ANDROID AUTO

Informace ohledně aktualizace navigace, multimedií a elektroniky

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
eltuto
Příspěvky: 50
Registrován: 18 dub 2017, 07:07

Re: ANDROID AUTO

Příspěvek od eltuto »

Sakra, tak mám taky problém. Nevím čím to, ale už se mi vůbec nechce připojit. Na mobilu naskočí androidauto, jako vždy ale v autě je černá obrazovka... No zkusím nahrát starší verze AA a snad se to rozběhne...
Astra 2017, 1.0 T Smile
Reklama
 

qeeZz
Příspěvky: 14
Registrován: 14 říj 2016, 10:14

Re: ANDROID AUTO

Příspěvek od qeeZz »

Mne sa to tiez obcas deje. Nezistil som preco, no pomaha na to restartovat auto :)
eltuto
Příspěvky: 50
Registrován: 18 dub 2017, 07:07

Re: ANDROID AUTO

Příspěvek od eltuto »

Aha, ja vždycky restartoval mobil a nepomohlo to... Díky, zkusím to ;)
Astra 2017, 1.0 T Smile
Brembo SV
Příspěvky: 268
Registrován: 14 čer 2015, 10:28

Re: ANDROID AUTO

Příspěvek od Brembo SV »

kašlite na celý android,je to hnoj. Sračka od sračkového Google zadarmo-ako protislužbu mu poskytujete svoje dáta z telefonu i auta-logy pozície,vyhladávanie cielov a podobne. Navyše celý andoid je značne nestabilný a spolahlivý rozhodne nikdy nebude. Vždy bude mat chyby,ktoré si bude musiet každý riešit sám,čo inému funguje,druhému nejde.Andoid služi len na špehovanie. Mám svoj 1. a posledný android telefon. Windows je nedokončená sračka bez podpory. Aple si dá za všetko poriadne zaplatit. Uhádnite,kto dostal pokutu 10 milonov za sledovanie svojich užívatelov?
Uživatelský avatar
Cinda
Příspěvky: 689
Registrován: 01 srp 2015, 10:09

Re: ANDROID AUTO

Příspěvek od Cinda »

Takže jsi právě pohanil veškeré dostupné systémy telefonů. Takže nám i sděl, který telefon/operační systém si pořídit!
Astra K 1.4T 92kW innovation v plné palbě, NAVI900, bez AGR...
Antara 2.2
Omega 2.0
morgoth
Příspěvky: 339
Registrován: 27 úno 2016, 00:47

Re: ANDROID AUTO

Příspěvek od morgoth »

Tak se mi podařilo rozchodit budíky z torque v AA. Akorát ten čínskej OBD adaptér nic moc, čtení dat není moc plynulé, navíc většinu hodnot to neumí zobrazit (a u těch co to funguje, tak kolikrát nevím co to znamená, jako na obrázku turbo boost hodnoty od cca -12.3 do 4). Možná zainvestuju do lepšího adaptéru.
Přílohy
IMG_20170904_095335.jpg
Astra K HB 1,4T 110kW, Innovation, 02/2016
Brembo SV
Příspěvky: 268
Registrován: 14 čer 2015, 10:28

Re: ANDROID AUTO

Příspěvek od Brembo SV »

Mne to na Insignii priamo v mobile funguje dobre,tiež Torque Pro. OBD adaptér som reklamoval a objednal iný,starý mal problémi,blbla z neho elektronika. Akurát u Torque su niektoré preklady zavádzajuce-napríklad teplota v cooler je v skutočnosti teplota v sacom potrubí z MAp senzora,teplota katalyzátora je v skutočnosti teplota spalín a tlak spalín je zo senzora tlaku v DPF a zobrazuje hodnoty v baroch,no v skutočnosti su to milibary- 32 bar v DPF je pekný nezmysel,tolko nedá ani kompresor.
tominomiki
Příspěvky: 130
Registrován: 30 črc 2016, 21:07

Re: ANDROID AUTO

Příspěvek od tominomiki »

co dokaze vsetko torque v AA?
morgoth
Příspěvky: 339
Registrován: 27 úno 2016, 00:47

Re: ANDROID AUTO

Příspěvek od morgoth »

Torque samo o sobě nic moc, ale s tímhle pluginem je možné si nechat zobrazit vyčtená live data na obrazovce Android auto.
Astra K HB 1,4T 110kW, Innovation, 02/2016
Sunman
Příspěvky: 1337
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: ANDROID AUTO

Příspěvek od Sunman »

Cinda píše:Takže jsi právě pohanil veškeré dostupné systémy telefonů. Takže nám i sděl, který telefon/operační systém si pořídit!
Predpokladám, že Brembo má poslednú Černicu tak ako ja.
Brembo, tiež mi blbne ten čínsky šrot - už ho tam ani nestrkám, pretože raz zostala po ňon svietiť žltá kontrolka druhý krát zase niektoré systémy nešli zapnúť. tiež používam v BB Torque.
Za akú krabičku si to vymenil?
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Autorádia + navigace + elektronika“