trhnutie pri akceleracii

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Peto
Příspěvky: 419
Registrován: 06 lis 2016, 13:24
Bydliště: Bardejov

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Peto »

jardaastra píše:Zdarec olej Dexos 1 gen 2 tam mám skoro měsíc a naprosto bez problémů. Jen mám strach tam nalít Natural 95 :D Už to mám asi zvyklé na Shell V-Power Racing 100 :)
len vyskušaj dat 95 okt. benz. nech vieme či je to olejom alebo benzínom.
OPEL ASTRA 1,4 Turbo, 150k - r.v. 2015
Reklama
 

jozuo
Příspěvky: 373
Registrován: 19 říj 2016, 11:33

trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od jozuo »

ja som nemal na vyber prazdna nadrz, musel som tankovat a na tej slovnaftke mali len 95. dal som aj millers ale trha to a nejde... pritom po aplikacii cistica vstrekov som daval len 100 oktan a pohoda..


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od mattonecz »

Já mám 1500km na Efektu 95 bez cuknutí
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
CHlebaCZ
Příspěvky: 128
Registrován: 22 kvě 2016, 15:11
Bydliště: Slavkov u Opavy

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od CHlebaCZ »

jj na efectu mam 1000 najeto a taky bez cuknutí mam nový olej ale nemam vycisteny motor ,mam najeto 8000,zatim palec nahoru pro efectu
Uživatelský avatar
polyaa
Příspěvky: 33
Registrován: 07 srp 2016, 22:08
Bydliště: Rožnov pR

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od polyaa »

KONY píše:
polyaa píše: Zdar Kony,
tak mám jít na 14.6. na výměnu oleje a garančku po roce (Emistar F-M). Tak čtu ten tvůj příspěvek a hned tam volám. Že bych byl rád, aby tam byl ten nový olej, jak jistě ví - ten doporučený. Borec mi nejdřív tvrdil, že jojo, tu dvojku pořád používáme. Když jsem mu řekl, že nemyslím Dexos 2, ale Dexos 1, generace 2, tak najednou taky OK, jasně to bude. Myslím, že solidně mlžil. Vůbec z toho nemám dobrý pocit, co tam vlastně lijou.
Tak bychom mohli postupovat ve shodě.

PS: Najeto cca 12500 km, olej 2%, trhání cca 4x, když jedu pak "prase", kovové zvuky asi 3x. za 10 měsíců.
Ahoj, sorry, pisu az ted, uplne mi to uteklo? Uz vis, jestli ti daji novy olej? Mi totiz psali, ze ho nemaji...
Právě sedím v servisu. Měl by tam jít Dexos 1 v.2. Prý je dražší. To je mi novinka. Tak hlavně, aby to k něčemu bylo.
Astra G 1.6, Astra K, enjoy, 1,4 turbo 92 kW, červená ST, mlhovky
Uživatelský avatar
Cinda
Příspěvky: 689
Registrován: 01 srp 2015, 10:09

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Cinda »

Peto píše:
Cinda píše:V tomto vlákně jsou informace ud různých majitelů, že problémem škubání a ztráty výkonu netrpí motory z produkce MY17 a novější. Mám informaci přímo od zdroje, že žádné úpravy na původním motoru nebyly udělány a že jsou motory naprosto stejné už od MY15. A je úplně stejný software pro motory od MY15 do MY17.5. Pokud se něčím liší, tak je to olejem, který se lil doposud do motoru po krátkém záběhu motoru na brzdě u výrobce a používal se "co dům dal". Čili co nákupčí právě koupí s potřebnou specifikací.
Dále mi bylo řečeno, že se od 04.2017 lije do motorů výlučně olej specifikace Dexos1 ver2. Ale může to prý být od různých výrobců...
Co tým mislíš od ruznych vyrobcu?
Nedávno mě poučil Mattonecz (díky), že Dexos není značka oleje ale jeho specifikace. Takže specifikaci Dexos1 muže vyrábět a taky ji vyrábí například Castrol, Mobil, Pennzoil a podobně. To jsem tím myslel. A propo, celý můj příspěvek není z mé hlavy. Na dovolené jsem se potkal s člověkem, který pracuje v motorárně u OPEL v Maďarsku. Celé mi to odvyprávěl při lahvice Tokajského vína...
Astra K 1.4T 92kW innovation v plné palbě, NAVI900, bez AGR...
Antara 2.2
Omega 2.0
blesk
Příspěvky: 233
Registrován: 05 zář 2016, 10:28

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od blesk »

Cinda píše:
Cinda píše:... Pokud se něčím liší, tak je to olejem, který se lil doposud do motoru po krátkém záběhu motoru na brzdě u výrobce a používal se "co dům dal". Čili co nákupčí právě koupí s potřebnou specifikací.
Dále mi bylo řečeno, že se od 04.2017 lije do motorů výlučně olej specifikace Dexos1 ver2. Ale může to prý být od různých výrobců...
...Na dovolené jsem se potkal s člověkem, který pracuje v motorárně u OPEL v Maďarsku. Celé mi to odvyprávěl při lahvice Tokajského vína...
Takze to probiha tak, ze v Madarsku skompletuji motor, naliji olej, pripoji ho na brzdu na otestovani. Tento olej nasledne vypusti a do Polska nebo Anglie jede bez oleje a opet ho naplni az na montazni lince, nebo ten olej tam uz zustane naporad?
adanedhlel
Příspěvky: 46
Registrován: 22 srp 2016, 10:08

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od adanedhlel »

Na margo toho ze tu skoro vsetci dehonestujete 95ku musim povedat ze ja ju tankujem(Shell Fuel Save, raz za cas V-Power) od zaciatku a nemam ziadne problemy (spominal som uz raz v tomto vlakne ze som pocitil trhnutie mozno 3x odkedy mam auto, naposledy velmi davno). Som akurat po vymene oleja za dexos 1ku a naozaj vsetko OK.
Astra K ST, Innovation, 1.4T, 92kW, Benzin
Uživatelský avatar
Cinda
Příspěvky: 689
Registrován: 01 srp 2015, 10:09

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Cinda »

blesk píše:
Cinda píše:
Cinda píše:... Pokud se něčím liší, tak je to olejem, který se lil doposud do motoru po krátkém záběhu motoru na brzdě u výrobce a používal se "co dům dal". Čili co nákupčí právě koupí s potřebnou specifikací.
Dále mi bylo řečeno, že se od 04.2017 lije do motorů výlučně olej specifikace Dexos1 ver2. Ale může to prý být od různých výrobců...
...Na dovolené jsem se potkal s člověkem, který pracuje v motorárně u OPEL v Maďarsku. Celé mi to odvyprávěl při lahvice Tokajského vína...
Takze to probiha tak, ze v Madarsku skompletuji motor, naliji olej, pripoji ho na brzdu na otestovani. Tento olej nasledne vypusti a do Polska nebo Anglie jede bez oleje a opet ho naplni az na montazni lince, nebo ten olej tam uz zustane naporad?
Mno, to opravdu netuším! Nakonec toho Tokaje už bylo moc. :D
Astra K 1.4T 92kW innovation v plné palbě, NAVI900, bez AGR...
Antara 2.2
Omega 2.0
Uživatelský avatar
polyaa
Příspěvky: 33
Registrován: 07 srp 2016, 22:08
Bydliště: Rožnov pR

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od polyaa »

Konymu:
Tak garančka a olej po 12800. Je tam Dexos 1 v2 a zatím OK (po 150 km). Doporučení servisu: lijte tam 100 oktanů.
:o
Tož tak na Valašsku.
Astra G 1.6, Astra K, enjoy, 1,4 turbo 92 kW, červená ST, mlhovky
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Motory“