trhnutie pri akceleracii

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od sladas opc »

Ja bych to chtel resit rad prispeju..zatim muzu rict jen to ze pristi tyden se mi na to chteji podivat v autorizaku usti nad labem..budou provadet diagnostiku kontrola komprese a kontrola vstriku kde pry podle nich je problem co mi vcera rikali..
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
Reklama
 

Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od mattonecz »

Taosek píše:Ty už raději někam zalez a nepiš pořad žvásty se ani nedivím ,že ti to nevyreklamují když se chováš tak jak se chováš jenom tu kurvíš vlákno a nepřidáváš věcné podněty jenom si stěžuješ to je na pi... to je na hovno... zalez někde do boudy a nech nás to v klidu dořešit jsou i lidé ,kteří umí něco pro to dělat a dotahovat věci do konce .
mattonecz píše:Lidi maj maximalne potvrzeni ze to reklamovali a zavada se neprojevila. Vidis to jako hurvinek valku
Chovej se slusne kaspare ja te taky neurazim. Ja se to snazim resit dost aktivne vecne nekde volam a jezdim, ty tu jen meles nesmysly a nic stejne nevyresis, velkej pravnik :lol: Nechapu proc me tak urazis, holt dalsi internetovy hrdina. Ja jsem ale v klidu, jsem na hlupaky zvykly ;)
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
mia
Příspěvky: 201
Registrován: 25 říj 2016, 11:13

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od mia »

konečne je tu človek, ktorý má záujem investovať do toho čas a energiu a mattonecz, ktorý tu najviac vyplakáva mu nadáva - ja sa fakt nečudujem, že sa máme ako sa máme. Svet paradoxov.
Ale zas na druhej strane čo sa finančných príspevkov týka predsa len treba byť opatrný
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od mattonecz »

mia píše:konečne je tu človek, ktorý má záujem investovať do toho čas a energiu a mattonecz, ktorý tu najviac vyplakáva mu nadáva - ja sa fakt nečudujem, že sa máme ako sa máme. Svet paradoxov
Kdy sem mu nadaval? Je tu dalsi clovek co jen pise nesmysly a kazdeho od zacatku urazi. Uz tu psalo asi 20 lidi jak budou vsechny zalovat a daj to do novin atp a skutek utek.
Ze se mame jak se mame? Kazdy se ma jak si to zaridi co to sem pletes proboha

Jinak sem pozadal o zruseni moderatora abych tu nedelal ostudu teto instituci kdyz se musim dohadovat s imbecily kteri me nadavaji do buhviceho.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
Uživatelský avatar
Cinda
Příspěvky: 689
Registrován: 01 srp 2015, 10:09

trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Cinda »

Taosek píše:Tak ještě jednou kdo má zájem aby se to vyřešilo ať mi napíše už jsem rozjednal určité úkony v této věci pokud nikdo nemá zájem dotáhnu si to dokonce sám s tím že maximálně budu informovat jak jsem uspěl,ale rozhodně pak nebudu dávat návod pro ostatní teď máte příležitost.

Zdravím všechny potřebuji co nejvíce informací od Vás kdo všechno s tím byl v servise a má potvrzení ,že mu to trhalo dále pokud jste to měli v servise proběhlo snímkování za jízdy nebo pouze u stojícího auta ? Jinak bavil jsem se přímo s lidmi co prodávají Opel a nikdo vůbec o ničem v ČR neví dealeři mezi sebou nekomunikují proto potřebuji vaše potvrzení že jste byli v servise a bych to mohl poslat dál konkrétně by se to mělo poslat hlavnímu českému guru nějaký pan Šteiger,který je teď na školení v Německu a příští týden se vrací poté by se mu tohle zaslalo dejte mi prosím co nejvíce lidi vědět abych to mohl dotáhnout do konce je to i ve vašem zájmu. ;)
Ja byl se skubanim v servise 3x. Mám dva zakázkové listy, kde je to napsáno. Nikde ale není potvrzeno, ze to škube. Je pouze napsáno, "Aktualizace SW". Pokud budeš potřebovat, klidně ti zákazové listy okopiruju a pošlu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Astra K 1.4T 92kW innovation v plné palbě, NAVI900, bez AGR...
Antara 2.2
Omega 2.0
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od mattonecz »

Cindo to je presne to co je uplne k nicemu. Tim nic proti tobe...
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
Taosek
Příspěvky: 56
Registrován: 07 pro 2016, 17:17

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Taosek »

Jaktože tu nikomu nenadáváš a imbecili jsou kdo? Když je tady jmenuješ jsi poněkud nevyrovnaný a potřebuješ si něco dokázat s čím jsi tu přišel ty max. že tě všude vyhodili :lol: a nic si nezjistil ja jsem narozdil od tebe aspoň pátral a zjišťoval co se dalo psal do různých firem zjišťoval včera že v Oplu ani mezi sebou nekomunikují a co ty jenom kritizuješ hejtuješ a všechno co tady někdo dělá je na hovno nemá to smysl a mluvíš tady za ostatní jen ať se každý vyjádří sám zajdi si na školení 7 návyku potřeboval by jsi to jak sůl ;)



mattonecz píše:
mia píše:konečne je tu človek, ktorý má záujem investovať do toho čas a energiu a mattonecz, ktorý tu najviac vyplakáva mu nadáva - ja sa fakt nečudujem, že sa máme ako sa máme. Svet paradoxov
Kdy sem mu nadaval? Je tu dalsi clovek co jen pise nesmysly a kazdeho od zacatku urazi. Uz tu psalo asi 20 lidi jak budou vsechny zalovat a daj to do novin atp a skutek utek.
Ze se mame jak se mame? Kazdy se ma jak si to zaridi co to sem pletes proboha

Jinak sem pozadal o zruseni moderatora abych tu nedelal ostudu teto instituci kdyz se musim dohadovat s imbecily kteri me nadavaji do buhviceho.
Opel Astra vybava Dynamic 1,4 92kw plus nějaké kravinky.
mia
Příspěvky: 201
Registrován: 25 říj 2016, 11:13

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od mia »

tak opel má teraz iné starosti a zrejme aj to môže byť dôvod, že si dáva na čas s riešením tohto problému:
"Podľa nemeckého denníka Bild am Sonntag by sa dohoda o prevzatí Opel skupinou PSA mala podpísať 9. marca na začiatku autosalónu v Ženeve."
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od mattonecz »

Predevsim ty. Me vyhodili stejne jako ostatni a proto jsem vezl technika, takze jako jeden z mala mam alespon neco. Ty mas jen kecy pokud vim. Jestli si myslis ze papir ze prehrali SW nebo papir od nejakyho servisak ze to trha je k necemu tak se pletes. Ale na to pridjes :) Nekritizuju vse. Petr a Sladas napr. prinesli zajimave info, nekritizuju ani tebe, jen ti rikam ze bez nejakyho dukazu v ruce nic nezmuzes. A nevim o tom ze by si v ruce neco mel. Ja mam velky zajem na tom aby se to vyresilo. Osobni spory do toho tahas maximalne ty, ja te mam na parku.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
vvayne
Příspěvky: 19
Registrován: 21 úno 2017, 18:37

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od vvayne »

Hoši nehadajte sa.

@Taosek: kludne to ries. Ak nieco dosiahnes daj vediet. Urcite sa najdu ludia, ktori ti prispeju informaciami, ktore pozadujes, a napriklad aj ja, co sa zaujimam o kupu Astry akekolvek informacie ocenim.

@mia: ziadna spolocnost by nemala klast ine starosti pred starostlivost o zakaznika. straca tym trhovu hodnotu a len viac si podkopava poziciu na trhu.

@mattonecz: moda si nechaj, ja obdivujem ludi, ktori sa nenechaju vytocit, ja s tym mam obcas problem :)

Určite sa daju veci riešiť s chladnou hlavou, hadky su zbytočne. Ničomu nepomožu.
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Motory“