kovaným právníkem nutná.

Docela rád bych viděl, jak by to probíhalo u většího firemního zákazníka, kterému by třeba cukala půlka flotily. Jestli taky nic, nebo by v zájmu udržení významného klienta byli ústupnější.

A teď mě napadla další věc, mnozí z nás mají auto napsané na firmu nebo na leasingovku. Nefunguje náhodou ochrana spotřebitele jenom ve vztahu k obyčejným občanům?
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od mattonecz »

když má auto najeto 100km tak ty písty nemužou bejt zničení a stejně to už cuká..
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
jardaastra
Příspěvky: 218
Registrován: 19 led 2017, 11:38

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od jardaastra »

Tak nějak najeto 1700km a už to někdy trhá. Že by po 1700km už byl píst na hovno těžko.
To by ty písty musely být z blata ne.
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Motory“