trhnutie pri akceleracii

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
jardaastra
Příspěvky: 218
Registrován: 19 led 2017, 11:38

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od jardaastra »

Však někdo tu už psal, ze si nechal přepsat software v řídící jednotce a už mu to necuka.
Počkám do první garanční prohlídky a poptam se.
Kolik stojí přepis softwaru nebo jestli by to šlo nějak udělat v rámci záruky. Chtělo by to zjistit kolik
je verzí softwaru.
Reklama
 

Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od mattonecz »

Zadny sw ktery by to opravoval zatim neni. To bylo maximalne kratkodobe placebo.
Prehrani je zdarma.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
Uživatelský avatar
Petr25
Příspěvky: 245
Registrován: 01 bře 2016, 17:53

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Petr25 »

Palivem to není. V manulálu Opel píše, že tam mám tankovat natural 95. Což jsem celou dobu dělal. Tvrdit že tam mam lít něco jiného je totální blbost.......
Kdyby to bylo palivem, tak by asi to špatné plaivo tankovala pouze astra K. O víkendu dalších 100 km s novýma pístama a vše zatím OK.....
Opel Astra K 1.4Turbo 92kw Innovation
sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od sladas opc »

no myslim ze je to vic nez jasny..s novyma pistama vse ok..jenze jak je donutit vymenit pisty???kdyz komprese bude ok.
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
palah
Příspěvky: 266
Registrován: 29 bře 2016, 12:13

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od palah »

Taosek píše:Zdravím včera jsem opět zkoušel trhání a propad výkonu plně naložené auto 4 lidi půlka nádrže něco málo v kufru a nic ať jsem to zkoušel jak jsem chtěl na jakýkoliv stupeň i 6 klidně od 2 tisíc pak od 2200 až po cca.2900 několikrát a nic i jsem zkoušel v různých pozicích pedál nejprve čtvrt všechny situace pak půl zase všechny situace pak plný prošláplý až na podlahu zase všechny situace a nic pak auto bylo cca. 4 hodiny na parkovišti pak zase cesta zpět a zase všechny ty situace a zase nic i do kopečku a prostě ani za boha nic nechápu ,ale budu to i nadále testovat ale napadá mě není to fakt benzínem protože jezdím k třem stabilním pumpám a paradoxně mi přijde že to auto nejvíc dělalo bordel když jsem tam nacpal benzin od benziny konkretně vervu jinak jsem bral omw klasickou 95 a včera jsem to fakt všelijak zkoušel a nic i při té cestě zpátky kdy pak auto muselo byt za 4 hodiny vychladlé a plně naložené a nic.
Neviem hodne ludi tu vychvaluje Benzinu ale co som dal jednu nádrž benziny 95 (benzinka Breclav) , tak pocitovo najhorsi benzín oproti Slovnaftu, OMV na Slovensku…
Opel astra K ST inovation 1,4 150k, čierna metalíza, sada inovace(led matrix a navigácia…) , zimná sada 2, funkčná sada pre zadné sedadlá, fleetova zľava 16,38%(3909€)…
Uživatelský avatar
Peto
Příspěvky: 419
Registrován: 06 lis 2016, 13:24
Bydliště: Bardejov

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Peto »

jardaastra píše:Pro zajímavost .
Kdysi jsem řešil takový problém s cukáním na Fabii II, 1,2 HTP r.v.2008. Jak se pořádně oteplilo a rozjižděl jsem se nechtělo to vůbec jet cukalo to, plyn jsem měl třeba až na podlaze. Až cca po 1 minutě se tomu chtělo. Samozřejmě že sem to měl v servise řekli mě ať si tam naleju nový benzin, že nic nezjistili.
Někde také na internetu na diskuzním fóru jsem našel někoho kdo měl stejný problém. Byl to problém
PŘÍLIŠ CHUDÁ SMĚS U 1. VÁLCE. Dojel jsem do škodovky řekl jsem jim to , přehráli za 1,5 hodiny nový
software do řídicí jednotky za cca 670,- Kč a auto jezdilo od té doby bez problému.

Také už začínám přemýšlet jestli by nestačil přehrát jen nový software v řídicí jednotce. Jestli by to změnilo
případné dávkování paliva do válců??
Ja už som to tu písal.
Pri reklamaci trháni motoru mi preinštalovali v servise software v riadiacej jednotke.
Auto išlo supér,tak som sa tešil že je po probléme. Ani jedno škubnutí a malo o niečo aj lepší výkon ako pred tým. Bol pokoj asi 1300 km. Potom začalo zase občasné cuknutie. Není to tak časté ako pred tým ale škubne to niekedy. Teraz už mám 4000km po prehráni softu a situace je furt rovnaka.
Trhne mi to len velmi občas. A to ja zas nejazdím jak duchodce. Rád si užívam akceleráciu Astričky. Hold neco bude aj na tom softu ked mi to za 1500km nespravilo ani raz.
OPEL ASTRA 1,4 Turbo, 150k - r.v. 2015
Taosek
Příspěvky: 56
Registrován: 07 pro 2016, 17:17

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Taosek »

Zdar nemyslím si,že je to novýma pístama někdo tu psal že MY17 už to nedělá a že mají nové písty tak proč mi to dělá i jardovi a máme MY17 ještě bych se neradoval podle mě všichni máme stejné písty jestli MY16 nebo MY17.
Opel Astra vybava Dynamic 1,4 92kw plus nějaké kravinky.
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od mattonecz »

Tak tohle je to umění věci řešit a dotáhnout do konce. Sladas 50x napíše je to pístama a ty tu píšeš dokola věci co se tu už 50x řešily :lol: To je opravdu k něčemu :lol:
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
Taosek
Příspěvky: 56
Registrován: 07 pro 2016, 17:17

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Taosek »

Jak víš,že jsou jiné písty od koho to máš potvrzené máš nějaký papír nebo důkaz pokud ano tak máš pravdu ,ale nikdo to tu zatím neprokázal a bylo tu taky řečeno že MY17 už netrhá což je blbost trhá takže má možná podle tebe nové písty ale trhá nebo mi to vysvětli nechám se poučit.



mattonecz píše:Tak tohle je to umění věci řešit a dotáhnout do konce. Sladas 50x napíše je to pístama a ty tu píšeš dokola věci co se tu už 50x řešily :lol: To je opravdu k něčemu :lol:
Opel Astra vybava Dynamic 1,4 92kw plus nějaké kravinky.
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od mattonecz »

Já neříkám že je to pístama. Vim prd. Jen tím řikám že se tu jede furt to samý dokola ale je to akorát tak spam...
Já dnes budu volat opět do Opelu ale taky nečekám žádné nové info..
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Motory“