trhnutie pri akceleracii

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od mattonecz »

Tak mi bylo receno ze v Opelu do dneska nikdo nebyl a odpoved na muj technicky problem stale nemaji
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
Reklama
 

sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od sladas opc »

tak me dnes volali ze servisu ze 18.brezna mam prijet na vymenu matrixu-rosi se..a budem resit ten motor hned..pry je ale potreba abych jim tu situaci predvedl atd pry to uz resili s prahou..klasika no..udelaji diagnostiku a pak zmeri komprese..pry ale je to benzinem ze v nemecku je pry vse v pohode atd..tak mu rikam ze benzinem to neni ze uz jsem zkousel vsude mozne vsechno mozny a dela to furt a rikam ze je nas mraky co maji tento problem coz asi neni normalni..pak jsem poukazal na to ze clen petr25 mel propalenej pist a pak po vymene vse ok..prej tam volali zjistovali to a prej se nejednalo o astru ale corsu..no to me uplne rozsekalo..pripadam si uz jak debil a uz me to vazne sere!!!!jetse pry kontrola vstriku ze pry maji fotky karbonizace atd je taky dle me hovadina,mamm najeto cca 3500km a karbon na vstrikach je nesmysl a to to delalo uz pri jizde ze salonu ale myslel jsem ze si to sedne,ale prd...zkratka z nas delaji jen blbce a jen se vymlouvaji..proste dokud ti nepraskne pist tak je to bez sance dle me..
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od mattonecz »

Řekni jim že to v německu teda určitě dělá stejně jako v UK. A kdybys pátral na UK fóru tak jistě najdeš i další země. Jen kecaj a kecaj. U corsy už to přiznávaj, ale u Astry zatím ne..
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
Uživatelský avatar
Petr25
Příspěvky: 245
Registrován: 01 bře 2016, 17:53

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Petr25 »

sladas opc píše:tak me dnes volali ze servisu ze 18.brezna mam prijet na vymenu matrixu-rosi se..a budem resit ten motor hned..pry je ale potreba abych jim tu situaci predvedl atd pry to uz resili s prahou..klasika no..udelaji diagnostiku a pak zmeri komprese..pry ale je to benzinem ze v nemecku je pry vse v pohode atd..tak mu rikam ze benzinem to neni ze uz jsem zkousel vsude mozne vsechno mozny a dela to furt a rikam ze je nas mraky co maji tento problem coz asi neni normalni..pak jsem poukazal na to ze clen petr25 mel propalenej pist a pak po vymene vse ok..prej tam volali zjistovali to a prej se nejednalo o astru ale corsu..no to me uplne rozsekalo..pripadam si uz jak debil a uz me to vazne sere!!!!jetse pry kontrola vstriku ze pry maji fotky karbonizace atd je taky dle me hovadina,mamm najeto cca 3500km a karbon na vstrikach je nesmysl a to to delalo uz pri jizde ze salonu ale myslel jsem ze si to sedne,ale prd...zkratka z nas delaji jen blbce a jen se vymlouvaji..proste dokud ti nepraskne pist tak je to bez sance dle me..
Tak pokud mám Corsu, tak chci vrátit rozdíl v ceně:D
Opel Astra K 1.4Turbo 92kw Innovation
sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od sladas opc »

jsem jim to rikal ze i v zahranici je to problem..no proste se snazi z toho vybruslit a me to uz vazne nebavi..nehodlam tam furt jezdit a reklamovat to.nemam na to ani cas a je to i ztrata penez..dnes jsem se ptal i toho kamose jak mel to polo gti kde se mu propalil pist co tomu predchazelo..predchazelo tomu cukani jako tady u astry..zajel k engemu do liberce tam prehrali software jak motoru tak DSG a vymenili svicky a zapalovaci civku no problem furt pretrvaval..az pak najednou jel na tri valce a propalenej prvni pist..vymena motoru probehla a byl klid..takze za me je to vic nez jasne..nicmene i clen petr25 je tim prikladem..
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
Ludva
Příspěvky: 80
Registrován: 11 pro 2016, 11:12

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Ludva »

Asi mame vsichni Corsu. To je ale smutny. Ja Corsu fakt nechtel :lol:
Jinak, odkaz na nemecke forum ohledne trhani Astra K ist hier: http://www.motor-talk.de/forum/ruckeln- ... ml?page=39
Mozna ale nikdo v Opel neumi nemecky :lol:
Marek L
Příspěvky: 194
Registrován: 21 úno 2017, 16:20

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Marek L »

Nemají čas, učí se Francouzsky... :lol:
Insignia GS Dynamic 2017 - 1,5 121 kW - kůže - kompletní výhřev
Astra J ST Drive 2015 - 1,4 88 kW - Infinity - výhřev sedadel a volantu - kamera
"EX" Corsa D Sport 2014 - 1,4 74 kW
"RIP" Astra G Sportive 1998 - 1,6 74 kW
Ludva
Příspěvky: 80
Registrován: 11 pro 2016, 11:12

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Ludva »

Marek L píše:Nemají čas, učí se Francouzsky... :lol:
To sedlo :lol:
sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od sladas opc »

ten forek se povedl :-DDD...kazdopadne lzou a lzou nez aby resili probemy tak jsou navockovani zapirat a vymyslet si..no asi nejlevnejsi a casove nejlepsi reseni bude si koupi pisty ze sveho a nechat i je vymenit a vybodnout se na ne..nic jineho me nenapada..
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
Max
Příspěvky: 220
Registrován: 12 říj 2016, 18:16

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Max »

to sice znie ako fajn postup ale ako zistis ci su to piesty uz nove alebo stale stare?
Opel Astra K ST 1,4 Innovation + nejake tie drobnosti :)
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Motory“