ANDROID AUTO

Informace ohledně aktualizace navigace, multimedií a elektroniky

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Gaboom
Příspěvky: 54
Registrován: 03 bře 2017, 17:47

Re: ANDROID AUTO

Příspěvek od Gaboom »

Prohledával sem teď mobil a nenašel sem to. Asi je potřeba to připojit. Neptá se tě to na nic po připojení? Když to propojíš, zkus shodit roletku na mob. Třeba tam najdeš další nastavení. Jakou máš verzi androidu? Jestli se k tomu dneska večer dostanu tak budu instalovat tu novou app. Tak bych mohl udělat screeny.
Edit: zkusit můžeš cokoliv v nastavení aplikace AA. Přinejhorším můžeš smazat appku a znovu ji nainstalovat. No stres ;) Metoda pokus omyl.
Opel Astra K ST 1.4i 74kW Enjoy+zimní sada 1+komfortní sada 2
Reklama
 

tominomiki
Příspěvky: 130
Registrován: 30 črc 2016, 21:07

Re: ANDROID AUTO

Příspěvek od tominomiki »

Osobne si myslim, ze to bude telefonom a nejakou funkciou, teoreticky nejaka funkcia proti prebitiu baterie. Cize ak dosiahne mobil 100percent baterie, automaticky vypni nabijanie, tym padom odpoji aj Android auto. skus pozriet nejake nastavenia baterie. popripade ma napada este nastavenie pouzivania USB, alebo chod do vyvojarskych nastaveni a tam pozriet nejake moznosti. Este ma naoada nejaka dalsia aplikacia, ktora sa stara "akoze" o cistenie pamate a pamata RAM a vydrz baterie. Neinstaloval si tam nejaku takuto speci apku co ti akoze pomaha v chode telefonu? Len tak zo zaujimavosti, aku mas verziu auta. Ja MY16 a mne pri pripojeni v aute nenabije vobec telefon. Bud udrzi alebo pomaly vybija ale to bude asi prudom v usb 500mA.
CHlebaCZ
Příspěvky: 128
Registrován: 22 kvě 2016, 15:11
Bydliště: Slavkov u Opavy

Re: ANDROID AUTO

Příspěvek od CHlebaCZ »

Tak jsem zjistil ze to bude asi usb konektorem odpojuje se to pri dotyku kabele
d3m
Příspěvky: 7
Registrován: 16 čer 2017, 12:55

Re: ANDROID AUTO

Příspěvek od d3m »

Dokázal niekto rozbehať prehrávanie filmov počas jazdy ?
Opel Astra K Enjoy 1.4 74kw
Uživatelský avatar
Cinda
Příspěvky: 689
Registrován: 01 srp 2015, 10:09

Re: ANDROID AUTO

Příspěvek od Cinda »

Na zadních sedačkách z tabletu - ANO. :D
To jsi ale nechtěl moc slyšet? I kdyby to šlo, tak bych se asi za jízdy nedíval....
Astra K 1.4T 92kW innovation v plné palbě, NAVI900, bez AGR...
Antara 2.2
Omega 2.0
eltuto
Příspěvky: 50
Registrován: 18 dub 2017, 07:07

Re: ANDROID AUTO

Příspěvek od eltuto »

Myslím, že se to někde už řešilo. Koukni do vlákna IntelliLink R 4.0.
Já jsem to nezkoušel.
Astra 2017, 1.0 T Smile
Uživatelský avatar
pelito
Příspěvky: 173
Registrován: 15 led 2017, 20:41

Re: ANDROID AUTO

Příspěvek od pelito »

vzdy ked telefonujem a mam pripojene AA tak po ukonceni hovoru mi AA odpoji, ma niekto rovnaku skusenost?
Astra K 1.0T 77kw Innovation
Granite Grey
djcookey
Příspěvky: 3
Registrován: 13 srp 2017, 16:59

Re: ANDROID AUTO

Příspěvek od djcookey »

Ahojte.kupily sme astru sports tourer innovation bez navigacie.problem je ten ze neviem rozbehnut android auto.funguje to max 20-30sekund.max cas bolo 10 min.mam fon huawei g8.na slovenskom fore mi radili vymeniť kabel alebo starsiu verziu android auto.no nic stale to isté par sekund a odpoji sa.priateľka ma huawei p10 lite a to funguje ok.uz fakt neviem co mam zle nastavene alebo co v telefone.vie mi niekto pomoct?alebo fakt musim kupit nový fon nech to ide?vdaka za rady dopredu
tominomiki
Příspěvky: 130
Registrován: 30 črc 2016, 21:07

Re: ANDROID AUTO

Příspěvek od tominomiki »

este mozes auto vymenit :-D

nemas nejaky setriaci rezim na telefone specialny... alebo nejaku super app, co po uzamknuti cisti pamat a vypina app?
musis asi skusat
djcookey
Příspěvky: 3
Registrován: 13 srp 2017, 16:59

Re: ANDROID AUTO

Příspěvek od djcookey »

Nemam ziadnu speci apku.huawei ma samo o sebe spravcu telefónu ale tam mam povolene tu android auto aplikaciu nech to nezatvara.takze fakt neviem uz dosli napady.uz som skusal nastavit vsetko mozne no vysledok rovnaky chvilku ide a vypne sa.
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Autorádia + navigace + elektronika“