trhnutie pri akceleracii

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
pmickal
Příspěvky: 59
Registrován: 13 zář 2016, 13:10

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od pmickal »

Petr25 píše:Jeden majitel astry ve vedlejším tématu píše, že mu v Opelu řekli, že trhání se týká pouze MY16 kvůli pístům a že o tom problému ví...... Zajímavé
kto to napisal a kde? neviem to najst, ani som si to tu nikde nevsimol. Dik.
Opel Astra K 1.4. Turbo (92 kW/125 koni) Innovation
Reklama
 

sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od sladas opc »

sekce ASTRA k od chlebika..tam to pise..
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
Taosek
Příspěvky: 56
Registrován: 07 pro 2016, 17:17

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Taosek »

Tak ještě jednou kdo má zájem aby se to vyřešilo ať mi napíše už jsem rozjednal určité úkony v této věci pokud nikdo nemá zájem dotáhnu si to dokonce sám s tím že maximálně budu informovat jak jsem uspěl,ale rozhodně pak nebudu dávat návod pro ostatní teď máte příležitost.

Zdravím všechny potřebuji co nejvíce informací od Vás kdo všechno s tím byl v servise a má potvrzení ,že mu to trhalo dále pokud jste to měli v servise proběhlo snímkování za jízdy nebo pouze u stojícího auta ? Jinak bavil jsem se přímo s lidmi co prodávají Opel a nikdo vůbec o ničem v ČR neví dealeři mezi sebou nekomunikují proto potřebuji vaše potvrzení že jste byli v servise a bych to mohl poslat dál konkrétně by se to mělo poslat hlavnímu českému guru nějaký pan Šteiger,který je teď na školení v Německu a příští týden se vrací poté by se mu tohle zaslalo dejte mi prosím co nejvíce lidi vědět abych to mohl dotáhnout do konce je to i ve vašem zájmu. ;)
Opel Astra vybava Dynamic 1,4 92kw plus nějaké kravinky.
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od mattonecz »

Já ti přeju hodně štěstí. Sám už jsem přišel o naivitu, že by mi někdo to auto vzal zpět, takže už se to snažím jen nechat spravit.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
Uživatelský avatar
Šroubek
Příspěvky: 147
Registrován: 28 úno 2016, 09:34

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Šroubek »

Taosek píše:Tak ještě jednou kdo má zájem aby se to vyřešilo ať mi napíše už jsem rozjednal určité úkony v této věci pokud nikdo nemá zájem dotáhnu si to dokonce sám s tím že maximálně budu informovat jak jsem uspěl,ale rozhodně pak nebudu dávat návod pro ostatní teď máte příležitost.

Zdravím všechny potřebuji co nejvíce informací od Vás kdo všechno s tím byl v servise a má potvrzení ,že mu to trhalo dále pokud jste to měli v servise proběhlo snímkování za jízdy nebo pouze u stojícího auta ? Jinak bavil jsem se přímo s lidmi co prodávají Opel a nikdo vůbec o ničem v ČR neví dealeři mezi sebou nekomunikují proto potřebuji vaše potvrzení že jste byli v servise a bych to mohl poslat dál konkrétně by se to mělo poslat hlavnímu českému guru nějaký pan Šteiger,který je teď na školení v Německu a příští týden se vrací poté by se mu tohle zaslalo dejte mi prosím co nejvíce lidi vědět abych to mohl dotáhnout do konce je to i ve vašem zájmu. ;)
Ahoj, rád přispěju, čím tedy konkrétně? Já to v servisu zatím neřešil, protože vím že to nemělo smysl, chtěl jsem počkat až někdo uspěje, a přidat se, ale jsem obecně pro každou "špatnost" ;-)
Opel Astra K Innovation 1,4 Turbo, 110kW/150k, Flip Chip metalíza
Max
Příspěvky: 220
Registrován: 12 říj 2016, 18:16

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Max »

Ja zatiaľ tiež problém nemám takže nemám ako prispieť
Opel Astra K ST 1,4 Innovation + nejake tie drobnosti :)
Uživatelský avatar
Peto
Příspěvky: 419
Registrován: 06 lis 2016, 13:24
Bydliště: Bardejov

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Peto »

Šroubek píše:
Taosek píše:Tak ještě jednou kdo má zájem aby se to vyřešilo ať mi napíše už jsem rozjednal určité úkony v této věci pokud nikdo nemá zájem dotáhnu si to dokonce sám s tím že maximálně budu informovat jak jsem uspěl,ale rozhodně pak nebudu dávat návod pro ostatní teď máte příležitost.

Zdravím všechny potřebuji co nejvíce informací od Vás kdo všechno s tím byl v servise a má potvrzení ,že mu to trhalo dále pokud jste to měli v servise proběhlo snímkování za jízdy nebo pouze u stojícího auta ? Jinak bavil jsem se přímo s lidmi co prodávají Opel a nikdo vůbec o ničem v ČR neví dealeři mezi sebou nekomunikují proto potřebuji vaše potvrzení že jste byli v servise a bych to mohl poslat dál konkrétně by se to mělo poslat hlavnímu českému guru nějaký pan Šteiger,který je teď na školení v Německu a příští týden se vrací poté by se mu tohle zaslalo dejte mi prosím co nejvíce lidi vědět abych to mohl dotáhnout do konce je to i ve vašem zájmu. ;)
Ahoj, rád přispěju, čím tedy konkrétně? Já to v servisu zatím neřešil, protože vím že to nemělo smysl, chtěl jsem počkat až někdo uspěje, a přidat se, ale jsem obecně pro každou "špatnost" ;-)
Ja by som sa pridal,ale som zo Slovenska. Ako to chceš riešit???
OPEL ASTRA 1,4 Turbo, 150k - r.v. 2015
Taosek
Příspěvky: 56
Registrován: 07 pro 2016, 17:17

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Taosek »

Nechápu plno lidí si tu stěžuje a pak z nich vyleze že ani nebyli v servisu nebo že nemají potvrzení od technika že s tím byli u patřičného dealera.

Potřebuji potvrzení od servisů kde jste s tím byli a že jste to reklamovali nic víc.
Opel Astra vybava Dynamic 1,4 92kw plus nějaké kravinky.
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od mattonecz »

Lidi maj maximalne potvrzeni ze to reklamovali a zavada se neprojevila. Vidis to jako hurvinek valku
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
Taosek
Příspěvky: 56
Registrován: 07 pro 2016, 17:17

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Taosek »

Ty už raději někam zalez a nepiš pořad žvásty se ani nedivím ,že ti to nevyreklamují když se chováš tak jak se chováš jenom tu kurvíš vlákno a nepřidáváš věcné podněty jenom si stěžuješ to je na pi... to je na hovno... zalez někde do boudy a nech nás to v klidu dořešit jsou i lidé ,kteří umí něco pro to dělat a dotahovat věci do konce .


mattonecz píše:Lidi maj maximalne potvrzeni ze to reklamovali a zavada se neprojevila. Vidis to jako hurvinek valku
Opel Astra vybava Dynamic 1,4 92kw plus nějaké kravinky.
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Motory“