EL-50448

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
Max
Příspěvky: 220
Registrován: 12 říj 2016, 18:16

Re: EL-50448

Příspěvek od Max »

ja zimaky nemam a funguje to najlepsie :))))
Opel Astra K ST 1,4 Innovation + nejake tie drobnosti :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Joska
Příspěvky: 443
Registrován: 20 črc 2016, 06:31
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: EL-50448

Příspěvek od Joska »

kluci jak to máte při nákupu ze zahraničí, platili jste DPH a clo když jste objednávali ventilky/oranžovou krabičku?

PS - ten odkaz na první straně je stále platný?

děkuji moc.
Astra G -1,6 SZR, prostě Barča
Astra K - 1,6 CDTI (81kW) Innovation
Uživatelský avatar
Cinda
Příspěvky: 689
Registrován: 01 srp 2015, 10:09

Re: EL-50448

Příspěvek od Cinda »

Kup např. tady https://www.aliexpress.com/item/High-Qu ... 60754.html

To, jestli budeš platit DPH a clo, je pouze na náhodě. Zkus se dohodnout s prodejcem, aby deklaroval cenu nižší než....
Naposledy upravil(a) Cinda dne 02 bře 2017, 15:41, celkem upraveno 1 x.
Astra K 1.4T 92kW innovation v plné palbě, NAVI900, bez AGR...
Antara 2.2
Omega 2.0
morgoth
Příspěvky: 339
Registrován: 27 úno 2016, 00:47

Re: EL-50448

Příspěvek od morgoth »

Jak píše Cinda, to placení je spíš o náhodě jestli ten tvůj balík vyberou. Já si v poslední době nechal ze zahraničí poslat několik balíků a žádný celnící nezastavili (čínani na balík obvykle píšou nízké ceny i bez domluvy, ale nevím jak moc na to berou celnící ohled), takže jsem nic neplatil.
Pokud ten balík zadrží, tak počítej ješte asi 99 Kč pokud si to na celní poštu půjdeš vyřídit osobně, pokud se necháš zastoupit poštou tak je to snad kolem 200 Kč.
Jinak já už mám taky tu krabičku na cestě, tak uvidíme.
Astra K HB 1,4T 110kW, Innovation, 02/2016
pete93
Příspěvky: 81
Registrován: 15 zář 2016, 17:55

Re: EL-50448

Příspěvek od pete93 »

No dorazilo vse krom krabicky. Z ebaye, podle tracking number posledni info z cinskeho letiste, ze odletel do CR 10.2. Od te doby nic, prodejce nejak zazracne nekomunikuje. Auto ma dorazit bud ted o vikendu nebo z kraje pristiho tydne, snad je nezdrzi ta blazniva Opel akce...
morgoth
Příspěvky: 339
Registrován: 27 úno 2016, 00:47

Re: EL-50448

Příspěvek od morgoth »

No tak to obvykle chodí, během pár dnů po obědnávce to skoči do stavu "The consignment was sent to the Czech Republic." a tam to může ležet třeba měsíc nebo i dýl. Další update je až když se dostane do čech a to je pak obykle doručené do 2 dnů (poud se nezasekne na celnici).

Jinak auto dostaneš na letních, ne? Touhle dobou bych uz prezouvání na zimní teda neřešil (pokud teda nejezdíš někde po horách).
Astra K HB 1,4T 110kW, Innovation, 02/2016
pete93
Příspěvky: 81
Registrován: 15 zář 2016, 17:55

Re: EL-50448

Příspěvek od pete93 »

no mam tam jeste jednu lyzovacku planovanou na tyden. Auto melo byt uz asi 2 tydny, tak vse je pekne pripraveno (krom krabicky).

Jako kdyz to jde letecky, tak jim to jako fakt trva 2/3 tydny jo? NEbo maji jen pobliz letiste prekladiste a jde to na lod? Pokud to neni ztracene, tak se nebojim vydrzet samozrejme.
Uživatelský avatar
Joska
Příspěvky: 443
Registrován: 20 črc 2016, 06:31
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: EL-50448

Příspěvek od Joska »

kluci díky,

no zkusím to.. a pete, držím palce...
Astra G -1,6 SZR, prostě Barča
Astra K - 1,6 CDTI (81kW) Innovation
Otero
Příspěvky: 7
Registrován: 20 bře 2017, 12:44

Re: EL-50448

Příspěvek od Otero »

Ahojte. Prišla mi oranžová krabička ale nefunguje učenie. Krabička bliká ale nič sa nestane. Mám nahodené zimné kolesá Enzo. Teraz neviem či je chybná krabička alebo len nevie rozpoznať tie senzory. Letné kolesá mám originál opelácke. Prezuť na letné je ešte skoro ale 25.3. mi vyprší doba dokým môžem podať reklamáciu na krabičku. Nedá sa skontrolovať či by mi to na letných kolesách fungovalo bez toho aby som ich nahodil na auto, aby som vedel či je tá krabička v poriadku? Vďaka.
palah
Příspěvky: 266
Registrován: 29 bře 2016, 12:13

Re: EL-50448

Příspěvek od palah »

Otero píše:Ahojte. Prišla mi oranžová krabička ale nefunguje učenie. Krabička bliká ale nič sa nestane. Mám nahodené zimné kolesá Enzo. Teraz neviem či je chybná krabička alebo len nevie rozpoznať tie senzory. Letné kolesá mám originál opelácke. Prezuť na letné je ešte skoro ale 25.3. mi vyprší doba dokým môžem podať reklamáciu na krabičku. Nedá sa skontrolovať či by mi to na letných kolesách fungovalo bez toho aby som ich nahodil na auto, aby som vedel či je tá krabička v poriadku? Vďaka.
Vyvolal si učenie aj v menu???
Či len priložil krabicku ku kolesu a stlačal bez vyvolania v menu?
Opel astra K ST inovation 1,4 150k, čierna metalíza, sada inovace(led matrix a navigácia…) , zimná sada 2, funkčná sada pre zadné sedadlá, fleetova zľava 16,38%(3909€)…
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Kola a pneu“