Spokojenost s Astrou

Zde projednáváme co se jinam nehodí.

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
Jirikac
Příspěvky: 59
Registrován: 10 bře 2017, 17:12
Bydliště: Modřice

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od Jirikac »

bambini42 píše:No a na kolik vychází to vaše wifi přes onstar díky za info...
Ceny mi příjdou dost vysoké, když si vezmu, že se dá sehnat datová sim mnohem levněji.


Tohle je na oficiálních stránkách v sekci On star :

Vodafone vám nabízí tarify, které vám budou vyhovovat:

Vodafone “Denní tarif”: Ideální pro jednodenní cesty. 24 hodin nebo 1 GB vysokorychlostního surfování a streamování za 199 Kč.

Vodafone “Měsíční tarif (28 dnů)”: Ideální pro časté využití. 28 dní nebo 5 GB dat za 399 Kč nebo 10 GB dat za 599 Kč.
Astra K 1.4T/92kW, Innovation, Deep Sky, MY17.5
Sada Inovace, Zimní sada 1, 2x USB do zadní konzole, dojezdové kolo
17.2.2017 -> 12.4.2017
Reklama
 

Max
Příspěvky: 220
Registrován: 12 říj 2016, 18:16

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od Max »

no celkom dost, na sk to este stale nespojazdnili. ale nieje problem spustit wifi hotspot na telefone a je to to iste ale o dost lacnejsie :) (a v mojom pripade som zrecykloval jeden uz nepouzivany telefon :geek: )
Opel Astra K ST 1,4 Innovation + nejake tie drobnosti :)
pmickal
Příspěvky: 59
Registrován: 13 zář 2016, 13:10

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od pmickal »

neviete nahodou co moze sposobovat "cinkanie" (pri jazde po horsej ceste), ktore ide odniekial zozadu? Mam pocit ze to ma nieco spolocne s 5. dverami, ale nie som si isty a neviem to identifikovat a vytaca ma to do nepricetnosti :D
Opel Astra K 1.4. Turbo (92 kW/125 koni) Innovation
Igi43
Příspěvky: 18
Registrován: 26 zář 2014, 18:27

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od Igi43 »

Mám síce novú Merivu, ale mal som tiež taký problém. Pomohlo premazať zámok 5 dverí sprejom WD-40.
Uživatelský avatar
Mike
Příspěvky: 337
Registrován: 29 pro 2016, 14:36
Bydliště: Praha

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od Mike »

Jirikac píše:
bambini42 píše: Vodafone “Měsíční tarif (28 dnů)”: Ideální pro časté využití. 28 dní nebo 5 GB dat za 399 Kč nebo 10 GB dat za 599 Kč.
Tak tohle by dávalo cenový smysl, kdyby je člověk na dovolenou po Evropě přes několik různých států. Ale musel by mít Onstar roaming platný po celé Evropě. Pokud to má jen v pár zemích, je to k ničemu. Jak píšeš ani na Slovensku to nemají. Což bylo pro mě nepochopitelné zklamání, jinak je mi WiFi hotspot na nic. Sám mám velice levný tarif včetně neomezeného telefonování a 1,5GB dat za 390 Kč, což se mi vyplatí víc. Osobně na navigaci a vyhledání pár drobností ani 1,5GB nevyužiji. Ti co se mnou jezdí mají taky data. Dalším aspektem je velmi mizerná síť Vodafone, při srovnání s T-mobile a O2 jde o jednoznačně horší síť.
Astra K ST - 1.4T - 92kW - innovation - barva GAZ - MY2017
Max
Příspěvky: 220
Registrován: 12 říj 2016, 18:16

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od Max »

na slovensku nemame lebo akosi nemame vodafone. a onstar ma zmluvu s vodafone. cize funguje to vsade kde je vodafone
Opel Astra K ST 1,4 Innovation + nejake tie drobnosti :)
moriarti

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od moriarti »

Mám na víkend Astru 1.4T a spokojenost.. dnes jsem najel kolem 80km a v žádných otáčkách jsem nepozoroval problém,vypl jsem i rádio..
Scout_1
Příspěvky: 13
Registrován: 16 dub 2017, 11:38

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od Scout_1 »

Jsem velice rád, že jsem objevil toto fórum. Musím říci, že takové hodnocení nové Astry (zvláště problém s motorem 1.4. T 110 KW a nejen s motorem) jsem nečekal. Mám rezervovanou Astru Dynamic 1.4 T 110 kW a byl jsem rozhodnutý, že si ji po velikonocích vezmu. Rozhodnutí jsem změnil a rezervaci ruším i když zkušenosti s Astrou mám vcelku pozitivní. V minulosti jsem vlastnil Astry: „G“, „H“, 2x „J“ (1.4 turbo 103 kW a 2.0 CDTi 121 kW, r.v. 2013). Druhou jmenovanou mám stále a chtěl jsem ji v dohledné době prodat. Jak jsem dočetl příspěvky, šel jsem se jí do garáže omluvit.
Eisy
Příspěvky: 483
Registrován: 20 srp 2012, 20:11

Spokojenost s Astrou

Příspěvek od Eisy »

Scout_1 píše:Druhou jmenovanou mám stále a chtěl jsem ji v dohledné době prodat. Jak jsem dočetl příspěvky, šel jsem se jí do garáže omluvit.
Haaha :D
tominomiki
Příspěvky: 130
Registrován: 30 črc 2016, 21:07

Spokojenost s Astrou

Příspěvek od tominomiki »

Ja by som si to ešte rozmyslel, ktora automobilka nema tiez problemy? Ja mam Astra K Innovation 92kW, s autom som velmi spokojny, nehovorim tiez mam s nim problemy( tiez sa tu popisuju), ktore riesim a spisujem si ku garancke, ale ak by som si mal teraz kupovat auto, asi by som stale isiel do astry. Ked som kupoval auto, tiez si znami kupovali nove auta. Jednemu klepe motor na fabii pri nastartovani, dalsiemu na fabii pri toceni volantu a tiez na octavii RS nejake to klepotanie, dalsi ma na Hyundai i30 nejake to vrzganie. cize ak by si aj ine kupil tak sa urcite nieco najde, mam kamosa v skoda servise a tiez sa riesia podobne veci. ;-) tak drzim palce pri rozhodovani.

Ja sam mam moznost jazdit na roznych znackach aut, cize viem porovnat a tiez maju chyby...

Odoslané z SM-G930F pomocou Tapatalku
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Pokec“