IntelliLink R 4.0

Informace ohledně aktualizace navigace, multimedií a elektroniky

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
tominomiki
Příspěvky: 130
Registrován: 30 črc 2016, 21:07

Re: IntelliLink R 4.0

Příspěvek od tominomiki »

No, moze to byt kompatibilitou. Ako prve by som vyskusal pouzivat inu znacku telefonu na pripojenie k BT autoradia, ak to bude nadalej robit, tak reklamovat autoradio... ak to nebude problem, tak to moze byt tou kompatibilitou. aj radio aj mobil su Ok, ale maju medzi sebou problem.... Popripade skus zmazat v aute pripojenie na dane zariadenie a v mobile zrus autoradio zo znamych pripojeni BT. a skus ich nanovo sparovat tiez skontrolovat povolenia v mobile pre autoradio-kontalty, media a ine... popripade pozriet v mobile nejake nastavenia setrenia energie mozno aj kvoli tomu automaticky nepripoji alebo sa chova tak ako popisujes v obrazku. este skusit dat autoradio do povodnych nastaveni...
Reklama
 

eltuto
Příspěvky: 50
Registrován: 18 dub 2017, 07:07

Re: IntelliLink R 4.0

Příspěvek od eltuto »

Jo tak máš pravdu, je to opravdu telefonem a nějakým nastavením šetření energie... Musím pohledat, jak se toho zbavit. Každopádně díky za info. Jinej telefon funguje bez problému úplně v pohodě včetně přehrávání hudby. Dost dobrý ;)
Astra 2017, 1.0 T Smile
Uživatelský avatar
Petr25
Příspěvky: 245
Registrován: 01 bře 2016, 17:53

Re: IntelliLink R 4.0

Příspěvek od Petr25 »

Ahoj.

Mám Lenovo Vibe K5 Note. Android auto bez problému funguje a bluetooth se připojí taky. Problém nastane když chci volat. Jakmile vytočím nějaké číslo ze seznamu, tak z displeje zmizí nabídka volání a není slyšet zvonění. Slyšet je až když to člověk přijme a to velmi slabě a ve špatné kvalitě. Je to pro volání v podstatě nepoužitelné. S předchozí Xperií volání fungovalo normálně. Máte někdo taky tento problém? Popřípadě řešení......
Opel Astra K 1.4Turbo 92kw Innovation
Uživatelský avatar
Mike
Příspěvky: 337
Registrován: 29 pro 2016, 14:36
Bydliště: Praha

Re: IntelliLink R 4.0

Příspěvek od Mike »

Já mám taky problémy s Bluetooth. Používám tři značky telefonů. Dva s Android 6 a jeden Apple iOS 10. U jednoho s Androidem mi to připojí jen zvuk audia, ale telefon ne. Přístroj se musí restartovat smazat párování na rádiu a znovu spárovat. Pak to funguje. Po cca 5ti jízdách se to stane znovu. Na druhém telefonu to funguje lépe, ale zase se to s ním jednou celé zcela zaseklo, rádio a dokonce ani OnStar nefungoval cca 3 hodiny, už jsem hledal pojistky abych to resetoval a naštěstí se to vzpamatovalo. Apple funguje nejlíp a taky se vždycky nejrychleji páruje.

Měl jsem více systémů handsfree přes Bluetooth a tam to fungovalo bez problémů s čímkoliv. Osobně si myslím že v rádiu je chipset pro BT s problematickou kompatibilitou. Podobně to bývá u wifi. Například dražší routery mají bezproblémový Atheros, k tomu připojíte prakticky cokoliv, kdežto levnější routery používají Ralink nebo Realtek a tam se pak některá připojena zařízení setkávají s problémy kompatibility.
Astra K ST - 1.4T - 92kW - innovation - barva GAZ - MY2017
Uživatelský avatar
Papír
Příspěvky: 22
Registrován: 30 led 2019, 21:19

Re: IntelliLink R 4.0

Příspěvek od Papír »

Zdarec,
trohu jsem zklamaný z R 4.0 IntelliLink. Zobrazuje toho hrozmě málo.
Mám tam funkci PROJEKCE, ale nic to nezobrazí. Telefon mám napíchnutý, AA funguje, ale PROJEKCE nic.
V telefonu ( HUAWEI P30) mám hafo fotek , videa + filmy.

Máte nějaký návod jak to udělat aby to fungovalo?
Astra K 1,4T innovation
Mokka 1,4T 103 kW AT.
tominomiki
Příspěvky: 130
Registrován: 30 črc 2016, 21:07

Re: IntelliLink R 4.0

Příspěvek od tominomiki »

Projekce je vlastne AA ak pripojis mobil s AA, bez toho to nie je nic... Z USB kluca to vie citat fotky, popripade nejaky format mp4 to tiez prehra. Ale tieto funkcie som vyuzil asi 3x. Fotky ti pozerat v aute je na nic a na videach sa po rozbehnuti auta vypne obraz a ide iba zvuk. Odblokovat sa to neda...
Uživatelský avatar
Papír
Příspěvky: 22
Registrován: 30 led 2019, 21:19

Re: IntelliLink R 4.0

Příspěvek od Papír »

Flashku nepoužívám. A i kdyby, tak pokud se to při jízdě vypne, tak je to funkce na naprd.
Astra K 1,4T innovation
Mokka 1,4T 103 kW AT.
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Autorádia + navigace + elektronika“